Yetti sport

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
97%
Hra - Yeti Sports - Albatros Overload
Video se načítá

Oblíbená série Yeti Sports má na svém kontě již několik výborných dílů. Tentokrát si zahrajete s tučňáky a albatrosy. Prvním kliknutím hodíte tučňáka k albatrosovi. Každým dalším kliknutím bude albatros mávat křídly. Cílem hry je odnést tučňáka, co nejdál to půjde. Nelétejte příliš vysoko, vanou tam nebezpečné větry.

 
95%
Hra - Yeti Sports - Flamingo Drive
Video se načítá

Yeti Sports - Flamingo Drive je opravdu velmi zábavná hra!! Představ si, že jsi sněžný Yeti, který plameňákem odpaluje tučňáka někde uprostřed Afriky! Že je to šílené? Ale to není všechno! Musíš přehodit vysokou žirafu, velkého slona, v odpalu dalekém ti může pomoci sup a tak dále... Cílem je prostě odpálit tučňáka co nejdál. Tak neváhej a odpal!

 
90%
Hra - Yeti Sports - Orca Slap
Video se načítá

Yeti tráví celé dny v zasněžené zimní pustině, a tak aby se trochu pobavil, musí improvizovat. Pro dnešní den se rozhodl zkrátit si dlouhou chvíli mířením sněhových koulí na terč. Ale aby to nebyla taková nuda, tak si to trošku ztížil a koulemi se nejprve trefuje do kámošů tučňáků a snaží se je tak odmrštit co nejblíže do středu terče. Tak čekej, až tučňák vyskočí a až bude v úrovni terče, hoď na něho sněhovou kouli. Trefíš-li se, získáš body, tak zkus být co nejlepší.

 
85%
Hra - Yeti Sports 3
Video se načítá

Herní série Yeti Sports se těší velké oblibě mezi hráči různých věkových kategorií. Velký sněžný muž se chystá opět do akce. Tentokrát bude házet tučňákem do výšky. Jak vysoko dokážete tučňáka vyhodit? Pokuste se trefovat z ledových bloků vyčuhující tuleně, kteří vám pomohou ve vašem sportovním snažení.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
66%
Hra - Yeti Sports - Jungle Swing
Video se načítá

Yeti Sports je velice oblíbená sportovní hra, která v sobě kombinuje různé herní prvky. Její osmé pokračování - Jungle Swing - vám přinášíme právě teď. Vyzkoušejte si šplhání po liánách v džungli. Skákejte stále výš a získavejte více bodů. Dávejte pozor, aby se pod vámi nepropadla liána, jinak dopadnete špatně.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

66%
Hra - Himalayaya - Yeti Strikes Back
Video se načítá

Na zmrzlých vrcholcích Himalájí se skrývá legendární sněžný muž Yeti. Staňte se jím a pomstěte se nebezpečným lyžařům. Dávejte ale velký pozor, aby vás nenačapal věděc, který se ukrývá ve stanu. Jakmile vyleze, je na čase se skrýt do ledové jeskyně. Máte omezený časový limit. Kolik bodů dokážete nasbírat?

 
62%
Hra - Yeti Sports (Part 10) - The End
Video se načítá

Spolu se sněžným mužem Yeti se dostanete do nějaké hodně studené země, kde je o potravu nouze. Proto musí Yeti postřílet všechna zvířata, která mu přijdou do cesty. Nesmí nechat spadnout létající tučňáky. Ti se mu počítají, a jakmile Vám jich spadne deset ještě než uplyne určitý čas, Vaše hra skončila. Jinak můžete střílet želvy, tučňáky a jiná zvířátka, která se Vám promenádují před očima.

 
91%
Hra - Yeti Snowball
Video se načítá

Tato zábavná odpočinková hra ti skvěle zkrátí dlouhou chvíli. Je to jednoduché, jsi Yeti ve zasněžené pustině, a tak se bavíš vlastními zimními sporty. Tvým nejoblíbenějším je sjezdování po svazích, ale na místo lyží se držíš na obrovské sněhové kouli. Povrch ale není celistvý, a tak musíš při tomto extrémním sportu přeskakovat trhliny v zemi, které jsou vždy označené značkou. Tak buď pohotový, včas vyskakuj a získej tak nejvyšší skóre.