Jednoduchá grafika

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
94%
Hra - Shadow Game
Video se načítá

Máme tu parádní postřehovku, ve které budete sbírat hvězdy. Ty však jsou pod neustálým dohledem jejich strážců. Před strážci se můžete schovat ve stínu, jakmile vás však uvidí, spustí na vás palbu.

 
88%
Hra - Man in Gap
Video se načítá

Hra o život! Smyslem této minihry je udržet človíčka naživu mezi nepřítelskými a rychle se pohybujícími zdmi. Vždycky je ale možné najít mezírku, ve které se človíček dokáže ukrýt a přežít útok. Kolik bodů dokážeš nasbírat?

 
84%
Hra - This is the Only Level
Video se načítá

Tato hra se na první pohled může zdát, jako lehkým oříškem, ale nenechte se zmást. Není level, jako level, ověřte si to!

 
84%
Hra - I Saw Her Standing There
Video se načítá

Staň se svědkem velmi neobvyklého příběhu. To, že se kluk zamiloval do holky, se stává normálně. Ta holka je ale bohužel zombie. Ty ale můžeš být nápomocna tomu, aby se jejich láska stala skutečností - pomož klukovi zavřít jeho vyvolenou do klece.

 
83%
Hra - The Empty Kingdom
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci králi najít jeho milovanou. Aby se vám to podařilo musíte křížem krážem projít celé vaše království a najít způsob, jak se k ní dostat. Na překonávání překážek můžete využít předměty, které po cestě najdete.

 
83%
Hra - Use Boxmen
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické skákačce bude pomoci hlavnímu hrdinovi dostat se ke kostce. V cestě vám přitom budou stát různé překážky v podobě ostnů či zamčených dveří. Abyste dokázali všechny tyto nástrahy zdolat, budete muset využívat vašeho dvojníka.

 
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

83%
Hra - I saw her too, with lasers
Video se načítá

Zahrajte si mírně romantickou logickou hru. Vaším záměrem, je dostat se ke své lásce z předchozího dílu. Bohužel jste již oba proměněni v zombie, což nebrání vší lásce. Na cestě však budete muset překonat různě barevné lasery. Modré jsou pevné, podrží vás nebo jen zabrání v cestě. Na červené si však dávejte pozor, protože váš usmaží.

 
83%
Hra - Island Survival
Video se načítá

Dokážeš přežít ve hře Island Survival? V první misi dostaneš za úkol přežít na ledovém ostrůvku, který hrozí každou chvíli roztáním. Sbírej sněhové vločky a ostrůvek se začne zvětšovat. Musíš přežít půl minuty a můžeš se vydat do druhé úrovně. Ve druhé úrovni se pod tebou bude propadat podlaha, opět musíš vydržet půl minuty.

 
81%
Hra - Multitask
Video se načítá

Zvládnete více věcí najednou? Nejste si jisti? Ve hře Multitask si to můžete vyzkoušet! Na začátku budete plnit pouze jednoduché úlohy, postupem času se však budou objevovat složitější a náročnější úkoly.

 
81%
Hra - Save the Dummy: Level Pack
Video se načítá

Zachraň postavičky, které se nacházejí v prekérních situacích! Pouze červené předměty můžeš odstranit kliknutím na ně. Dostaň postavičku pryč z herní obrazovky a dokončíš úroveň. Světle modré předměty jsou statické a nemůžeš s nimi hýbat. Dokážeš dokončit úplně všechny zajímavě zpracované úrovně? Přemýšlej logicky!

 
80%
Hra - Red Remover
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které budete odbourávat červené kostky výbuchem. V každém kole budete mít za úkol odbourat všechny červené kostky. V některých kolech však musíte zachovat například kostky jiné barvy.

 
80%
Hra - Space is Key Hell
Video se načítá

Space is Key Hell je opravdu pekelná hra. Vašim úkolem je překonat všech 15 levelů a na konci získat body. Dávejte si však pozor na pohybující se překážky nebo na změnu gravitace.

 
79%
Hra - The Worlds Hardest Game 2
Video se načítá

Dokažte, že jste nejlepší a překonejte 50 různorodých úrovní s malým červeným čtverečkem a dostaňte se do cíle. Kromě toho se musíte vyhnout nástrah a posbírat všechny kuličky zvládnete to?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)