Doleť co nejdál

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

86%
Hra - Dillo Hills
Video se načítá

Zvířátka by ráda létala. Některá to od přírody umí, jiná by ráda létala také. Můžete si vybírat ze čtyř dostupných zvířátek - pásovec, želva, veverka, tučňák. Čím rychleji budete létat, tím šťastnější zvířátka budou. Dávejte pozor při dopadu, abyste si neublížili. Sbírejte cestou různé bonusové artefakty.

 
86%
Hra - Burrito Bison Revenge
Video se načítá

Vhoďte mladého bizona, který je hlavní postavou v této hře co nejdále, aby mohl zlikvidovat všechny medvídky. Jedná se o sladké umové medvídky, kteřím mu nějak ublížili. Na začátku hry se můžete podívat na příběh a pak už se jen pusťte do samotn hry. Pomocí mezerníku určete sílu letu a pak jen čekejte, kolik bodů nasbíráte.

 
85%
Hra - Burrito Bison
Video se načítá

Burrito Bison se vydává na šíleně nebezpečné dobrodružství. Vypusť ho do vzduchu a pokus se dolétnout daleko, přičemž ti pomůže odrážení se od gumáků, protože poté si po naplnění ukazatele můžeš zmáčknout mezerník a trochu si tím vylepšit šance na postup. Po prvním vylétnutí si klidně zajdi něco koupit do obchodu.

 
85%
Hra - Origami
Video se načítá

Cílem hry Origami je doletět s origami ptákem co nejdál ponad nebezpečné lávové pole. Z toho vystřikují ohnivé koule, které vás spálí na prach, pokud se jim nevyhnete. Vyhýbat se musíte i dalším papírovým ptákům, které jsou větší než vy sami. Na trase je možné sbírat i různé bonusy.

 
85%
Hra - Mad Burger
Video se načítá

Chtěla bys umět udělat ten nejlepší hamburger na světě? V této hře je to možné. Jako šéfkuchař to totiž zvládáš, drobností už je jen dopravení hamburgeru k zákazníkům - to děláš co největším hodem. Když se ti to nepodaří na první pokus, pomohou ti všelijaká vylepšení.

 
84%
Hra - Nakopni Justina Bobra!
Video se načítá

Odpalte otravného Justina co nejdále to půjde! Za každé odkopnutí dostanete peníze. Za peníze pak následně nakupujete vybavení. Jak daleko Justina až odkopnete?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Sushi Catapult
Video se načítá

Dopravte tohoto hladovce až do hlavního města Japonska! Sbírejte sushi a vyhýbejte se překážkám. Napřed ho musíte odpálit z katapultu, když už nebudete zrychlovat tak můžete tlačítkem myši zrychlit. Podaří se vám ho dopravit až do Tokia?

 
81%
Hra - Fly squirrel Fly 2
Video se načítá

Veverky létají vzduchem! Napněte obrovský prak a vypusťte veverku do světa. Snažte se dolétnout, co nejdál to půjde. V cestě se pokuste trefovat bonusy, které vám mohou pomoci na vaší cestě. Hra vám změří maximální výšku, do níž vystoupáte, samozřejmě také dálku a nejvyšší rychlost. Sesbírejte oříšky a trofeje.

 
81%
Hra - Kick Out Bieber
Video se načítá

Z koncertu Justina Biebera se nesou nesnesitelné zvuky. Jelikož jeho hudební produkci vyloženě nesnášíte, rozhodli jste se Biebera zlikvidovat a odstranit ho z pódia. Praštěte Biebera, ať letí opravdu daleko. Na konci hry se vám bude počítat vzdálenost, do které jste Biebera odpálili a počet jeho zranění.

 
81%
Hra - Fly Hard
Video se načítá

Pokus se se svojí raketou dostat co nejvýše to půjde, a budeš potkávat nejen vrtulníky nebo letadla, ale i marťanské talíře! Proleť kolem měsíce, Marsu i Saturnu a leť pořád dál. Svou raketu můžeš postupně vylepšovat a podávat tak lepší a lepší výkony.

 
80%
Hra - Chuck The Sheep
Video se načítá

Pomoz malému beránkovi jménem Chuck v jeho nesnázích. Rozhodl se totiž utéci z farmy za pomoci důmyslného létajícího stroje. Jak daleko s ním doletíš?

 
79%
Hra - Rayman - Slap Flap, and Go!
Video se načítá

Oblíbená postavička Rayman se vydává na další dobrodružnou výpravu. Mlaťte do svého kamaráda, aby doletěl hodně daleko, sbírejte cestou bonusové okřídlené mušky a likvidujte veškeré překážky, které vám zkříží cestu. Kolik bodů se vám podaří s Raymanem nashromáždit? Ukažte svoje schopnosti ve hře Rayman - Slap Flap, and Go!

 
79%
Hra - Kick Out Miley
Video se načítá

Postřeh je důležitý ve hře Kick Out Miley. Cílem je odpálit Miley Cyrus co nejdále, protože je v poslední době poměrně zlobivá. Dejte jí tedy co proto a využijte všechny možnosti, včetně úderů kladivem nebo jí naplácejte s pomocí dělníků na stavbě.