Oggy

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Oggy Whack
Video se načítá

Hrajte si s postavami ze seriálu Oggy a škodíci. Použijte plastové kladivo pro mlácení do hlav. Získáte bod pokaždé, když trefíte jednoho ze tří škodíků - Joeyho, Deedeeho nebo Markyho. Body naopak ztratíte, když trefíte Oggyho bratrance Jacka nebo Oggyho sestru. Škodíci se snaží uhýbat a pokud se jim to povede dvacetkrát, prohrajete.

 
78%
Hra - Oggy Moshi
Video se načítá

Znáš kocoura Oggyho? Pokud ano, tak jistě víš, jaká je s tímto kocourem zábava! V této hře Oggy Moshi se musíš o tohoto modrého kocoura postarat. Dopřej mu v jeho krásném domečku dostatek jídla, zábavy, postarejte se spolu o jeho květiny, vyper mu prádlo, dělej si s kocourkem, co jen budeš chtít! Nesmíš ale zapomenout na to, že musíš udělat Oggyho nejšťastnějším kocourem!!!

 
70%
Hra - Oggy Mania
Video se načítá

Znáte televizní seriál Oggy a škodíci? Pokud ano, dobře. Pokud ne, nevadí. Hru můžete pochopit i bez znalosti seriálu. Vše je jednoduché. Jakmile k sobě dostanete čtyři nebo více míčků stejné barvy, zmizí a vy získáte body. Body lze získat také trefováním škodíků (švábů). Aby to nebylo tak jednoduché, budou se vám ostatní snažit škodit.

 
65%
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video se načítá

Dokážete ukrást co nejvíce jídla před Oggym? Nebo také ho ochránit před škodíky, záleží na tom za koho budete hrát.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
25%
Hra - Oggy and Cockroaches Snow
Video se načítá

Dobrý úsudek při hodu sněhovou koulí vyžaduje hra Oggy and Cockroaches Snow. Šváby se rozhodli, že Vám ukradnou vánoční dárky. Pomocí sněhové koule je musíte trefit a tím jim dárek vyrazit z ruky. Dokážete trefit všechny Škodíky?