Zloděj

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

99%
Hra - Money Movers
Video se načítá

Staňte se uprchlíkem a snažte se vykrást banku. Budete ovládat dva bratry, kteří unikli z vězení a snaží se vykrást banku. Vaším cílem bude odnést všechny peníze a dostat se až k východu. Nebude to snadné, musíte překonat stráže a nespustit alarm!

 
83%
Hra - Zloděj Bob
Video se načítá

Zloděj Bob je schopný ukrást úplně všechno. V této skvělé adventuře musíš s Bobem co nejvíce domů vykrást a získat tak peníze. Vyhýbej se kamerám a strážným a snaž se dostat k plánovanému cíli! Byla bys úspěšný zloděj?

 
77%
Hra - Bob the Robber 2
Video se načítá

Chtěla bys být zlodějkou, ale přeci jen - to se prostě nedělá? Teď si můžeš za zloděje zahrát. Čeká tě mnoho domů a firem, které musíš vykrást. V každém z nich jsou cenné předměty nebo alespoň informace. Pozor si ale musíš dát na alarmy, strážce a další věci, které tě mohou zastavit.

 
68%
Hra - Money Movers 2
Video se načítá

Zkuste si zahrát druhý díl této super logické hry, ve které budete opět pomáhat těmto bratrům. Jsou ve vězení a chtějí se od tam dostat, jenže musíte najít i jejich otce. Takže v každém levelu sbírejte peníze a snažte se dostat až k východu. Máte na to se dostat z vězení?

 
60%
Hra - Super Sneak
Video se načítá

Staň se zlodějem v této skvělé akční hře. V každém kole musíš nasbírat dostatečné množství peněz. Ty buď nacházíš na zemi, nebo je získáváš vykrádáním domů. Musíš si ale samozřejmě dát pozor na hlídkující policisty, neměli by tě chytit.

 
77%
Hra - Thief Hidden Game
Video se načítá

Oblíbili jste si hry, ve kterých musíte na obrázku hledat skryté předměty nebo postavy? Pokud ano, pak si nenechte ujít hru Thief Hidden Game, v níž budete vyhledávat skryté zloděje. Za každé správné kliknutí se vám na konto přičte deset bodů, ale za každé špatné kliknutí, které nepovede k nalezení zloděje se vám body odečtou.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Bob The Robber 5: Temple Adventure
Video se načítá

Bob The Robber je série akčních logických her, ve kterých se vžiješ do role lupiče a musíš mu pomoct ukrást diamanty z přísně střežených míst. Děj se odehrává v tajuplném egyptském chrámu plném mumií a dalších překážek.