Bubble Shooter

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
86%
Hra - Woobies Winter
Video se načítá

Maličké chundelaté postavičky Woobies se ocitly v pasti. Pečlivě zamiř a osvoboď je, aby tě mohli Woobies uznávat jako svého velikého hrdinu. Vytvářej kombinace minimálně tří Woobies stejné barvy a tím jim pomůžeš zmizet. Černě zbarvené postavičky pomáhají osvobozovat všechny Woobies, kterých se dotknou.

 
85%
Hra - GemClix Blitz+
Video se načítá

GemClix Blitz+ je hra podobná klasickému Tetrisu. Tetris byl stará klasická hra a tato je něco jako její nová verze. Odstraňujte kostičky stejné barvy. Musí být minimálně tři kostičky stejné barvy, aby se daly odstranit. Kostičky odstraníte kliknutím na ně. Nesmíte dopustit, aby se kostičky dostaly až na vrchol. Tím by pro Vás hra skončila.

 
84%
Hra - Bubble DressUp
Video se načítá

Hrajte si s bublinkami. Na začátku hry vepište své jméno do připravené kolonky. V samotné hře pohybujte myší a až budete mít zamířeno, tak vystřelte. Skládejte tři nebo více bublinek stejné barvy, abyste získali body. Získávejte bonusové body za sbírání hvězdic. Bublinky se vám nesmí dotknout okraje.

 
81%
Hra - Bubble Blast Extreme
Video se načítá

Barevné balónky jsou veselé. Nejdříve si vyberete rychlost balónků a poté už jen čekáte, jak Vám budou padat na obrazovku. Pomocí myši klikáte na balónky, které mají vedle sebe alespoň jeden balónek stejné barvy. Ty shluky pak mizí. Hra má padesát levelů, kterými se musíte prokousat. Musíte být pozorní a hlavně rychlí, abyste balónky odstranili.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Mine Blast
Video se načítá

Odstraňte z hrací plochy všechny barevné kuličky dříve, než se dostanou k východu na druhé straně hrací plochy. K dispozici budete mít kanón, ze kterého je potřeba kuličky vystřelovat tak, abyste spojili aspoň tři stejné barvy a tím je odstranili.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - Bubble Shooter
Video se načítá

Bubble Shooter je jedna z nejoblíbenějších miniher, které si můžete na internetu zahrát. Na hracím poli máte barevné balónky, ke kterým vystřelujete vždy po jednom balónku. Cílem je seskupit alespoň tři balónky stejné barvy. Dobře a rychle přemýšlejte, kam balónek umístíte, neboť celá řada postupně klesá...

 
78%
Hra - Funny Bubbles
Video se načítá

Funny Bubbles je zábavná hra s roztomilými zvířátky. Kdo je milovníkem zvířat bude tuto hru zbožňovat. Na ploše jsou řady různých zvířátek. Dole se pohybuje jedno zvířátko a vašim úkolem je vytvořit minimálně trojici stejných zvířátek. Jakmile zvířátka utvoří skupinku, zmizí. Po určité době se celé řady posunou směrem dolů. Vy nesmíte dovolit, aby se celá plocha se zvířátky sesunula úplně dole.

 
78%
Hra - Color Balls Solitaire 2
Video se načítá

Color Balls Solitaire je klasická hra typu bubble shooter, ve které je Vašim úkolem odstranit všechny kuličky z hracího pole. Podaří se Vám to tak, že vystřelením kuličky z kanónu spojíte minimálně tři ve stejné barvě a ty pak zmizí. Musíte být ale rychlí, protože herní pole se neustále posouvá smerem dolů a když první kulička dosáhne spodního okraje, hra pro Vás končí.

 
76%
Hra - Bubble Spinner
Video se načítá

Cílem hry Bubble Spinner je vyčistit hrací pole a odstranit z něj všechny barevné bublinky. K tomu, aby bubliny praskly stačí dostat k sobě alespoň 3 bubliny stejné barvy. Všechny bubliny se vám po výstřelu otočí a tím se zvyšuje obtížnost celé hry. Zkuste využít zdi hracího pole pro odraz a dostat bublinu tam, kam potřebujete.

 
76%
Hra - Bubble Shooting Christmas Special
Video se načítá

Ve hře Bubble Shooting Christmas Special dostaneš příležitost vystřelovat vánoční koule, které se věší na stromeček. Musíš trefovat stejné koule na sebe. Mezi koulemi se skrývají také vánoční dárečky. Dokážeš mířit přesně? Čím více dárků získáš, tím více bonusových bodů si za ně připíšeš na svoje konto.

 
75%
Hra - Bubble Buster
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Výborná bubbleshooter gameska pro všechny znuděné hráčky. Spojování stejně barevných bublinek zažene i tu největší nudu. Bubble Buster se dá hrát snad celé odpoledne. Co myslíš?

 
73%
Hra - Birds On A Wire
Video se načítá

V této hře jde pouze o jedno a to, spojit stejná zvířátka. Hra má jednoduché ovládání, pouze myší zamíříte a odpálíte tam kde jich je nejvíce. Je potřeba využívat i zdi, od kterých se odrážejí. Tak kdo z vás nahraje NEJ skóre?