Křeček

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

94%
Hra - Hamster Hotel
Video se načítá

Max je křeček, který si splnil svůj sen a otevřel si svůj vlastní hotel. Netušil, že práce v hotelu je tak namáhavá, a proto spoléhá na tebe, jako manažera podniku. Aby hotel fungoval, musí být zákazníci spokojeni a tvoji zaměstnanci musí vědět, co mají dělat. Ve hře jim budeš určovat kde má uklízečka uklízet, jaké jídlo mají připravit a kde ho mají přinést a tak dále. Za vydělané peníze si můžeš hotel vylepšovat a kupovat další pokoje. Dokážeš se o takový podnik postarat, aby nebyl ztrátoví a zákazníci šťastní?

 
93%
Hra - Hamster Care
Video se načítá

Kdo by neměl rád roztomilá zvířátka? V této hře na Vás čeká opravdu povedený křečík, o kterého se budete starat. Na začátku si můžete vybrat, jestli chcete hrát s časovým limitem, nebo úplně volně a pak už můžete začít křečka umývat, sušit, česat, krmit, mazlit se s ním nebo pro něj vybírat doplňky.

 
91%
Hra - Hamster Restaurant 2
Video se načítá

Máte rádi zvířecí říši? Představte si, jak to asi musí vypadat v takové křeččí restauraci. Vy se stanete majitelem a číšníkem v jedné osobě. Velmi rychle poznáte, že není jen tak jednoduché posadit všechny hosty, uspokojit jejich chutě, vybrat od nich peníze a nakonec uklidit po nich špinavé nádobí. Hra má několik levelů, v nich musíte vydělat určitý počet peněz. Záleží jen na vaší šikovnosti a rychlosti. Poté si můžete dokupovat různé vybavení do restaurace.

 
90%
Hra - Flight of the Hamsters
Video se načítá

Létající křečci jsou tady! Pomozte křečkům užít si nový extrémní sport - vypouštění křečků. Klikněte myší, aby se křeček začal hýbat, a až bude připravený u polštáře, klikněte znovu k vypuštění křečka na dráhu. Při letu klikněte a držte tlačítko myši k použití speciální plachtící síly. Sbírejte předměty, abyste křečka udrželi ve vzduchu déle.

 
87%
Hra - Hamster Kingdom
Video se načítá

Vítej v křeččím království. Tvým úkolem bude se postarat o svého křečka, aby se cítil úplně královsky. Nejprve potřebuješ pořídit nějakou bytelnou klec, tudíž se vydej do obchodu, kde jistě dobře nakoupíš. Ale po příchodu do obchodu zjistíš, že nemáš ani peníz, takže nejprve bude potřeba nějaké peníze vydělat. Vzhůru do akce!

 
87%
Hra - Cute Hamster Date
Video se načítá

Pomoz i ty dvěma křečkům, kteří chtějí jít společně na rande. Vyber jim pěkné oblečení, doplňky, aby se sobě navzájem líbili.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Hamster: Around the World
Video se načítá

Křeček se vydává na cestu kolem světa. Pomoz mu na jeho cestě poznávat rozdílné země. Pohybuj se po herní obrazovce směrovými šipkami. Tvým úkolem bude odkrývat obrázek vytvářením cestiček. Snaž se odříznout co nejvíce částí obrázku. Na začátku hry máš pouze dva životy a nesmíš si nechat zničit cestičku.

 
77%
Hra - Run Run Hamster
Video se načítá

Zábavná online hra pro dívky, ve které je hlavním hrdinou morče. Tvým úkolem bude v roli morčátka skákat před hezkou růžovou princeznou.

 
75%
Hra - My Cute Pets 2
Video se načítá

V této postřehové hře se setkáte se čtyřmi roztomilými zvířátky, kteří si žádají Vaši pozornost. Budete mít na starosti pejska, kočičku, králíčka a křečka. Všechny byste měli uspokojit na maximum ukazatele, který je nad nimi. Máte na to časový limit, který nemilosrdně tiká. Zvládnete se postarat o tolik zvířátek?

 
75%
Hra - Running Hamster
Video se načítá

Malý křeček se ztratil. Najděte spolu s ním cestu domů! Do cesty se vám budou zamotávat překážky, kterým se musíte buď vyhnout, nebo je přeskočit. Dokážete malého hlodavce dostat bezpečně domů? Pokud budete příliš často do něčeho narážet nebo padat do neznáma, hra se ukončí a křeček se domů nedostane.

 
73%
Hra - Harry the Hamster
Video se načítá

Pomozte křečkovi Harrymu vybudovat tunely, aby se mohl bezpečně dostat domů. V pěti úrovních mu pomozte utéct před hladovou kočkou. Pokládejte trubky, aby se Harry mohl dostat k východu. Jakmile vyprší limit na stavbu, Harry se dá do pohybu, ale vy ještě pořád můžete stavět. Pokud vypustíte Harryho před vypršením limitu, získáte bonus. Můžeš vyzkoušet i druhý díl této hry a nebo se pustit do třetího pokračování křečka Harryho.

 
72%
Hra - Plumber Beeny Hamster
Video se načítá

Křeček se rozhodl stát intalatérem. Chce zachránit dům, ve kterém bydlí. Dům se ocitl pod vodou, protože jsou poškozené vodovodní trubky. Pomozte křečkovi spravit všechny škody a obnovit dům. Ke spravování bude hlodavec potřebovat nástroje, které najde roztroušené po vodovodním potrubí. Hodně štěstí v plnění úkolu!

 
72%
Hra - Hamster Daycare
Video se načítá

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte domácího mazlíčka, ale nejste si jistí, zda to zvládnete? V této hře máte možnost vyzkoušet si to nanečisto! Co takhle začít u roztomilého hnědého křečka? Zaopatřete svého virtuálního mazlíčka čistou klecí a uspokojte všechny jeho touhy. Uvidíte, jakou bude mít radost!