Sport

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

49%
Hra - Ice Skating Winter
Video se načítá

Ve hře Ice Skating winter budeš mít za úkol pomoct dvěma princeznám s přípravou na zimní bruslení n azamrznutém jezeře. Tvým úkolem bude vybratoběma princeznám krásné oblečení a vhodný účes. Podaři se ti to?

 
85%
Hra - Zoo Pong

Jednoduchá hra na styl tenisu, ve které budete s dalšími roztomilými zvířátky ve vaší zoo hrát tenis a snažit se odpálit míček na protivníka tak, aby jej nechytl. Váš protivník má samozřejmě stejný úkol a je tedy jen na vás, kdo vyjde z tenisového kurtu jako vitěz.

 
85%
Hra - Princess Ariel Fitness Plan

Postarejte se o naši krásnou princeznu, která se právě chystá k pravidelnému tréninku. Hru ovládáte myši.

 
85%
Hra - Climb Hero

Dostaňte se až na vrchol s naším horolezcem. Klikáním myši se chytejte různých kamenů, které se však pod vaší tíhou mohou propadnout. Musíte si dávat dobrý pozor, kudy se chcete vydat.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Downhill Chill

v této hře bude vaším úkolem sjet kopec na lyžích v co nejkratším čase a zároveň přejdet všechny vaše protivníky. Dokážete to?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
90%
Hra - Minigold Tour

Zábavná hra, ve které je vaším úkolem pomocí golfové hole dostat míček do jamky na co nejméně pokusů. Dokážete to?

 
87%
Hra - Mini Golf Funny

Dostaňte míček do jamky před vypršením časového limitu, který je neúprosný. Dokážete splnit všechny levely?

 
96%
Hra - Crazy GoldFish

Povedená hra, ve které hrajete minigolf s roztomilou rybkou. Vaším cílem je dostat rybku do akvária na co nejméně pokusů. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Penalty Champs 22

Vyzkoušejte si, jak složité je dostat míč do branky v této zábavné hře. Hru ovládáte myší.