Zimní sporty

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Mr Bean Skiing Holiday
Video se načítá

Mr Bean Skiing Holiday je hra, která přináší mnoho zábavy. Musíte pomoci známému popletovy v překonání všech nástrah na trati. Dokážete se vyhnout všemu a do toho sbírat medvídky?

 
89%
Hra - Barbie goes Ice Skating
Video se načítá

Oblíbená panenka Barbie je nejen krásná, ale i sportovně nadaná. Tentokrát se rozhodla, že si zajde zabruslit. I při sportu jí to ale samozřejmě musí náležitě slušet a tak na Vás čeká milý úkol vybrat ro ni některý z krásných krasobruslařských trikotů, punčoch a bruslí. Nezapomeňte ani na typický účes, aby byla opravdu hvězdou kluziště.

 
84%
Hra - Pet Sledding
Video se načítá

Zahrajte si hru Pet sledding, kde bude vaším úkolem sbírat dárky a vyhýbat se kamenům. Předtím si můžete zvolit zda chcete hrát sám nebo s kamarádem. Vybrat si můžete i svého jezdce. Příjemnou zábavu.

 
82%
Hra - Downhill Snowboard
Video se načítá

Podaří se Vám sjet všechny hory v této sportovní hře? Jezdit tu budete na prkně a vždy si budete moci vybrat, jakou horu chcete sjet. Na prkně můžete zkoušet triky a hlavně nesmíte spadnout.

 
82%
Hra - Nordic Chill
Video se načítá

Po zimní olympiádě v Soči se biatlon stal u nás velmi úspěšným sportem. Teď si ho můžeš vyzkoušet i ty! V první části se snaž co nejrychleji běžet na lyžích a ve druhé části tě čeká střelba na terč. Zvládneš obě disciplíny?

 
81%
Hra - I Stunt 2
Video se načítá

Máte rádi hory? Máte rádi snowboarding? Ano? Tak tohle je hra přímo pro vás! Vžijte se do role šíleného snowboarďáka, který se ničeho nebojí. Brouzdejte krásnými horami, dělejte úžasné triky na zemi i ve vzduchu. Od této hry se nedá jen tak rychle odejít. Když přepnete na anglickou klávesnici (alt+shift tak se vám prohodí Z s Y, což bude mnohem pohodlnějsí). Tak na co ještě čekáte? Ukažte co ve vás je.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - Snow Cross
Video se načítá

Láká tě zkusit si závod na sněžném skútru? V této hře to můžeš vyzkoušet bez rizika! Vyber si stroj i jezdce a vyraž na jednu ze skvělých tratí. Myslíš si, že dokážeš porazit všechny soupeře a stát se tak nejrychlejší jezdkyní na trati?

 
75%
Hra - Bratz Ice Champions
Video se načítá

Další on-line hra pro dívky s úžasnými panenkami Bratz je tady. Vyber si jednu z písniček, co mají na CD a pokračuj. Tyto panenky jsou velice nadané na vše. Jedna z nich umí skvěle jezdit na bruslích, jen si láme hlavu se sestavou, vyber nejlepší kombinaci, kterou má zajet a sleduj, jak ji ostatní ohodnotí. Snad to vytáhneš až na celkových 30bodů.

 
75%
Hra - Snowboarding Supreme 2
Video se načítá

Dávno pryč jsou doby, kdy se na sněhu jezdilo pouze na lyžích. Dnes hrají prim snowboardy a na jednom si můžeš vyzkoušet jízdu i ty ve hře Snowboarding Supreme 2. Nejprve si zvolíš svého hlavní hrdinu, přičemž každá postava má své specifické vlastnosti, a proto ti může vyhovovat třeba pouze jeden z charakterů.

 
69%
Hra - Putins Olympic Game
Video se načítá

Mnoho zábavy si užijete ve hře Putins Olympic Game. Netradiční zimní olympiáda, kde prim hraje tak trochu jiné krasobruslení. Cílem je chytat padající předměty. Některé z nich jsou pro Vás nebezpečné, těm se vyhněte. Čím více předmětů v řadě chytnete, tím rychleji postupujete do dalšího kola.

 
66%
Hra - BigJump Challenge
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

BigJump Challenge je skvělá sportovní hra, ve které budete předvádět triky na lyžích. Celkově máte 5 pokusů, během kterých musíte předvést nejlepší trik a snažit se získat vysoké ohodnocení.

 
65%
Hra - Penguin skate 2
Video se načítá

Zahrajte si i vy tuto sportovní hru s milým tučňákem, který rád jezdí na snowboardu. Vaším hlavním úkolem je s tučňákem nespadnout a cestou posbírat velké množství lízátek.

 
64%
Hra - Snow Rush
Video se načítá

Snow Rush je sportovní hra, pro milovníky snowboardu. Během jízdy můžete dělat různé triky a sbírat zlaté mince za které si můžete kupovat vylepšení. Myslíte si, že tuto jízdu zvládnete?