Tennis

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

87%
Hra - Grandslam Tennis
Video se načítá

Ocitni se ve vřavě opravdového tenisového turnaje a pokus se vypracovat, na co nejvyšší pozici v tenisovém žebříčku. Cílem je pokusit se postupně porazit všechny soupeře a vyhrát turnaj. Pravidla jsou jednoduchá, nadhodíš si míček, poté ho odpálíš na soupeřovu stranu a on ti ho odpálí zase zpět. Kdo z vás první neodehraje přes síť, prohrává výměnu a získává body. Pokus se vyhrát co nejvíce setů se všemi soupeři a staň se vítězem tenisového utkání.

 
81%
Hra - Tennis Game
Video se načítá

Tenis je jednou z nejoblíbenějších sportovních her planety, o čemž budete mít možnost se přesvědčit v této hře! Jistě i vás nadchne bílý sport! Pravidla jsou stejná jako ve skutečném tenisu. Máte na výběr ze dvou variant hry - exhibiční zápas nebo turnaj. V turnaji se musíte prokousat přes několik soupeřů k vítězství.

 
75%
Hra - Tennis Ace
Video se načítá

Tennis je ve světě jeden z nejoblíbenějších her. Lidé jej milují. Proto i vy se můžete naučit dokonalé podání, přesně odpalovat míčky. Nejdříve si vyberete hráčku a povrch, na kterém se zápas odehraje a pak už jen hurá na kurt. Pokud si ale netroufáte přímo na ostrý zápas, vše můžete předem pečlivě natrénovat.

 
68%
Hra - Table Tennis Championship
Video se načítá

Table Tennis Championship je pěkně ztvárněná a na ovládání velice jednoduchá, sportovní hra. Ocitnete se na mistroství v pin-pongu. Vaším úkolem bude vyhrávat nad soupeřem, takže budete muset vyvinout velkou dávku soustředění a postřehu. Ale i tak hru zvládnou nepříliš zdatní a zkušení hráči, kteří hrají tuto hru poprvé.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
57%
Hra - Yahoo Tennis
Video se načítá

Pojďte si zasportovat za počítačem a třeba dostanete chuť si zahrát i v reálném životě. Dnešní sportovní aktivitou bude tenis. Zahrajte si dvouhru proti počítači přesně podle pravidel skutečného tenisu. Hra vám bude kromě setů počítat i smeče, maximální rychlost úderu, odehraný čas a skóre. Dokážete vyhrát nad svými soupeři?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
35%
Hra - Tennis 3D
Video se načítá

Dokážeš se prosadit na kurtu a porazit svého protivníka? Abys zvýšila svoji šanci na vítězství můžeš si vybrat také svůj oblíbený povrch. Staneš se nejlepší tenistkou na tenisovém okruhu?

 
64%
Hra - Tennis Match
Video se načítá

Rádi upravujte vzhled postavičkám? A máte rádi sportování? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, pak pro vás máme další oblékací hru. Hlavní hrdinkou bude tenisová hráčka, kterou musíte připravit na důležitý zápas. Vyberte jí účes, tenisovou raketu a boty. Volit můžete, zda si tenistka oblékne sukni a tričko nebo celé šaty.

 
70%
Hra - Active Tennis Player Dress Up
Video se načítá

Skvělá oblékací hra, ve které můžete zapojit svou fantazii na plné obrátky a obléci si svou vlastní tenisovou hráčku. V čem by se jí nejspíš hrálo nejlépe? Zauvažujte nad tím. Nelíbí se Vám její raketa? Klidně jí vyměňte. Držíme Vám palce, ať Vaše tenistka na Wimbledonu září jako největší módní hvězda!

 
81%
Hra - Gamezastar Open Tennis
Video se načítá

Zahraj si na tenisovém turnaji se světovými špičkami v tomto sportu. Můžeš jít rovnou do turnaje, nebo se můžeš nejdřív vytrénovat ve cvičebních hrách. Také si můžeš nastavit, jaké údery budou tvými přednostmi a které naopak využívat nebudeš. Dále už je to jednoduché, jen nadhoď, odpal a odrážej všechny údery od protihráče. Staň se světovou špičkou v tenisu.

 
79%
Hra - Twisted Tennis
Video se načítá

Zahraj si utkání v tenisu a poraz svého soupeře. Nemusíš hrát vůbec sám, v této hře si můžeš nastavit i hru pro více hráčů. Pravidla jsou jednoduchá, míček odpaluješ přes síť a snažíš se, aby ho protihráč nezvládl odpálit k tobě zpět. Zvládne-li to, musíš mu ho zase vrátit zpátky, a tak to jde, dokud jeden z vás nechybuje. Za vyhranou výměnu narůstá hráči skóre, tak se pokus vyhrát v co nejvíce setech a staň králem tenisového kurtu.

 
83%
Hra - Toto and Sisi Play Tennis
Video se načítá

Zahraj si tenis s pejskem Totem a kočičkou Sisi. Je na tobě, za koho z nich si vybereš hrát a koho zvolíš za soupeře. Úkol je jednoduchý, míček si nadhodíš a odpálíš na soupeřovu stranu přes síť, a když ti ho vrátí zpět, musíš se za ním pohybovat a odpálit ho opět k němu. Kdo první míček neodpálí, ztrácí život, kterých má každý vcelku pět. Buď rychlý a obehraj soupeře!

 
67%
Hra - Tennis Master
Video se načítá

Staňte se tenisovým mistrem. Pohybujte se po kurtu, podávejte, smečujte a odvracejte míčky soupeře. Na začátku hry proběhne rozlosování hráčů. Hraje se podle pravidel opravdového tenisu. Dokážete se prokousat pavoukem turnaje a zvítězit? Ukažte, že v sobě máte skutečného mistra a poražte všechny soupeře!