Střílení z děla

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Ball Fill

V této hře budeš muset přijít na způsob, jak v každém z mnoha levelů dostat vždy určitý počet míčků do nádoby. K tomu ti může dopomoci odrazové terče, kterými můžeš libovolně posouvat v určitém směru. Díky tomu můžeš dostat barevné míčky do nádoby a postoupit tak do dalšího levelu.

 
75%
Hra - Angry Birds HD
Video se načítá

Zahrajte si další parádní díl Angry Birds, tentokrát ve vysokém rozlišení. V každém kole bude vaším úkolem zabít všechna zlá prasátka. Snažte se k tomu použít co nejmenší počet ptáčků.

 
77%
Hra - Sea Bubble Pirates 3
Video se načítá

Podaří se vám v každém kole sestřelit všechny barevné kuličky? Vy budete střílet barevné kuličky z děla a snažit se trefit stejně barevné. V každém kole musíte získat určitý počet mincí. Kuličky u děla můžete také měnit.

 
70%
Hra - The Bony Puzzler
Video se načítá

Posbírejte všechny dýně v této hře tak, že na ně budete střílet kostlivci. Dokážete je všechny získat?

 
75%
Hra - BrickDown Nextgen
Video se načítá

Cílem hry je pomocí koulí sestřelit všechny další předměty z hrací plochy. Jakmile bude plcha vyčištěna, otevře se postup do dalšího kola. Jak si dokážete poradit?

 
73%
Hra - Marbles Myth
Video se načítá

Díky postřehu si můžete tuto hru poměrně dobře užít nebo se jí také protrápit. Střílejte barevné kuličky tak, aby vytvořily vždy skupinu o nejméně třech stejných kuličkách. Pouze v tomto případě dojde k jejich odpadnutí.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

100%
Hra - Color World Origins
Video se načítá

Nabarvi všechny krabice správnou barvou. Jak ji poznáš? Přeci podle barvy smajlíka, kterého na krabici najdeš. Krabici nabarvíš pomocí kontaktu s dělovými koulemi nebo dalšími herními prvky. Potřebuješ nejen logické myšlení, ale také umět správně mířit.

 
79%
Hra - Swerveball
Video se načítá

Zajímavá hra, kde budete muset vystřelit míček tak, aby se dostal do jamky. Jeho trajektorii vychylují gravitační jádra, takže pozor. Po každém výstřelu můžete naštěstí upravit parametry úhlu a síly výstřelu pro další pokus.

 
25%
Hra - Sheep vs Aliens 2 Zero Gravity
Video se načítá

Ubraňte naší planetu před invazí mimozemšťanů. Budete mít dělo a budete na ně odpalovat ovečky, které se dobrovolně obětují pro dobro naší planety. Cílem je všechny zneškodnit na co nejméně oveček.

 
75%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá

Míření je základem úspěchu ve hře Sheep vs Aliens 2. Musíte sestřelit všechny mimozemšťany, kteří jsou rozmístěni po hrací mapě. Nebude to jednoduché, ale jistě si poradíte.

 
67%
Hra - Angry Gran Toss
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V této hře budete mít za úkol doletět s bábou co nejdále. Jakmile bábu odpálíte, můžete její let podpořit střelbou. Za získané peníze pak můžete nakupovat různá vylepšení, která vám pomohou dosáhnout lepší vzdálenosti.

 
84%
Hra - Bloopers
Video se načítá

Máme tu pro vás další logickou hru, ve které budete střílet z děla. Váš úkol bude jasný, sestřelte na co nejmenší počet ran co nejvíce objektů. Ke všemu budete potřebovat pouze myš. Tak neváhejte a vyzkoušejte si ji rovnou.

 
78%
Hra - Vampire Cannon Level Pack
Video se načítá

Kdo z vás má rád logické hry, ve kterých se střílí z děla tak ať si určitě zahraje i tuto. Váš cíl je jasný, střílejte upíry po lidech! K tomu vám bude stačit pouze myš a dobrý odhad.