Medvídek

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

96%
Hra - Polar Bear Care
Video se načítá

Ráda bys měla jako domácího mazlíčka ledního medvěda? Škoda, že to nejde. Proto si vyzkoušej tuhle hru a její dva módy - v jednom se zkusíš postarat o co nejvíc ledních medvědů během tří minut, ve druhém si zase můžeš vybrat jednoho z medvídků a starat se o něj dle libosti.

 
92%
Hra - Bear Care
Video se načítá

Chtěli byste mít za domácí zvířátko medvěda? Vyzkoušejte si péči o něj s hrou Bear Care, kde si můžete vybrat svého originálního medvídka. Ve hře ho budete mýt, kartáčovat, rozmazlovat a nakonec oblékat. Dokážete se o něj postarat?

 
92%
Hra - My Favorite Teddybear
Video se načítá

Vytvořte si svého vlastního plyšového medvídka za pomoci dekorací a vychytávek, které máte k dispozici.

 
87%
Hra - Bear Grills
Video se načítá

V této srandovní postřehovce budete hrát za naštvaného medvěda na kolečkových bruslích, který se nechá vystřelovat z lana. Snažte se ho udržet co nejdéle ve vzduchu, sbírejte vše, na co narazíte a hlavně nespadněte. Sbírejte jídlo, po kterém potom prdí (fart) a vynese ho do nebes. Za utržené peníze potom můžete koupit raketu, která ho vynese do vzduchu, když budete držet tlačítko accelerate. Troufnete si dostat se až na konec?

 
85%
Hra - Granny’s Workshop: Teddy Bear
Video se načítá

Babička by potřebovala vaši pomoc s ušitých plyšového medvídka. Pomůžete jí? Nejdříve si vyberete látku a pak vám řekne přesný postup jak postupovat.

 
80%
Hra - Raccoons Adventure
Video se načítá

Kombinací různých předmětů si budete ve hře Raccoons Adventure tvořit nové pomůcky, které využijete k překonání překážek. Dokážete dostat mývala ze zahrady, kde je uvězněn?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Medvídek Pů oblíkačka
Video se načítá

Medvídek Pů je velmi rozkošný. Obleč ho v této báječné oblíkačce, aby se nám tu neproducíroval v nedbalkách :). Vyber správné oblečení a skvěle se bav.

 
79%
Hra - Honey Trouble
Video se načítá

Medvídek se dostal do obtíží. Chtěl by získat med, ale neví jak na to. Trefujte se kuličkami se včelkami do stejných barev. Pokud trefíte alespoň tři kuličky v řadě, zmizí. Dokážete vymazat všechny kuličky se včelkami z cesty? Nesmí se vám dostat na konec dráhy. Hra obsahuje hodně úrovní, dokážete je projít všechny?

 
79%
Hra - Twee
Video se načítá

Skákačka ve stylu Super Maria, která tě nudit nebude. Jako gumový medvídek se vydáš na cestu zachránit dívku. Jenže v tom ti samozřejmě bude bránit mnoho překážek a nepřátel. Pomoci ti mohou různá vylepšení.

 
78%
Hra - Medvídek Pů omalovánka
Video se načítá

Některé omalovánky jsou jednoduché, jiné složité. Tato fešná vymalovánka je něco mezi. Každopádně je hezky udělaná a bude se ti líbit. Zkus vymalovat medvídka Pů a jeho kamarádky na obrázku.

 
78%
Hra - Popo's dress up
Video se načítá

Aby byl Popo šťastný, potřebuje koště a jeho kamarád medvídek rybu. Pokud jim tyto dvě věci poskytneš můžeš si je obléci. Dokážeš jim pomoci?

 
75%
Hra - Glitter Bear Dress Up
Video se načítá

Oblékněte svého malého třpytivého medvídka. Můžete mu přidat košili, kraťásky, mašličku nebo třeba korunku. Možností je opravdu hodně. Nejen oblečení můžete v této zábavné hře měnit. Další možností je změna barvy medvídka. Líbil by se vám třeba modrý méďa s růžovým čumáčkem? V této hře to není problém.

 
75%
Hra - Bear Doll Dress Up
Video se načítá

Pokud nemáte svého oblíbeného plyšového mazlíčka, tak v této hře si můžete vytvořit plyšáka přesně podle Vaší fantazie. Vyberte si jakou barvu bude medvídkem mít, jaké ozdoby budou na jeho těle, hlavě. Prostě vše, co Vás jen napadne. Uvidíte, že si svého nového kamaráda zamilujete. Udělejte ho tak roztomilého, jak to jen jde.