Míření

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

71%
Hra - Bloons 2
Video se načítá

Bloons 2 je tady. Hra plná balónků přichází s druhým pokračováním. Původní hra Bloons (zde více úrovní) patří mezi nejoblíbenější hry. Určitě ji zkus.

 
70%
Hra - Deluxe Pool
Video se načítá

Máte rádi kulečník? Nyní máte šanci zahrát si jej, aniž byste museli do nějakého klubu či hospůdky. Celá hra se ovládá pouze myší a vaším úkolem se nastrkat všechny koule do děr. Ovšem ne jen tak ledabyle, ale v přesném pořadí, podle čísel, které na sobě mají. Pokud do díry spadne jiná koule, než má, přijdete o body. Snažte se hru odehrát co nejrychleji, na konci se vám totiž čas od skóre také odečte.

 
70%
Hra - Sherwood Shooter
Video se načítá

Vítejte v Sherwoodském lese, kde vládne Robin Hood. Král zbojníků je neohroženým vládcem ve střelbě z luku na cíl. Vy se vžijete do jeho kůže a budete vysílat šípy na vzdálený cíl. Čím více postoupíte ve hře, tím obtížnější pro vás bude trefit cíl. Hra obsahuje několik úrovní. Dávejte pozor, abyste nezasáhli robota.

 
70%
Hra - Shoot the Stars
Video se načítá

Hvězdy na obloze svítí v noci. V této hře se ale objevují i přes den. Vaším úkolem bude sestřelovat tyto hvězdy. Jakmile ji sestřelíte, objeví se někde jinde. Snažte se sestřelit co nejvíce hvězd během časového limitu. Hvězdy mohou zastínit mraky, takže budete mít střelbu ztíženou. Netrefíte-li se do hvězdy, počítají se Vám i tyto chybné zásahy.

 
70%
Hra - Cowaboom
Video se načítá

Krávy nebývají nejtradičnějšími hlavními hrdiny her. Ale následující hra trochu upravuje pohled na krávy. Vezmeš si na starost skupinku dobytka, která se snaží sestřelit jiné krávy stojící jim v cestě. Hra obsahuje hned několik zajímavých úrovní. Máš k dispozici pouze několik kraviček, takže se snaž trefovat přesně.

 
70%
Hra - Angry Birds Cannon 3
Video se načítá

Zahrajte si další díl této super hry, ve které tentokrát budete sbírat zamilované samičky. Pro ty z vás co nikdy hru nehráli tak se ovládá pouze myší. Klikněte na prak a pohybem myši ho natáhněte tam, kam chcete a pusťte levé tlačítko. Podaří se vám zdolat všechny levely?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Blosics
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu skvělou hru, ve které budete sestřelovat zelené bloky. Dávejte si pozor, abyste nesestřelili červené! Čím déle budete držet kuličku v zeleném kruhu, tím bude větší a bude vás stát více bodů.

 
70%
Hra - Catapon
Video se načítá

Cílem této akční 3D hry je v každém kole zničit všechny zlé příšerky. Využívat k tomu budete katapult, který musíte namířit správným směrem, abyste nepřátelské příšerky zasáhli. Kromě toho je potřeba dbát na to, abyste nezranili nevinné zajíčky.

 
69%
Hra - Clausus 2
Video se načítá

Ve hře Clausus 2 dostaneš na starost shazování čtverečků z plošinek. K dispozici dostaneš kuličky, se kterými se pokusíš trefovat všechny čtverečky pryč. Za každý shozený čtvereček si připíšeš body na konto. Pro získání plného počtu hvězdiček potřebuješ použít co nejméně kuliček, a zároveň musíš shodit všechny čtverečky.

 
68%
Hra - Hit Logic
Video se načítá

Na šachové ploše se dají hrát i jiné hry než Dáma a klasické Šachy. Snažte se vytlačit všechny červené žetony z plochy. Můžete pohybovat pouze šedými žetony. Udejte jim směr a sílu a pomocí nich odstrańte červené z hrací plochy. Musíte si ale dávat pozor, abyste z plochy neodstanili šedí žetony. Snažte se žetony odstranit na co nejmenší počet tahů.

 
67%
Hra - Blosics 2
Video se načítá

Házejte malým míčkem proti zdi. Vaším úkolem bude bourat zdi a získávat za to body. Základní verze hry se skládá ze tří desítek úrovní. Dokážete splnit všech třicet výzev? Pokud byste na konci hry stále ještě neměli dost, můžete si v herním menu spustit editor úrovní a nějakou vlastní hru si vytvořit.

 
67%
Hra - Blosics 3
Video se načítá

Vytvořte si pořádný míč a sestřelte s jeho pomocí malé bloky, umístěné na plošince. Pro každou úroveň máte předem stanovený limit, kolik bodů z ní musíte vytěžit. Za každý vystřelený míček se vám budou body odečítat, takže miřte přesně, abyste získávali více bodů. Hra obsahuje celou řadu zábavných úrovní.

 
67%
Hra - Brave Kings
Video se načítá

Zničte i ty nejsatečnější krále v bezvadné hře Brave Kings. Králové se před Vámi a Vaší velkou kuší budou schovávat ve svých čím dál odolnějších hradech. Ty musíte pomocí dobře mířených střel buď na krále shodit, nebo najít skulinku a krále přímo zasáhnout. K dispozici máte ale vždy jen omezenou zásobu štítů, tak musíte uplatnit všechno své střelecké umění.