Doleť co nejdál

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
67%
Hra - Flappy Pony
Video se načítá

Zabavte se známou hrou Flappy, která je náročná na postřeh a vytrvalost. Avšak na místo ptáka budete hrát s poníkem. Podaří se vám ho donést až na konec?

 
66%
Hra - Texting and Driving Game
Video se načítá

Dokážete si představit, že řídíte automobil a během jízdy dokonce píšete textovou zprávu na mobilu? Ve hře Texting and Driving Game si to můžete vyzkoušet. Používejte směrové šipky pro pohyb auta, vyhýbejte se kontaktu s jinými auty a dalšími překážkami, které vás na cestě potkají. Zmáčkněte šipku nahoru a získáte body.

 
64%
Hra - Plane Loopy
Video se načítá

Plane Loopy je hra, ve které budete pilotovat letadlo. Aby nestroskotalo, musíte se vyhýbat překážkám, sbírat mince a přelétávat přes kruhové obruče. Ve hře najdete několik vylepšení, které vám budou pomáhat při překonání delší vzdálenosti.

 
63%
Hra - Cannon dog
Video se načítá

Cannon Dog je další z řady populárních odpalovacích online her. Svého psího miláčka naládujete do kanónu a promyšleně ho vypálíte tak, aby posbíral co nejvíce bonusů a bez újmy na zdraví přistál na žíňence. Odhadnout správný úhel a sílu odpalu není jen tak...

 
62%
Hra - Rocket Cap
Video se načítá

Tak od této hry se jen tak neodlepíte! Budete hrát za kaskadéra, který se nechává vystřelovat z děla. Váš cíl je jasný, doleťte co nejdále! Vydělejte co nejvíce peněz a vylepšujte své schopnosti a sílu děla. Nebude to lehké, ale jakmile nakoupíte hodně vylepšení, tak to začne být opravdu ostré. Podaří se vám doletět co nejdál?

 
62%
Hra - Házení vlaštovky
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu super hru, ve které budete házet vlaštovkou. Vlaštovku se snažte hodit tak, aby doletěla co nejdále. Tudíž musí proletět oknem.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

61%
Hra - Mummy Mojo
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Mummy Mojo je postřehová hra, ve které budete hrát za mladého klučinu a s jetpackem, který se snaží najít poklady starověkého Egypta! Jenže to nebude zadarmo, musíte se vyhnout všem překážkám a nepřátelům, kterých je opravdu hodně. Máte i amulet, kterým můžete vracet čas! Zvládnete doletět až na konec?

 
58%
Hra - Ariel Spa Day
Video se načítá

Postarejte se o zaneprázdněnou Ariel, která touží po změně a novém vzhledu. Nejdříve jí uděláte zábaly, make-up a nakonec vyberete pěkný outfit.

 
58%
Hra - Touch the Sky
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru Touch the Sky. V této hře budete mít za úkol doletět ve svém ručně sestrojeném létacím stroji co nejdále. Za každý let získáte sladkosti, za které si můžete koupit vylepšení nebo je proměnit v body do tabulky.

 
58%
Hra - Rocket Santa 2
Video se načítá

Sesbírej se Santou všechny vánoční dárky. Že je to přeci jednoduché? Musíš vyletět do velké výšky. Snazší to bude, když si za vydělané peníze koupíš vylepšení, a cesta do nebes tak bude rozhodně snadnější.

 
58%
Hra - Barbie Superhero Pet Rescue
Video se načítá

Barbie má svou první misi, ve které musí zachránit malou kočku. Pomozte jí se záchranou a s jejím ošetřením, aby se mohla vrátit k majitelce.

 
55%
Hra - Rocket Fish
Video se načítá

Létající ryby ve hře Rocket Fish není sci-fi, ale skutečnost, protože je vybavena raketovým létacím pohonem. Snažte se doletět co nejdále a také sbírejte co nejvíce mincí, které použijete jako platidlo za vylepšení.

 
55%
Hra - Fish Flight
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Natáhněte vozítko a odpalte ho z rampy! Musíte se snažit vozítko napolohovat a odpálit v takový moment, aby po startu z rampy uletělo co největší vzdálenost.