Řezání prvků

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

90%
Hra - Rabbit Eats Carrot
Video se načítá

Malinkatý králíček, který je hlavní postavičkou v této hře, má pořádný hlad. Všude kolem něj jsou mrkvičky, které on miluje a ještě hvězdičky. Králíček má k dispozici pouze nůžky. Pomocí mrkvičky musí posbírat všechny hvězdičky, aby se dostal do dalšího kola. Nůžky jsou zde ke stříhání předmětů, které brání ke sbírání hvězdiček. Čím vyšší level budete mít, tím více budete muset přemýšlet nad tím, jak vše potřebné sesbírat.

 
88%
Hra - Cut the Rope 2
Video se načítá

Hra Cut The Rope 2 je skvělou logickou hrou, kdy je cílem nakrmit malou příšerku. Ještě před tím, než sní bonbónek, je nutné, abyste s jeho pomocí nasbírali co největší počet hvězdiček. Maximum jsou tři hvězdy. Užijte si spousty zábavy s Cut The Rope 2!

 
86%
Hra - Future Buddy
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Maličká stvoření z budoucnosti zůstala uvězněna v našem čase a tvým úkolem bude se všemi vesmířany doputovat do stroje času. Spoj vesmířánka s držáčkem a cestou ke stroji času nezapomeň posbírat veškeré zlaté hvězdičky, na které narazíš. Hra obsahuje hned několik velice zajímavě zpracovaných úrovní.

 
85%
Hra - Cut the Rope: Time Tavel
Video se načítá

Máme tu parádní logickou pařbu, ve které budete odřezávat sladkosti a snažit se jimi nakrmit žabky. Musíte sladkosti odříznout tak, abyste přitom sebrali i hvězdy. V každém levelu jsou tři hvězdy. Díky nim si otevřete další levely.

 
85%
Hra - Christmas Gifts
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat Santa Clause do cíle a přitom mu pomoci posbírat všechny dárky. Abyste Santu dostali tam, kam potřebujete, musíte prořezávat lana a správně využívat rakety a další herní prvky.

 
85%
Hra - Cut The Rope
Video se načítá

Hra Cut The Rope přichází i v podobě online hry. Kdo ji nezná, jde o skvělou logickou hru, kdy je cílem nakrmit malou příšerku. Ještě před tím, než sní bonbónek, je nutné, abyste s jeho pomocí nasbírali co největší počet hvězdiček. Maximum jsou tři hvězdy. V pokročilých kolech budete využívat také převrácení gravitace a mnoho dalšího.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Penguin Slice Valentine
Video se načítá

Speciální valentýnské vydání Penguin Slice Valentine je zde. Tentokrát budete potřebovat logické uvažování a logiku. Vaším úkolem je rozřezávat dřevěné, ledové nebo kamenné bloky tak, aby tučňáci spadli a tím byli zničení. Ale pozor, mimika je třeba chránit, těm se nesmí nic stát. Hra nabízí 2 x 60 kol plných herní zábavy.

 
84%
Hra - Turkey Slice
Video se načítá

Pojďte s námi zúčtovat s darebnými krocany. Musíte seříznout vybavení takovým způsobem, abyste zlikvidovali veškeré krocany na hrací ploše. Musíte zároveň dávat dobrý pozor, abyste neublížili hodným stvořením, která se na hrací ploše také vyskytují. Hra obsahuje celou řadu na sebe navazujících úrovní.

 
83%
Hra - Santa Slice
Video se načítá

Máme tu skvělou hru, ve které budete muset zničit všechny panáčky Santa Clause. Vždy musíte vybrat správný prvek a přeříznout ho tak, aby nezranil jiné postavy než je Santa.

 
83%
Hra - Good Fish Bad Fish
Video se načítá

Logická hra, ve které bude vaším úkolem nařezat konstrukci stavby tak, abyste vysypali všechny hodné rybky do vody a ty zlé zničili. Ze začátku vám to přijde jednoduché, ale postupem času budou levely náročnější. Zvládnete zachránit všechny hodné rybky?

 
82%
Hra - Yummy Nuts 2
Video se načítá

Pomozte mámě - veverce nakrmit její miminko v perfektní logické hře Yummy Nuts 2. Pokud se chcete k miminku dostat a zároveň posbírat všechny oříšky, musíte v pravý čas přeřezat lana, na kterých veverka visí. Ve vyšších levelech přibudou další užitečné herní prvky.

 
82%
Hra - Yummy Nuts
Video se načítá

Tvým úkolem je dostat k sobě dvě veverky a nejlépe cestou posbírat co nejvíce zlatých oříšků. Aby se ti to povedlo, musíš postupně přeřezávat lana, na kterých veverka visí. V dalších kolech se mohou objevit i další herní prvky, jako například vzduchové bubliny, které veverku vynesou nahoru.

 
81%
Hra - Cut the Rope: Experiments
Video se načítá

Další díl super série Cut the Rope je tady! Tentokrát se jmenuje Experiments. Co je v této hře vaším úkolem? Musíte dostat bonbónek k žabce, aby si na něm mohla pochutnat. Přitom se však snažíte sebrat všechny hvězdičky. Bonbónek je většinou přivázaný na laně, které musíte přeříznout. Někdy těch lan je i více a může se objevit i bublina nebo větrák. Hra obsahuje několik desítek levelů. 

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)