Piráti

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

84%
Hra - Corsair Hidden Things

Zahrejte si na hledače předmětů v této postřehové hře, ve které musíte musíte najít všechny skryté předměty, které se před vámi snaží schovat. Vše musíte najít před vypršením časového limitu, který je velmi neúprosný. Dokážete najít všechno a všechny?

 
80%
Hra - Pirate Princess Halloween Dress Up
Video se načítá

Ve hře Pirate Princess Halloween Dress Up bude tvým úkolem pomoct třem pirátským princeznám s oblečením na velký ples, který se již blíží. Podaří se ti zkloubit pirátské a hlloweenské téma do jednoho a vytvoři 3 nejkrásnější princezny?

 
50%
Hra - Pirate Princess Treasure Adventure
Video se načítá

Pomôžete mladé pirátce nájsť všetky kúsky mapy pokladov? Akonáhle budete mať mapu pokladov celú, môžete sa vydať za jeho hľadaním. Na to sa však musíte perfektne obliecť.

 
70%
Hra - Pirate Swap
Video se načítá

V této hře budete mít za úkol spojovat stejné symboly. Pro spojení musí být vždy minimálně tři stejné symboly. Spojujte rychle, protože vám utíká čas.

 
77%
Hra - Sea Bubble Pirates 3
Video se načítá

Podaří se vám v každém kole sestřelit všechny barevné kuličky? Vy budete střílet barevné kuličky z děla a snažit se trefit stejně barevné. V každém kole musíte získat určitý počet mincí. Kuličky u děla můžete také měnit.

 
70%
Hra - Awesome Pirates
Video se načítá

Zamířit a pálit na piráty! To bude vaším hlavním úkolem v této logické hře. Takže se do toho pusťte a ukažte jim co ve vás je.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Makeover Studio Pirate Girl
Video se načítá

Jak by podle vás měl vypadat správný pirát? To necháme čiste na vás v této hře, kde dostanete krásnou a mladou slečnu, kterou musíte upravit.

 
62%
Hra - Cap'n Marcela Parrot Charmer
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci pirátce ochránit její pirátský ostrov před zlým kapitánem Morganem. Máte čas jen do rána, abyste našli způsob, jak vaši malou osadu zachránit a kapitána tak porazit jednou provždy. Pomáhat vám budou přitom zejména předměty ve vašem okolí.

 
86%
Hra - Flooded Village Xmas Eve
Video se načítá

V této logické hře bude vaším úkolem ochránit vesnici před zlými piráty. Piráty zničíte tak, že k nim dostanete vodu. Nesmí se však k ním dostat led, jinak obživnou. Kromě toho musíte dostat vodu k zasazeným stromeček a led k těm již vyrostlým.

 
100%
Hra - Adventure Story
Video se načítá

Zahraj si zajímavou bojovou skákačku/adventuru. Kromě klasického základního útoku můžeš používat i mnoho různých kouzel. Těšit se můžeš také na dobrou grafiku. Ze začátku je hra velmi lehká, ale postupně bude mnohem těžší.

 
75%
Hra - Fort Blaster: Ahoy There!
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V roli piráta moří budete muset z lodi střílet na opevněné budovy šlechty a snažit se zničit vše, co budete mít v dosahu. Čím více toho zničíte, tím více dostanete bodů. K dipozici máte různé druhy střel.

 
96%
Hra - Raft Wars
Video se načítá

Znič nepřátelský tým na druhé lodi! Za procházení jednotlivých kol získáváš peníze, a za ty si pak můžeš koupit lepší zbraně nebo třeba lepší raft. Porazíš piráty, vikingy i další nepřátele?

 
61%
Hra - Ninja Pi Ro
Video se načítá

Máme tu skvělou logickou adventuru, ve které musíte malému bojovníkovy pomoci překonat všechny nástrahy a pasti. Bojovník má možnost měnit se mezi 3 postavami, robotem, pirátem a ninjou. Každá postava vám pomůže překonat jiný druh překážky.