Lukostřelba

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Bowmaster Target Range
Video se načítá

Zahrajte si tuto střeleckou hru, ve které budete procvičovat lukostřelbu. Stejně jako ve skutečnosti, to nebude vůbec nic jednoduchého. Hra se ovládá myší, kliknutím se vám objeví luk, který potom šipkami nastavíte a tahem myši natáhnete tětivu. Podaří se vám pokaždé trefit do terče?

 
78%
Hra - Bowman
Video se načítá

Střelba z luku může být zábavná, což vám ukáže následující hra. Potřebujete zasáhnout terč do středu, proto použijte směrové šipky k míření. Až budete mít zamířeno, vystřelte mezerníkem. Střílejte, jak nejrchleji to půjde, protože každá vteřina vám přitěžuje a střelba bude složitější. Abyste se dostali do dalšího kola, musíte získa určitý počet bodů. Střelbu ovlivňuje i vítr a únava.

 
75%
Hra - Apple Shooter Champ
Video se načítá

Tak trošku brutální hra. Nedoporučuje se pro slabší povahy. Stanete s ena chvilku střelcem z luku. Musíte sestřelovat jablka umístěná na hlavě ženy. Pokud se nestrefít do jablka, můžete ženu zabít, protřelit nebo ji můžete srazit hlavu. Proto se snažte mířit přesně, abyste ji neublížili. Můžete si nastavit sílu a směr, jakým šíp z luku poletí.

 
70%
Hra - Sherwood Shooter
Video se načítá

Vítejte v Sherwoodském lese, kde vládne Robin Hood. Král zbojníků je neohroženým vládcem ve střelbě z luku na cíl. Vy se vžijete do jeho kůže a budete vysílat šípy na vzdálený cíl. Čím více postoupíte ve hře, tím obtížnější pro vás bude trefit cíl. Hra obsahuje několik úrovní. Dávejte pozor, abyste nezasáhli robota.

 
67%
Hra - Brave Kings
Video se načítá

Zničte i ty nejsatečnější krále v bezvadné hře Brave Kings. Králové se před Vámi a Vaší velkou kuší budou schovávat ve svých čím dál odolnějších hradech. Ty musíte pomocí dobře mířených střel buď na krále shodit, nebo najít skulinku a krále přímo zasáhnout. K dispozici máte ale vždy jen omezenou zásobu štítů, tak musíte uplatnit všechno své střelecké umění.

 
66%
Hra - Hit The Jackpot
Video se načítá

Milovníci lukostřelby mohou vylepšit koeficient České republiky ve hře Hit The Jackpot. Cílem je střílet z luku na různé vzdálenosti a nasbírat co nejvíce bodů. Body se následně přepočítají a mění se aktuální pořadí zemí. Miřte přesně a pomozte zvýšit náš koeficient. Je nutné, abyste se u hry zcela soustředili.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
64%
Hra - Ready? Fire!
Video se načítá

Zkuste si jaké to je střílet z luku do pohybujícího se cílu! Také budete mít na výběr ze spousty obtížností. Hra je také pro více hráčů, takže si jí můžete zahrát i s kamarády.

 
62%
Hra - Tribe
Video se načítá

Jednoho odpoledne seděl náčelník kmene válečníků na břehu řeky a rybařil. Uvědomil si, že ho nikdo z kmene neposlouchá a rozhodl se odejít do hor. Místo starého náčelníka je potřeba zaplnit, a proto se koná soutěž o nového náčelníka kmene. Vítěz také získá za ženu krásnou princeznu Fabiolu. Dokážete si vybojovat vítězství?

 
60%
Hra - Archery
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Archery je lukostřelecká hra, kde se budete snažit co nejpřesněji trefit terč. Dávat pozor si musíte hlavně na boční vítr a omezený počet pokusů.

 
59%
Hra - Hunter Trainer
Video se načítá

Lukostřelba je historická disciplína, kterou chtějí umět téměř všichni malí kluci. Každý by si měl vyzkoušet střelbu z luku. A když už ne ve skutečnosti, tak aspoň v této hře. Staňte se lovcem a strefujte se do jablíček. Úkolem každého kola je, abyste sestřelili všechna jablíčka, která tam jsou. Nezapomeňte přesně mířit. Hra se ovládá myší.

 
55%
Hra - Greek Hero
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, od které se jen tak rychle neodlepíte. Řecký hrdina bojuje o srdce mladé slečny, tím že jí ukáže, jak to umí s lukem. Myší nastavujete úhel letu a sílu, kterou šíp poletí. Jste omezeni šípy, takže se snažte trefovat. Povede se vám okouzlit mladou slečnu?

 
50%
Hra - Archery 8 Shot
Video se načítá

Zhlédli jste se v lukostřelbě? Rádi byste si vyzkoušeli střelbu z luku na terč? Nabízíme vám jedinečnou příležitost ve hře Archery - 8 shot. Jak název hry napovídá, začínáte s osmi šípy. Míříte šipkami nahoru a dolů, mezerníkem určujete razanci střely. Dokážete se do cíle správně trefovat nebo terč minete?

 
58%
Hra - Savages
Video se načítá

V této skvělé hře budete jakožto náčelník jednoho kmene bojovat o území druhého kmene.Budete absolvovat lučišnické souboje s náčelníkem druhého kmene.Zabijte všechny náčelníky ať je všechno území vaše.