Házení na cíl

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Angry Zombies

V dnešní hře budeme společně ničit zombie příšery. Podobně jako ve hře Angry Birds i zde bude tvým úkolem zničit všechny zombie stojící na překážkách, které musíš zničit obrovským prakem vystřelujícím velké množství lebek. Dokážeš zničit všechny zombie?

 
85%
Hra - Mango Piggy Piggy Farm

Ovládej hladové prasátko, které miluje mango, a pomoz mu se sesbíráním všech mang na herním poli. Na začátku nasměruj své prasátko a poté sleduj jeho trajektorii. Na závěr musíš trefit proutěný koš, ve kterém se ukrývá cíl. Hru ovládáš levým tlačítkem myši.

 
80%
Hra - Trick Hoops: Puzzle Edition
Video se načítá

Zahrajte si super basketbalovou hru, ve které budete mít omezený počet pokusů na to, abyste trefily koš. Přitom musíte sebrat i všechny hvězdičky.

 
72%
Hra - Perfect Fall
Video se načítá

Máme tu parádní pařbu, ve které se budete snažit trefit míč do koše. Míč se však hýbe a i koš nezůstává vždy na jednom místě. Máte omezený počet pokusů.

 
70%
Hra - Holly's Water Balloon Blast
Video se načítá

Balónková bitva je v plném proudu a na vás bude zasáhnout co nejvíce chlapců. Budete omezeni časem, takže musíte rychle mířit a házet.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - Swish!
Video se načítá

Cílem této logické hry je trefit basketbalový míč v každém kole do koše. Trajektorii a sílu hodu je potřeba dobře naplánovat tak, aby míč nejen zasáhl koš, ale také abyste po cestě vysbírali všechny hvězdičky a zasáhly zlatou mušku.

 
57%
Hra - Fragger
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zničte všechny své nepřátele za pomoci granátů. S nimi musíte zacházet opatrně, ale zároveň přesně, abyste svůj cíl zasáhli.

 
65%
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video se načítá

Dokážete ukrást co nejvíce jídla před Oggym? Nebo také ho ochránit před škodíky, záleží na tom za koho budete hrát.

 
76%
Hra - Bear Fishing
Video se načítá

Trefte všechny rybičky a nakrmte vaše malé medvídě. Nebude to snadné, protože budete mít málo pokusů.

 
64%
Hra - Basketball Championship 2012
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Super hra na skóre, ve které budete házet míčem na koš. Musíte však míč dostat přes mnoho překážek. Za každý restart navíc přijdete o drahocenné body. Hra obsahuje 30 různých levelů.

 
72%
Hra - Calimero play Basketball
Video se načítá

Pokud máte dobrý odhad, pak se Vám jistě bude dařit i v následující hře, kde je budete házet míč na koš. Pro nejmenší je zde nápověda v podobě tečkované linie zobrazují trajektorii letu míče.

 
50%
Hra - 3 Point Shootout
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Hoďte si na koš a získejte co nejvíce bodů. Bránit vám v tom bude pouze boční vítr, který se zobrazuje nad košem. Když naházíte dostatek bodů, tak se dostanete do dalšího kola. Jste omezeni časem.