Kick Ass Homer

165 hlasů
89%

Spuštěno: 111917x | 5,52 MB
 

Ovládání hry - Kick Ass Homer

Popis hry - Kick Ass Homer

Kick Ass Homer Všem kdo mají rádi žlutou seriálovou rodinku Simsnů se bude jistě líbit tato super oddechovka, ve které jako Bárt budete mít za úkol pořádně praštit do Homera a odpálit ho tak co nejdále. Na jeho cestě vduchem čeká spousta vylepšení a bonusů, co ho můžou postrčit ještě dál, nebo naopak překážekl, které Homera úplně zastaví. Tak co, jak daleko po Vašem úderu doletí?

115. nejlepší hra
Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

World of Tanks
Video se načítá

Nejlépe hodnocený komentář

Komentáře

Neli Nka

Varování! Pokračujte čtení! Nebo zemřete, i kdyby jste se podíval na slovo varování! Byla jednou jedna holčička jménem Clarissa, byla deset let a žila v blázinci, protože zabila její matka a její táta. Má tak špatné šla zabít všechny zaměstnance v nemocnici, takže čím víc-vláda rozhodla, že nejlepší nápad byl, aby se jí zbavit tak zřídili speciální místnost ji zabít, jako humánní, jak je to možné, ale to se pokazilo stroj Používali pokazilo. A ona tam seděl v agónii hodin, než umřela. Teď každý týden v den její smrti se vrátí k osobě, která čte tento dopis, v pondělí večer v 12:00 ráno, ona hrůzu do svého pokoje a vás zabije pomalu, řezáním tě a sledovat tě vykrvácet. Teď to poslat do dalších deseti obrázky na tuhle stránku, a ona bude strašit někoho jiného kdo nemá. Tohle není falešný. Podle všeho, jestli u kopírovat a vložit tohle do deseti komentářů v příštích deseti minut u bude mít nejlepší den vašeho života zítra. U bude buď dostala pusu nebo se ptal, jestli u zlomit tento řetězec u bude vidět mrtvou holčičku ve tvém pokoji dnes v noci. Za 53 minut bude někdo muset říct miluju tě nebo im líto

Neli NkaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Fluffík(Pokec jen tak pro všechny)

Neli Nka. Řetězcové zprávy jsou na hpd zakázané a jestli chceš bejt frajerka, tak nejsi. smajlA nevíš k čemu jsou komentáře??? Máš něco okomentovat a né tady psát nějakou blbost, která vůbec nedává smysl... a ještě k tomu se to nedá číst! přečti si prosím tě něco, než to někam pošleš... je to pěkně trapný.... Hrozný,ukrutný!!!!!!
Díky za přečtení Fluffík

FluffíkTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Mandlin(Youtubeři jsou best!)

Neli Nka: Za prvé se to nedá číst... Za druhé to nedává smysl.. Za třetí Už se bojím!!! smajlZa čtvrté jenom strašíš malé děti.. A za páté měla by ses stydět za to co tu píšeš když strašíš malé děti které potom mají noční můry..
Nepřijde ti to ubohé?
Nejsem pověrčivá nevěřím tomu..
Pátek 13 je pro mě normální den jako všechny ostatní akorát všichni žvaní že je pátek 13..

MandlinTo se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.