Penalty

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

68%
Hra - Freekick Football
Video se načítá

Fotbal miluje spousta lidí. Pojďte si vyzkoušet volné přímé kopy. Myslíte si, že je dokážete kopat stejně dobře jako třeba David Beckham? Můžete si své schopnosti ověřit ve hře Freekick Football. Vaším úkolem bude překonávat gólmana tvrdými střelami. Míči musíte dát rotaci, určit směr a sílu střely.

 
65%
Hra - FIFA Worldcup
Video se načítá

Výborná hra FIFA Worldcup je zde připravená pro všechny milovníky fotbalu! Vyzkoušej si v této povedené sportovní hře, jak dobrá jsi v přímých střelbách na branku! Přelsti brankáře, označ, kam chceš kopnout, udej sílu a vystřel! Proměň se na chvíli v úžasného Tomáše Rosického a staň se hvězdou zeleného trávníku! Získej nejvyšší skóre a projdi všemi koly této hry!

 
50%
Hra - Penalty Shootout 1
Video se načítá

Staň se na chvíli tím nejuznávanějším fotbalistou světa a vyzkoušej si, jak náročné je střílet penalty! Zaměř se na určité místo v brance, nastav směr střely balónu, urči sílu tvé střely a kopni! Podaří se ti překonat zkušeného brankaře a vstřelíš mu gól? Jaké bude konečné skóre tvé hry? Podaří se ti porazit zkušeného brankaře a vyhrát?

 
74%
Hra - Best Free Kicker
Video se načítá

Kopání do míče může být zábavné. V této hře si pojďte kopat volné přímé kopy na soupeřovu branku. Použijte myš k pohybu hráče v kruhu, poté klikněte, abyste vystřelili míč. Dávejte pozor na to, jakým směrem fouká vítr, aby vám míč neuletěl pryč. Máte deset pokusů na vstřelení branky. Dokážete se trefit?

 
65%
Hra - Goalkeeper Challenge
Video se načítá

Fotbal je jedním z neoblíbenějších sportů na naší překrásné planetě. Pojďte si zahrát jednu z fotbalových počítačových her. Staňte se brankářem a chytněte všechny střely, které na vás půjdou. Pohyb brankáře obstaráte myší, kliknutím gólman skočí. Dokážete pochytat úplně všechny střely na branku nebo pustíte gól?

 
50%
Hra - Goalshooting Master
Video se načítá

Fotbal je jednou z nejoblíbenějších míčových her na světě. Pokud si také rádi kopete s balónem, tak tu pro vás máme zajímavou počítačovou hru. Budete střílet na soupeřovu branku. Nejprve pomocí šipek zaměříte, mezerníkem vyberete sílu kopu a styl střely. V dolním pravém rohu obrazovky můžete vybírat speciální střelbu.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
79%
Hra - Johnny Bravo Goalie
Video se načítá

Johnny Bravo je nejlepší fotbalový brankář na světě. Nebo si to alespoň myslí. Dokážete ho porazit v této hře? Budete na Johnnyho kopat pokutové kopy. Klikněte na míč, abyste nastavili sílu kopnutí. Čím delší bude kliknutí, tím silnější bude výsledná střela. Dokážete Johnnymu nastřílet dostatek branek?

 
79%
Hra - Střílení penalt
Video se načítá

Fotbalové zápasy bývají v prestižních ligách hojně navštěvované. Vy si můžete v této hře vyzkoušet, jak jednoduché, nebo naopak obtížné, může být zahrávání pokutového kopu. Prvním kliknutím nastavíte úhel střely, druhým kliknutím určíte sílu střely. Po kopnutí penalty se role vystřídají a vy si zachytáte.

 
50%
Hra - Penalty Fever
Video se načítá

Fotbal je snad nejoblíbenější míčovou hrou na světě. Sledují ho milióny lidí. Vaším úkolem v této hře bude vybrat si oblíbený tým a dovést ho k titulu mistra Evropy v penaltových rozstřelech. Budete penalty nejen kopat, ale i chytat. Načasování a rychlé reflexy jsou hlavními výhodami v obou situacích.

 
65%
Hra - Penalty Shootout 3
Video se načítá

Penalty ve fotbale střílí vždy ten nejlepší střelec. Ono to totiž není až tak snadné a právě na tomto střelci mnohdy závisí výsledek celého zápasu. Proto je dobré, si střelbu dobře natrénovat, aby jste byli v případě potřeby nachytaní. Proto si vyzkoušejte tuto hru, která Vás přesně naučí, kam střelu umístit a jakou silou kopnout do míče.

 
58%
Hra - Penalty Shootout 8
Video se načítá

Fotbal je jednou z nejpopulárnějších míčových her na celém světě. Vyzkoušejte si penaltový rozstřel v následující hře. Na začátku klikněte na horní tlačítko v pravé části. Poté si vyberte jednoho ze tří hráčů, každý z nich má své specifické vlastnosti. Zamiřte na branku a vyberte vhodnou sílu střely.

 
61%
Hra - Soccer Penalty
Video se načítá

Pokutové kopy jsou oblíbené u diváků. V této hře si můžete vyzkoušet, jaké to je, kopat do míče a snažit se ho trefit do branky. Hra obsahuje několik na sebe navazujících úrovní. Druhé číslo vpravo na obrazovce udává počet gólů, které máte za úkol splnit. Hned pod nimi se nachází aktuální počet vstřelených branek.

 
55%
Hra - Super Goals
Video se načítá

Být slavným fotbalistou je snem každého mladého kluka. Natrénujte si zde parádní a přesné střely na branku, abyste pak v reálu stríleli samé góly. Jednoduše si vyberte okamžit, během kterého vystřelíte a doufejte, že obránci Vaši střelu neodkopnou. Snažte se nastřílet co nejvíce parádních gólů, za které se nebudete rozhodně stydět.