Doleť co nejdál

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

67%
Hra - Flappy Pony
Video se načítá

Zabavte se známou hrou Flappy, která je náročná na postřeh a vytrvalost. Avšak na místo ptáka budete hrát s poníkem. Podaří se vám ho donést až na konec?

 
66%
Hra - Texting and Driving Game
Video se načítá

Dokážete si představit, že řídíte automobil a během jízdy dokonce píšete textovou zprávu na mobilu? Ve hře Texting and Driving Game si to můžete vyzkoušet. Používejte směrové šipky pro pohyb auta, vyhýbejte se kontaktu s jinými auty a dalšími překážkami, které vás na cestě potkají. Zmáčkněte šipku nahoru a získáte body.

 
64%
Hra - Plane Loopy
Video se načítá

Plane Loopy je hra, ve které budete pilotovat letadlo. Aby nestroskotalo, musíte se vyhýbat překážkám, sbírat mince a přelétávat přes kruhové obruče. Ve hře najdete několik vylepšení, které vám budou pomáhat při překonání delší vzdálenosti.

 
63%
Hra - Cannon dog
Video se načítá

Cannon Dog je další z řady populárních odpalovacích online her. Svého psího miláčka naládujete do kanónu a promyšleně ho vypálíte tak, aby posbíral co nejvíce bonusů a bez újmy na zdraví přistál na žíňence. Odhadnout správný úhel a sílu odpalu není jen tak...

 
62%
Hra - Rocket Cap
Video se načítá

Tak od této hry se jen tak neodlepíte! Budete hrát za kaskadéra, který se nechává vystřelovat z děla. Váš cíl je jasný, doleťte co nejdále! Vydělejte co nejvíce peněz a vylepšujte své schopnosti a sílu děla. Nebude to lehké, ale jakmile nakoupíte hodně vylepšení, tak to začne být opravdu ostré. Podaří se vám doletět co nejdál?

 
62%
Hra - Házení vlaštovky
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu super hru, ve které budete házet vlaštovkou. Vlaštovku se snažte hodit tak, aby doletěla co nejdále. Tudíž musí proletět oknem.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
61%
Hra - Mummy Mojo
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Mummy Mojo je postřehová hra, ve které budete hrát za mladého klučinu a s jetpackem, který se snaží najít poklady starověkého Egypta! Jenže to nebude zadarmo, musíte se vyhnout všem překážkám a nepřátelům, kterých je opravdu hodně. Máte i amulet, kterým můžete vracet čas! Zvládnete doletět až na konec?

 
58%
Hra - Ariel Spa Day
Video se načítá

Postarejte se o zaneprázdněnou Ariel, která touží po změně a novém vzhledu. Nejdříve jí uděláte zábaly, make-up a nakonec vyberete pěkný outfit.

 
58%
Hra - Touch the Sky
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru Touch the Sky. V této hře budete mít za úkol doletět ve svém ručně sestrojeném létacím stroji co nejdále. Za každý let získáte sladkosti, za které si můžete koupit vylepšení nebo je proměnit v body do tabulky.

 
58%
Hra - Rocket Santa 2
Video se načítá

Sesbírej se Santou všechny vánoční dárky. Že je to přeci jednoduché? Musíš vyletět do velké výšky. Snazší to bude, když si za vydělané peníze koupíš vylepšení, a cesta do nebes tak bude rozhodně snadnější.

 
58%
Hra - Barbie Superhero Pet Rescue
Video se načítá

Barbie má svou první misi, ve které musí zachránit malou kočku. Pomozte jí se záchranou a s jejím ošetřením, aby se mohla vrátit k majitelce.

 
55%
Hra - Rocket Fish
Video se načítá

Létající ryby ve hře Rocket Fish není sci-fi, ale skutečnost, protože je vybavena raketovým létacím pohonem. Snažte se doletět co nejdále a také sbírejte co nejvíce mincí, které použijete jako platidlo za vylepšení.

 
55%
Hra - Fish Flight
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Natáhněte vozítko a odpalte ho z rampy! Musíte se snažit vozítko napolohovat a odpálit v takový moment, aby po startu z rampy uletělo co největší vzdálenost.