Míření

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

90%
Hra - Bubble Shooter POP

S roztomilou liškou vystřeluj jednotlivé míčky, které se musí dotknout ostatních, které jsou v jednotlivých úrovních připraveny. V každém levelu je cíle hry kompletně vyčistit herní pole, které je těmito míčky doslova poseté. Pozor ale, na vyčištění máš vždy určitý počet pokusů. Hru ovládáš myší.

 
80%
Hra - Angry Zombies

V dnešní hře budeme společně ničit zombie příšery. Podobně jako ve hře Angry Birds i zde bude tvým úkolem zničit všechny zombie stojící na překážkách, které musíš zničit obrovským prakem vystřelujícím velké množství lebek. Dokážeš zničit všechny zombie?

 
85%
Hra - Mango Piggy Piggy Farm

Ovládej hladové prasátko, které miluje mango, a pomoz mu se sesbíráním všech mang na herním poli. Na začátku nasměruj své prasátko a poté sleduj jeho trajektorii. Na závěr musíš trefit proutěný koš, ve kterém se ukrývá cíl. Hru ovládáš levým tlačítkem myši.

 
72%
Hra - Axe Vs Fruits
Video se načítá

Podaří se vám v této hře dát co nejvíce zásahů po sobě? Trefovat budete ovoce pomocí vrhacích seker. Pokud se netrefíte, musíte začít od začátku.

 
75%
Hra - Snowball Z
Video se načítá

Zvládnete ubránit váš píseček před nezvanými hosty? Nebude to jednoduché, takže dávejte pozor. Vše se ovládá myší, takže uhýbejte a střílejte přesně. Budete také moct využívat sněhuláky jako podporu a stromečky jako návnadu.

 
75%
Hra - Ninja Aspiration
Video se načítá

Dostaňte tohoto bojovníka do dveří, budete k tomu používat myš. Nejprve zamiřte a pak nastavte sílu, kterou poletí. Posbírejte všechny hvězdy a dopravte ho až ke dveřím.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Awesome Pirates
Video se načítá

Zamířit a pálit na piráty! To bude vaším hlavním úkolem v této logické hře. Takže se do toho pusťte a ukažte jim co ve vás je.

 
78%
Hra - Swish!
Video se načítá

Cílem této logické hry je trefit basketbalový míč v každém kole do koše. Trajektorii a sílu hodu je potřeba dobře naplánovat tak, aby míč nejen zasáhl koš, ale také abyste po cestě vysbírali všechny hvězdičky a zasáhly zlatou mušku.

 
70%
Hra - The Bony Puzzler
Video se načítá

Posbírejte všechny dýně v této hře tak, že na ně budete střílet kostlivci. Dokážete je všechny získat?

 
57%
Hra - Fragger
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zničte všechny své nepřátele za pomoci granátů. S nimi musíte zacházet opatrně, ale zároveň přesně, abyste svůj cíl zasáhli.

 
80%
Hra - Cupid Love Adventure
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat zamilovaného chlapce k jeho přítelkyni. Aby se vám to podařilo, budete si muset poradit s nebezpečnými ostny a dalšími překážkami. Navíc s hlavním hrdinou nebudete chodit, ale musíte ho vystřelovat a tím ho dostat, tam kam potřebujete.

 
82%
Hra - Squirrel & the Golden Nut
Video se načítá

V této logické hře budete mít za úkol dostat v každém kole malou veverku do cíle, kde se nachází zlatý oříšek. Pohyb veverky budete kontrolovat za pomoci její vystřelování, přičemž vždy musíte zvolit správný směr a sílu výstřelu.

 
78%
Hra - Dirty Devils Deluxe
Video se načítá

V této akční logické hře bude vaším úkolem dostat všechny ďábly do kotlíků. Aby se vám to podařilo, musíte každého ďábla vystřelit správným směrem. Pamatujte přitom nato, že počet střel je omezen, takže důležitá bude i přesná muška.