Správné načasování

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

94%
Hra - Shadow Game
Video se načítá

Máme tu parádní postřehovku, ve které budete sbírat hvězdy. Ty však jsou pod neustálým dohledem jejich strážců. Před strážci se můžete schovat ve stínu, jakmile vás však uvidí, spustí na vás palbu.

 
89%
Hra - Holubova pomsta
Video se načítá

Zabavte se netradiční zábavou a pomozte mladému chlapci, aby holubím exkrementům zasáhl nevinné chodce. Pozor si musíte dát na chlapce, který vás bude chtít, zasáhnout prakem.

 
88%
Hra - Cut the Rope 2
Video se načítá

Hra Cut The Rope 2 je skvělou logickou hrou, kdy je cílem nakrmit malou příšerku. Ještě před tím, než sní bonbónek, je nutné, abyste s jeho pomocí nasbírali co největší počet hvězdiček. Maximum jsou tři hvězdy. Užijte si spousty zábavy s Cut The Rope 2!

 
88%
Hra - Mouse House
Video se načítá

V logické bude vaším hlavním úkolem nakrmit malou myšku. Zní to jednoduše, ale věřte, že tomu tak není. Klikněte na spící kočku, která sýr upustí a pak už jen musíte dovézt sýr až k myši. Klikejte na předměty, které zmizí, můžete je i obnovit. Po cestě byste měli vysbírat zlaté hvězdičky. Pomůžete myšičce se nakrmit?

 
85%
Hra - Cut the Rope: Time Tavel
Video se načítá

Máme tu parádní logickou pařbu, ve které budete odřezávat sladkosti a snažit se jimi nakrmit žabky. Musíte sladkosti odříznout tak, abyste přitom sebrali i hvězdy. V každém levelu jsou tři hvězdy. Díky nim si otevřete další levely.

 
85%
Hra - Cut The Rope
Video se načítá

Hra Cut The Rope přichází i v podobě online hry. Kdo ji nezná, jde o skvělou logickou hru, kdy je cílem nakrmit malou příšerku. Ještě před tím, než sní bonbónek, je nutné, abyste s jeho pomocí nasbírali co největší počet hvězdiček. Maximum jsou tři hvězdy. V pokročilých kolech budete využívat také převrácení gravitace a mnoho dalšího.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Touch the Bubbles 4
Video se načítá

Tvým úkolem je odstranění všech kuliček z herního pole v každém levelu. I když to bude nejdřív snadné, časem se to stane těžší a těžší, bude přibývat více červených překážek. Těch se nesmíš dotknout, protože když se ti to povede, přijdeš o život. Zvládneš i tak projít všechny levely?

 
81%
Hra - Cut the Rope: Experiments
Video se načítá

Další díl super série Cut the Rope je tady! Tentokrát se jmenuje Experiments. Co je v této hře vaším úkolem? Musíte dostat bonbónek k žabce, aby si na něm mohla pochutnat. Přitom se však snažíte sebrat všechny hvězdičky. Bonbónek je většinou přivázaný na laně, které musíte přeříznout. Někdy těch lan je i více a může se objevit i bublina nebo větrák. Hra obsahuje několik desítek levelů. 

 
80%
Hra - Snow Village
Video se načítá

Vaším úkolem v této vánoční postřehové hře bude balit vánoční dárky. Pomozte skřítkům dárky připravit a následně vhodně zabalit. Abyste vytvořili perfektní dárek, je potřeba každý krok provést bezchybně. Důležité přitom bude zejména dobré načasování.

 
78%
Hra - Santa's Little Helpers
Video se načítá

Je to tady zase, Vánoce jsou opět za dveřmi a na severním pólu se pracuje od rána do noci. Jenže tento rok hodně skřítků onemocnělo a potřebují vaši pomoc. Napřed se podívejte do pytle, abyste věděli, co máte udělat za dárek. Potom jen klikejte na to, co potřebujete, dávejte pozor jste omezeni časem!

 
77%
Hra - Monkey Go Happy Survive
Video se načítá

Vyberte si opičku, podle svého stylu a prožijte s ní nové krátké dobrodružství. Tentokrát budete ovládat její lidského kamaráda a překonávat s ním různé překážky. Zvládnete všechny zdolat bez ztráty na životě?

 
77%
Hra - Touch And Catch Winter Fun
Video se načítá

V této postřehové hře budete mít za úkol pomoci veverce z Doby ledové pochytat co nejvíce žaludů. Každý žalud musíte ze stromu shodit v pravý čas, tak aby ho veverka chytila ​​do koše. Ve hře je tak důležité především správné načasování.

 
77%
Hra - Technomania
Video se načítá

Vítejte v rozsáhlém světě Technomania. Vezměte si na starost robota, který bude dělat přesně to, co mu dovolíte. Na začátku robota vypusťte a cestou mu dávejte pokyny tak, aby podle nich došel až k východu do další úrovně. Počet úkonů, které můžete vykonat máte dole na liště. Máte stanovený časový limit.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)