Aurora

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

79%
Hra - Aurora Real Haircuts
Video se načítá

Auroru už nebaví současný účes a proto se rozhodla, že zajde do kadeřnictví. Vymyslete pro ni vhodný účes, aby se cítila krásnější.

 
78%
Hra - Aurora Spell Rivals
Video se načítá

Aurora musí do lektvaru přimíchat navíc ingredienci, aby ji zlá čarodějnice nezačarovala. Pomozte jí s tímto nápadem a dávejte pozor, aby vás u hrnce nikdo neviděl. Podaří se vám to?

 
78%
Hra - Cinderella & Aurora Bff Outfits
Video se načítá

Popelka a Aurora jsou nejlepší kamarádky a proto není divu, že se na dnešní akci připravují spolu. Pomozte jim s výběrem šatů a make-upu, aby se mohli zúčastnit královské diskotéky.

 
37%
Hra - Aurora's Closet
Video se načítá

Aurora potřebuje najít pár předmětů po místnosti. Pomozte jí s tímto úkolem a pak si ji můžete obléci do šatů a vybrat nové šperky.

 
74%
Hra - Aurora Facial Makeover
Video se načítá

Aurora se má zúčastnit plesu a proto potřebuje nové šaty, účes, ale i pěkný make-up. Zkombinujte tito věci dohromady udělejte z ní královnu plesu.

 
68%
Hra - Aurora Christmas Tree
Video se načítá

Aurora chce udělat pro zvířátka vánoční stromeček. Pomozte jí s výběrem a rozmístěním ozdob na stromeček, aby byl krásný.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Aurora Hair Salon
Video se načítá

Pomozte Aurore s úpravou vlasů a novým účesem, který by se k ní hodil více. Nejdříve jí vlasy musíte umýt a upravit a pak se můžete pustit do barvení a zdobení. Tak na co ještě čekáte? Pusťte se do toho!

 
83%
Hra - Aurora Make-up Salon
Video se načítá

Aurora má zničenou pleť a proto potřebuje vás, abyste jí pomohli s jejím uzdravením. Vezměte ji do svých rukou a udělejte z ní skutečnou princeznu.

 
78%
Hra - Aurora Becomes A Cat Person
Video se načítá

Aurora Becomes A Cat Person je nová pečovací a oblékací hra. Princezna Aurora našla na silnici koťátko Beauty a rozhodla se o něj postarat. Musí ji osprchovat, vyčistit hřebenem, ošetřit a nakrmit. Nakonec musíte Auroru i Beauty obléci na procházku. Užijte si spoustu zábavy s novou hrou!

 
80%
Hra - Aurora and Snow White Winter Fashion
Video se načítá

Ve hře Aurora and Snow White Winter Fashion budeš mít za úkol připravit Auroru a Sněhurku na zimní období. Vyber jim slušivý make-up a vymysli trend, který bude pro tuto zimu jako stvořený.

 

Popis štítku Aurora

Aurora, v češtině známá spíše jako Šípková Růženka, je princezna, která se objevuje ve stejnojmenné disneyho pohádce. Příběh vypráví o půvabné princezně Auroře, kterou čeká trpká dospělost. Když se Aurora narodila, zlá sudička ji vyvěštila, že se v dospělosti píchne do prstu a zemře. Její otec tedy odstraní všechny ostré předměty z princeznina dosahu a doufá, že tím kletbu zruší. Když Aurora rosta a poznává svět, je všechno krásné, až do okamžiku, než natrefí na růži. Princezna je z tohoto kvítku velmi nadšená, ale po chvilce se píchne o trn. Poté celé království upadne to věčného spánku a pomalu zaroste trnovím. Mnoho princů se snaží království osvobodit, ale nikomu se to nedaří. Až jednoho dne,... Ale jak to dopadne si už budeš muset zjistit sama. Naše hry ti k tomu ale můžou pomoci.

Nejlepší hry s Aurorou

Princezna Aurora si užívá svého dětství a ráda si hraje. Pomoz ji ve hře Disney Princess Toddler Aurora vybrat to nejvhodnější, ale zároveň nejkrásnější oblečení. A protože Aurora chce udělat vše pro to, aby se v dospělosti kletba zlomila, rozhodne se sudičce plán překazit a namíchat lektvar, který kletbu zlomí. Pomůžeš ji ve hře Aurora Spell Rivals najít správné suroviny pro lektvar? Pokud se ti to povede, můžeš poté již dospělé Auroře pomoct ve hře Aurora Make-up Salon udělat perfektní makeup a poté se můžete s Aurorou zaměřit i na její vlasy ve hře Aurora Real Haircuts.