Snowboard

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - Scooby Doo Big Air Snow
Video se načítá

Kdo by ho neznal. Věčně bojácný pes Scooby-Doo se tentokrát rozhodl pro nelehký úkol. Chce pokořit rekord ve výškovém skoku na snowboardu. A požádal o pomoc zrovna Vás. Cítíte se na pár skoků? Pokud ano, pomozte odhodlanému Scoobymu vyskočit co nejvýše a zapište se tak do dějin zimních sportů! Určitě tím zvýšíte jeho sebevědomí a on se konečně přestane tolik bát.

 
83%
Hra - Santa Snowboards
Video se načítá

Zajezděte si na snowboardu se Santou. Vaším úkolem je s postavičkou Santy přeskakovat na sjezdovce nastražené překážky ze sněhových koulí a ze snowboardu nespadnout. Kromě zvládnutí překážet také sbíráte po celou dobu jízdy bonusové body, abyste dosáhli co nejvyššího skóre. Hru ovládáte pouze pomocí mezerníku na klávesnici.

 
82%
Hra - Downhill Snowboard
Video se načítá

Podaří se Vám sjet všechny hory v této sportovní hře? Jezdit tu budete na prkně a vždy si budete moci vybrat, jakou horu chcete sjet. Na prkně můžete zkoušet triky a hlavně nesmíte spadnout.

 
81%
Hra - I Stunt 2
Video se načítá

Máte rádi hory? Máte rádi snowboarding? Ano? Tak tohle je hra přímo pro vás! Vžijte se do role šíleného snowboarďáka, který se ničeho nebojí. Brouzdejte krásnými horami, dělejte úžasné triky na zemi i ve vzduchu. Od této hry se nedá jen tak rychle odejít. Když přepnete na anglickou klávesnici (alt+shift tak se vám prohodí Z s Y, což bude mnohem pohodlnějsí). Tak na co ještě čekáte? Ukažte co ve vás je.

 
79%
Hra - Ice Run
Video se načítá

Zahraj si za závodícího tučňáka! Závodit budeš s dalšími tučňáky. Čeká tě zajímavá disciplína - ježdění na snowboardu. Sbírej žluté hvězdičky, abys dostala co nejvíce bodů. Zároveň můžeš sbírat modré hvězdičky a pomocí nich sestřelovat své soupeře.

 
75%
Hra - Snowboarding Supreme 2
Video se načítá

Dávno pryč jsou doby, kdy se na sněhu jezdilo pouze na lyžích. Dnes hrají prim snowboardy a na jednom si můžeš vyzkoušet jízdu i ty ve hře Snowboarding Supreme 2. Nejprve si zvolíš svého hlavní hrdinu, přičemž každá postava má své specifické vlastnosti, a proto ti může vyhovovat třeba pouze jeden z charakterů.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
65%
Hra - Penguin skate 2
Video se načítá

Zahrajte si i vy tuto sportovní hru s milým tučňákem, který rád jezdí na snowboardu. Vaším hlavním úkolem je s tučňákem nespadnout a cestou posbírat velké množství lízátek.

 
62%
Hra - Kool Girl
Video se načítá

Kool Girl je zábavná oblíkačka, ve které budete mít za úkol vybrat oblečení pro mladou snowboardistku. K dispozici budete mít množství bund, kalhot, čepic, brýlí a bot. Navíc můžete i změnit barvu a design snowboardové desky.

 
58%
Hra - Wintersports dress
Video se načítá

Skvělé zimní kombinézy, bezvadné doplňky a mnoho barev najdete v této hře. Vašim úkolem je obléknout dívku do zimního oblečení a vybrat ji patřičný klouzací stroj, se kterým na svahu zaujme. Budou to lyže nebo snowboard?

 
58%
Hra - Downhill Snowboard 3
Video se načítá

Podaří se vám na prkně uprchnout před lavinou, která se na vás žene? Po cestě se navíc snažíte předvádět ty nejlepší triky, abyste získali co nejvíce bodů.

 
55%
Hra - Snowboard Rush
Video se načítá

Projeďte se na sněhu se snowboardem. Zmáčkněte a držte směrové šipky nahoru a dolů, abyste ovládali rychlost. Mezerníkem přeskakujete překážky na trati. Cestou můžete dělat různé kousky. Nezapomeňte také sbírat zlaté mince, za které si můžete pořizovat nové předměty. Vyhýbejte se sněhovým koulím a krápníkům.

 
79%
Hra - Snow Problem
Video se načítá

Sněhoví panáci, které si všichni v zimě staví jen tak pro radost, umí být i docela zákeřní. Nebojí se škodit snowboardistům, kteří se prohánějí na svazích. Ovládejte takového sněhuláka a strefujte projíždějící kolem. V každém levelu máte dán určitý počet snowboardistů, které musíte sestřelit. Uvidíte, že sestřelování není snadné, ale jakmile se do toho dostanete, vše Vám půjde snadno.

 
79%
Hra - Pro Snowboarder Girl
Video se načítá

Milujete zimní sporty? Pak si představte, že se chystáte na snowboardové závody, kde bude spousta lidí. Jak se asi obléknete? Teplo je samozřejmě prioritou číslo jedna, ale co ostatní věci? Dokážete pomoci této roztomilé dívce, co si má vzít na sebe, když jí čeká její velký den? Zapojte svou fantazii a směle do toho.