Moře

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - The Smurfs Ocean Cleanup

Zábavná hra, ve které je vaším úkolem vyčistit co největší množství nečistot, které na vás číhají pod mořským dnem. S malým šmloulou chytejte nepořádek a čistěte tak mořské dno.

 
84%
Hra - Mermaid Trendy Outfit #Selfie

Popušťte uzdu své fantazie a oblékněte naši krásnou princeznu do vkusného outfitu mermaid vodní víly. Nejdříve jí udělejte pěkný účes, namalujte jí a na závěr oblékněte tak, aby vypada co nejlépe.

 
80%
Hra - Elena and Sarah Makeover and Dressup

Elena a Sarah jsou dlouholeté kamarádky. Elena se rozhodla, že navštíví svoji kamarádu neví ale, jak se namalovat a ustrojit. A Sarah je také v koncích. Pomoz těmto dvěma kamarádkám. Nejdříve je obě nalič a poté jim obleč slušívý outfit, ve kterém se určitě budou líbit.

 
85%
Hra - Mermaid Sea Adventure

Zatoužili jste někdy poznat, co všechno se skrývá na mořském dně? Tak nyní máte jedinečnou možnost. V této hře se společně vydáme na mořské dno, kde se toho nachází opravdu spoustu. Odpadky, ztracené věci, mořské panny skrývající se před zvědavýma lidskýma očima. Můžete zde obléci svoji mořskou pannu, ozdobit mořské dno, trochu zde pouklidit odpadky, které zde naházeli lidé nebo se postarat o nemocné rybičky.

 
90%
Hra - Baby Hazel Tree House Html5
Video se načítá

Máme pro tebe další povedenou hru ze série Baby Hazel a v dnešním díle Tree House se se spolu s malou holčičkou Hazel vydáte do stromového domku, kde budete objevovat nejrůznější věci a u toho si hrát.

 
82%
Hra - Octopus Sling Up
Video se načítá

Pomoz malinkaté chobotničce najít cestu k hladině v povedené hře Octopus Sling Up. Pohybovat se budeš pomocí natahování chapadel a přichytávání se na různé předměty a u toho budeš sbírat mince, ať si zlepšíš skóre.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

78%
Hra - Coloring Underwater World 5
Video se načítá

Je tady opět omalovánka Coloring Underwater World. Je to již pátý díl a jako vždy, tak i tady budeš mít na výběr mezi volným malováním, takže si můžeš obrázek vymalovat jak chceš ty a nebo si můžeš vybrat challenge a vybarvit obrázek podle zadání.

 
80%
Hra - Coloring Underwater Wolrd 4
Video se načítá

Nový díl Coloring Underwater World je tady a opět si budeš moct vybrat, jestli si chceš vybarvovat jen tak nebo jestli chceš vybarvovat podle paměti. Pokud zvolíš podle paměti, můžeš se v průběhu vybarvování jednou podívat na zadání a potom už to budeš muset udělat zpaměti.

 
80%
Hra - Coloring Underwater World 3
Video se načítá

Je tady třetí díl podmořské omalovánky Coloring underwater World. Opět to bude probíhat stejně jako v minulých dílech a můžeš si vybrat, jestli chceš malovat jen tak pro zábavu a nebo jestli budeš malovat podle návodu.

 
76%
Hra - Coloring Underwater World 2
Video se načítá

Ja tady druhé pokračování podmořské omalovánky. Tentokrá budeš vymalovávat medůzu, mušli, rybku a nějaké kytičky. Pokud pro tebe minulý díl nebyl problém, tak tohle zvládneš taky bravurně.

 
80%
Hra - Coloring Underwater World
Video se načítá

Hra Coloring Underwater World je skvělá omalovánka, kde bude tvým úkolem vzít různě barevné pastelky a vymalovat s nimi všechna zvířátka a rostliny žijící v oceánu. Pokud nevíš jaké barvy použít. může stisknout HINT a podívat se do nápovědy.

 
72%
Hra - Fancy Diver 2
Video se načítá

Podaří se vám v této logické hře dostat na hladinu všechny potápěče? Cestu jim uvolníte tak, že budete odebírat stejně barevné kostky.

 
78%
Hra - Fancy Diver 3
Video se načítá

V této logické hře budete mít za úkol zachránit potápěče, kteří zůstali uvězněni pod ledem. Abyste potápěče dostali na povrch, musíte z plochy vhodně odstranit všechny překážející herní prvky. Prvky musíte odebírat alespoň po trojicích, přičemž využít můžete i dostupné bonusy.