Doleť co nejdál

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Pogo Swing
Video se načítá

Výborná a velmi zábavná hra, která tě zaměstná na několik hodin! Máš ráda houpačky? Ano! To snad každý. A také ráda skáčeš z houpačky? Ať už ano či ne, v této hře Pogo Swing se si to jistě užiješ! Rozhoupej houpačku co nejvýš a potom už jen skoč! Dostaň se co nejdál! Jak daleko se ti podaří dostat? Dokážeš své skóre překonat a být nejlepší?

 
78%
Hra - Fast minion
Video se načítá

Hra Fast minion prověří Vaše postřehy ve velké rychlosti. Stačí pohybovat postavičkou tak, aby sbírala drahokamy a nemusíte se ničeho bát. To však pouze do okamžiku, kdy na razíte do větve či kamene a bude následovat pád.

 
78%
Hra - Pigs Dream
Video se načítá

Opět tu máme velmi zábavnou hru. Ve hře Pigsy Dream se snažíte s prasátkem uletět co největší vzdálenost. Pohánět ho můžete prděním a ve vzduchu sbíráte papričky, mince a oříšky.

Hra nemusí v prohlížeči Google Chrome fungovat. Vyzkoušejte proto jiný prohlížeč.

 
77%
Hra - Madpet MadFrog
Video se načítá

Krokodýlové jsou velmi nebezpeční. Proto si musíte dávat pozor, abyste neskončili v jejich tlamě plné ostrých zubů. Malá žabička je zatím plna života a ráda skáče a dělá u toho různé krkolomné triky. Skačte s ní tak, aby se žabička odrážela od hlav krokodýlů a neskončila ve vodě. Při skocích ještě užívejte triků k tomu, abyste získali více bodů. Body získáte taky sbíráním hvězdiček a sestřelováním ptáků.

 
75%
Hra - Be Water
Video se načítá

Voda je základní potřeba pro život. Bez vody by člověk, ani jiní živočichové a rostliny nežili. Proto nenechte vodu vyschnout. Stylizujte se do podoby malé kapky vody. Ta putuje sklenicí a po cestě sbírá další kapky a tím získává energii. Se svou kapkou můžete pohybovat pomocí šipek, bohužel tím ztrácí energii. Proto nenechte kapku vyschnout.

 
75%
Hra - Jumping Bunny
Video se načítá

Zahrajte si tuto odddechovou hru, ve které budete odpalovat zajíčka co nejdále to jen půjde. Odpalte ho tak, aby neletěl moc vysoko, jinak moc neuletíte. Sledujte, kam až zajíc doskáče. Podaří se vám umístit v první desítce?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

75%
Hra - Crazy Raptor Rider
Video se načítá

Cílem hry Crazy Raptor Rider je doběhnout co nejdále. Musíte překonat celou řadu překážek. Mezi ně patří také další dinosauři, které musíte zastřeli. Dokážete doběhnout až na konec tratě?

 
75%
Hra - When Hogs Fly
Video se načítá

Pomozte malému Hogsovi s létáním. Vaším úkolem bude sbírat po cestě mince a vyhýbat se ostatním zvířatům a věcem. Nasbírejte co nejvíce mincí, abyste mohli vylepšovat vaše schopnosti! Zvládnete se dostat, až co nejdále to jen půjde?

 
74%
Hra - Rocket Toilet
Video se načítá

Hrdina na toaletní míse poletí vzduchem! Zamiřte za pomoci myši, počkejte na nejvyšší tlak a vypusťte hrdinu levým tlačítkem. Klikněte na něho, abyste spláchnuli nebo zrychlili. Sbírejte peníze, abyste mohli zakoupit vylepšení pro svůj jedinečný záchod! Na vaší letecké anabázi na vás čekají různé bonudy, ale také překážky.

 
74%
Hra - Get a Head
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Skvělá hra, ve které budete mít za úkol dosáhnout nejvyšší vzdálenosti. Robotovy jednoduše utrhnete hlavu a odkopnete na skládku. Máte pouze 3 pokusy.

 
73%
Hra - Air Voltar
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si parádní pařbu, ve které se budete snažit uletět nejdelší vzdálenost. Stačí vybrat směr, sílu a odkopnout panáčka. K rychlosti si můžete dopomáhat prděním.

 
72%
Hra - Flight
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Papírové vlaštovky si většinou dělají všichni školáci a házejí je ze školních oken na dvory. Vyzkoušejte si takové hody papírových vlaštovek. Úspěch letu je ve správném hodu, umístění, rychlosti a směru letu. Proto to musí nejdříve pořádně natrénovat, aby Vám vlaštovky pěkně lítaly. Nezoufejte, pokud to nepůjde napoprvé.

 
72%
Hra - Flappy Bird
Video se načítá

Flappy Bird je postřehová hra, ve které bude vaším úkolem dostat malého ptáčka, co nejdále to jenom půjde. Nebude to jednoduché, protože napřed se musíte naučit, jak ho správně vyrovnávat. Dávejte pozor, abyste nenarazili do žádných překážek, jinak začínáte znovu. Podaří se vám nahrát TOP skóre?