Veverky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

96%
Hra - Defend Your Nuts
Video se načítá

Superhra! Všem jde jen o jednu jedinou věc: Získat tvoje zralé žaludy, které bráníš. Kostlivci s různými zbraněmi a vypasené, chtivé vosy se blíží k tvému vzrostlému stromu! Ubránit bohatou úrodu není jednoduché!

 
87%
Hra - Fly Squirrel Fly
Video se načítá

Jak daleko dokáže letět veverka? Pokud jí dobře nasměrujete, tak opravdu daleko! Vypusťte veverku z praku a sledujte, jestli se jí cestou podaří sebrat oříšky nebo bonusy. Až veverka dopadne, tak se ukážou statistiky letu - největší výška, do níž veverka vystoupala, vzdálenost, kterou překonala a nejvyšší naměřená rychlost. Zkus i suprový druhý díl :-).

 
87%
Hra - Sweet Squirrel
Video se načítá

Úprava veverky se může zdát na první pohled jako hloupost. Jakmile však zjistíte, kolik máte možností, hned Vás to bude bavit. Můžete ji kompletně změnit včetně výrazu v obličeji a také doplňků.

 
86%
Hra - Yummy Nuts
Video se načítá

Tvým úkolem je dostat k sobě dvě veverky a nejlépe cestou posbírat co nejvíce zlatých oříšků. Aby se ti to povedlo, musíš postupně přeřezávat lana, na kterých veverka visí. V dalších kolech se mohou objevit i další herní prvky, jako například vzduchové bubliny, které veverku vynesou nahoru.

 
84%
Hra - Small Chipmunk
Video se načítá

Postarej se o malou veverku! Čeká tě spousta úkonů, které jsou potřeba. Nejdříve ji nakrmíš, pak také roztřídíš jídlo, pomůžeš jí utéct před vodou nebo ji třeba pěkně oblékneš. Zařiď, aby se u tebe veverka měla co nejlépe!

 
82%
Hra - Yummy Nuts 2
Video se načítá

Pomozte mámě - veverce nakrmit její miminko v perfektní logické hře Yummy Nuts 2. Pokud se chcete k miminku dostat a zároveň posbírat všechny oříšky, musíte v pravý čas přeřezat lana, na kterých veverka visí. Ve vyšších levelech přibudou další užitečné herní prvky.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Rocket Squirrel
Video se načítá

V logické hře Rocket Squirrel budete muset v roli veverky vysbírat všechny oříšky, které se nacházejí na hrací ploše. Na začátku každého kola musíte veverku spustit na požadovaném místě a následně se za pomoci lan přichytávat na pevné body tak, abyste se dostali ke všem oříškům.

 
78%
Hra - Captain Nutty
Video se načítá

Ve hře Captain Nutty bude vaším úkolem pomoci létajícího veverce zdolat dráhu plnou různých překážek a nástrah. Po každém úspěšně zdolaném kole si budete moci kupovat různé vylepšení za nasbírané peníze.

 
50%
Hra - Hammy The Flying Squirrel
Video se načítá

Hammy The Flying Squirrel je zábavná hra, ve které musíte pomoci veverce jménem Hammy naučit se létat. Do vzduchu se vznesete za pomoci listů. To vám umožní posbírat pár oříšků, které vám poslouží na nákup různých vylepšení.

 
78%
Hra - Christmas Squirrel
Video se načítá

Sbírejte se dvěma veverkami oříšky, které jsou rozmístěny na jejich trase. Jedna z nich však neumí skákat vysoko, takže jí musíte nachystat odrazové můstky. Těmito jsou obvykle dárky, které musíte přemístit. Červené hvězdy Vám umožní roztavit ledové stěny, které jsou překážkou.

 
70%
Hra - Crazy Squirrels 3D
Video se načítá

Cílem hry je ovládat tak trochu přerostlou veverku, která má jediný cíl. Nasbírat co nejvíce oříškových mincí a poté je utratit ve speciálním automatu, který Vám za ně dá velmi zajímavé předměty.

 
82%
Hra - Squirrel & the Golden Nut
Video se načítá

V této logické hře budete mít za úkol dostat v každém kole malou veverku do cíle, kde se nachází zlatý oříšek. Pohyb veverky budete kontrolovat za pomoci její vystřelování, přičemž vždy musíte zvolit správný směr a sílu výstřelu.