Cut the Rope je tady! Tentokrát se jmenuje Experiments. Co je v této hře vaším úkolem? Musíte dostat bonbónek k žabce, aby si na něm mohla pochutnat. Přitom se však snažíte sebrat všechny hvězdičky. Bonbónek je většinou přivázaný na laně, které musíte přeříznout. Někdy těch lan je i více a může se objevit i bublina nebo větrák. Hra obsahuje několik desítek levelů. 

" >

Cut the Rope: Experiments

 
81 %

Ovládání hry - Cut the Rope: Experiments

Kompletní ovládání

Popis hry - Cut the Rope: Experiments

Cut the Rope: Experiments

Další díl super série Cut the Rope je tady! Tentokrát se jmenuje Experiments. Co je v této hře vaším úkolem? Musíte dostat bonbónek k žabce, aby si na něm mohla pochutnat. Přitom se však snažíte sebrat všechny hvězdičky. Bonbónek je většinou přivázaný na laně, které musíte přeříznout. Někdy těch lan je i více a může se objevit i bublina nebo větrák. Hra obsahuje několik desítek levelů. 

Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

80%
Hra - Slashing Blocks
Video se načítá

Komentáře

pomelo

DOBRÁ HRA KDO SOUHLASÍ AT DÁ PLUSsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl PARDON ALE NEDOSTALA JSEM SE MOC DALEKO PROTO TEN SSSSSSSSSSSSSMMMMMMMMMMMMMMMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUTTTTTTTTTTTTTNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ OBLIČEJsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

pomeloTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Palila

Tuhle hru mám vážně moc ráda, mám jí staženou i na tabletu, jen mě mrzí, že se v této verzi na PC / notebook hrozně seká a je přeplněná reklamami smajl - přesto se mi líbísmajl

PalilaTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)