Líbání

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
92%
Hra - Lilly Kissing Pet Salon
Video se načítá

Ve hře Lilly Kissing Pet Salon pracujete jako zaměstnanec salonu pro pejsky. V této hře budete potřebovat především rychlost, protože zákazníků je spousta. Každého zákazníka musíte přijmout, upravit podle požadavků a uklidit po něm. Kromě toho musíte stihnout i políbit svého přítele, který za vámi přišel do práce. Aby toho nebylo málo, jste pod neustálým dohledem nepříjemné šéfové.

 
90%
Hra - Gym Love
Video se načítá

Láska kvete v každém věku a na jakémkoliv místě. Takže se nedivte, že třeba takové zamilované potkáte i v sanuně, kam se běžně chodí jen relaxovat. Pozor si jen dávejte na nezvané čumily, kteří Vám Vaši lásku nepřejí. Proto se vždy s partnerem líbejte jen tehdy, když se nikdo nedívá. Na nezvané příchozí upozorňuje čevený vykřičník.

 
89%
Hra - Nurse Kissing 2
Video se načítá

Jedna z oblíbených líbacích her, která vás bude určitě velmi bavit. Na chvíli se totiž budete moci stát zdravotní sestřičkou a trochu si užít s pacientem. Za daný čas je potřeba naplnit zamilovanou linku vpravo nahoře. Hlavně dávejte pozor, by vás při líbačce nikdo neviděl. Možná, že byste přišli o práci.

 
89%
Hra - Office Lover Kiss
Video se načítá

Jste už unuděni z kancelářské práce? A líbí se Vám váš kolega? No tak si trošku zpříjemněte nudné chvilky v práci. Zkuste svého vyvoleného jen tak spontánně políbit. Jediným problémem je Váš šéf, který si na Vás už dlouho dělá zálusk a samozřejmě nesnese pohled na to, jak se llíbáte s jiným mužem. Proto to musíte dělat tajně, vždy ve chvilkách, když jde telefonovat.

 
88%
Hra - Monster High Kissing
Video se načítá

A je tady další velká líbačka. Vžijte se do role středoškoláků, kteří přímo hoří láskou jeden ke druhému. Jenže problém je v tom, že svou náklonost nemůžou dávat na veřejnosti najevo. Jenže oni by tak chtěli se políbit. Pomozte jim v tom. Polibte se tajně, ale nesmí Vás nikdo vidět, jinak by z toho mohl být pěkný problém. V každém levelu s musíte líbat určitou dobu a máte na to omezený čas. Pozor na výstražný vykřičník, ten symbolizuje, že se máte přestat líbat.

 
85%
Hra - My Kitty’s Kiss 3
Video se načítá

Zahrajte is tuto líbací hru, ve které budete hrát za kočky, co se mají rády. Je to jednoduché, zmáčkněte levé tlačítko myši a pusťte, když se budete chtít přestat líbat. Nebude to zadarmo, za vámi je hlídací pes, který vás nesmí spatřit. Stejně jako kocour, který stojí za vámi. Snažte se ho zabavit, aby se na vás nedíval.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Kiss Kiss Paradise
Video se načítá

Mladá francouzská dvojice Chantal a Allain se vydávají na dovolenou. Rozhodli se strávit několik dní na pláži. Chantal ví, že Allain rád upoutává pozornost dívek svým šarmantním stylem, takže na něj musí dávat pozor. Allain chce mít perfektní dovolenou s dalšími dívkami. Pomozte mu očarovat dívky, aniž by si toho Chantal všimla.

 
85%
Hra - Scared Night Kiss
Video se načítá

Právě nastala strašidelná noc plná upírského milování. Ano, i upíři se občas zamilují. Přesně jako v této zamilované líbací hře nejen pro dívky.

 
85%
Hra - Cool Smimming Pool
Video se načítá

Co je lepší? Učit se plavat nebo líbat? Obojí si můžete virtuálně vyzkoušet v této flash hře. Nakonec zjistíte, že jedno bez druhého nejde :-) Pokud budete plavat, bude vám přibývat zelená čára u obrázku ploutví. Její naplnění je důležité pro dokončení levelu. Při plavání ovšem ubývá čára lásky. Pokud uplyne úplně, ubude vám jedno srdíčko. Pokud se vteřinky u srdíček dostanou na nulu, také ubude jedno srdíčko. Abyste růžovou čáru udržovali ve správných mezích, je nutné držet klik a líbat se o 106. Při líbání pozor, aby vás nenačapal chlápek u bazénu, který po většinu času cosi zapisuje. Důležité je také hlídat dveře na druhé straně, ty se totiž občas otevřou a objeví se v nich nerudná paní, která vás také při líbání nesmí načapat. Pokud srdíčkovou čáru dotáhnete do konce, jedno srdíčko vám přibude.

 
85%
Hra - Kiss Chemistry
Video se načítá

Ovládejte polibky dvou milenců. Vašim úkolem je klikat na různé druhy lahviček a tím jim dodávat jakýsi smysluplný zážitek. Jakmile se dotknete vrcholku postoupíte do dalšího kola.

 
84%
Hra - Kiss Bieber
Video se načítá

Nejlepší hra pro věrné fanynky Justina Biebera. Ale pozor! Na dovolenou s ním vyrazila i jeho přítelkyně Selena Gomez. Vy samozřejmě chcete svou lásku políbit. Jenže to musíte udělat co nejtajněji, aby Vás při tom neviděla jeho milující přítelkyně. Justin samozřejmě nemá nic proti tomu, aby se s Vámi líbal. Vadí to pouze Seleně. Při této líbačce zažijete spousta legrace a napětí, jestli Vás Selena nachytá nebo ne.

 
83%
Hra - Anna Wedding Kiss
Video se načítá

Nenechejte se přistihnout při líbání se svým vyvoleným. Jako mladší princezna na to jistě také máte právo. Dejte si tedy pozor, ať si toho nevšimne Vaše starší sestra, která by mohla žárlit. Dokážete postoupit do dalšího kola?

 
82%
Hra - Ice Queen Wedding Kiss
Video se načítá

Elsa se chce políbit se svým můžem, ovšem kolem je plno očí, které vás pozorují. Se svým mužem se musíte líbat tak, aby vás nikdo neviděl. Dávejte si na to velký pozor.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)