Kreslení terénu

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
96%
Hra - Free Rider
Video se načítá

V této zábavné hře bude vaším úkolem navrhnout a upravit terén tak, abyste na něm mohli otestovat hned několik dopravních prostředků. Používat můžete i klasické hvězdičky hodnocených bodů, odrazové můstky a další vychytávky. Na kole to bude velice náročné, ale vy to určitě zvládnete.

 
88%
Hra - Snowline
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem dopravit Santa Clause do cíle a přitom sbírat všechny dárky, pozor si musíte dávat na propasti.

 
86%
Hra - Mummy Ball
Video se načítá

Ve hře Mummy Ball si nejprve musíte napsat své jméno a poté si vyberete postavičku, se kterou se vydáte do akce. V první lekci se poté naučíte ovládání hry. Z úrovně se můžete dostat pouze v okamžiku, kdy posbíráte veškeré klíče, které se v úrovni nacházejí. Cestou můžete také sbírat mince. Začít znovu můžete stiskem R.

 
85%
Hra - Rollercoaster Creator 2
Video se načítá

Kdo by nemiloval zábavní parky s cukrovou vatou a hlavně horskou dráhou! V této hře máš jedinečnou příležitost navrhovat horské dráhy a to tak, aby až po nich pustíš vozíček s pasažéry, byly naprosto bezpečné. Postupuj z kola do kola a pomocí několika kreslících potřeb ve výběru navrhuj horské dráhy podle zobrazených požadavků v daném kole!

 
84%
Hra - Draw Ball
Video se načítá

Nakreslete si terén a vypusťte kuličku stisknutím tlačítka Go! Kolikrát dokáže míček narazit na vámi pečlivě připravenou překážku? Počítadlo se nachází v pravém horním rohu obrazovky. Pokud budete chtít začít znovu, stačí zmáčknout volbu Reset! Pokud byste chtěli svůj výtvor smazat, použijte možnost Clear!

 
83%
Hra - Chalky
Video se načítá

Zahrajte si tuto povedenou hru na paměť. Vaším úkolem si bude zapamatovat obrázek a dopravit trojúhelník až do terče. Jenže to má háček, musíte se vyhnout překážkám a navíc vysbírat všechny hvězdy. Máte na to se dostat až na konec hry?

 
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

83%
Hra - Crazy Manna
Video se načítá

Božská mana se začala sypat z oblak a tvým úkolem bude manu pochytat do předem připraveného pohárku. Používej myš k určení trasy pro manu. Musíš udělat vzdušnou čáru a po ní se bude mana sypat na místo určení. Pokud se ti něco nepovede, stačí zmáčknout možnost Reset a můžeš začít úroveň znovu od začátku.

 
83%
Hra - Draw Ball 2
Video se načítá

Draw Ball 2 je výborná logická hra, která vás chytí a nepustí. V této hře musíte dostat míček do ohraničeného čtverce na hrací obrazovce. K dispozici máte bílou křídu, pomocí které kreslíte křivky a hranice od kterých se míček odráží tak, abyste jej dostali do cíle nejkratší cestou s co nejméně odrazy.

 
81%
Hra - Draw a Line
Video se načítá

Pokud Vás baví kreslení, není nic nažšího, než si pustit tuto hru, ve které bude kreslení za potřebí. Kromě svého malířského umění si zde ale procvičíte mozkové závity. Musíte nakreslit čáry tak, aby žluté potvůrky nespadly dolů a ty šedé spadly. Nebude to vždy tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.

 
81%
Hra - Rhombird
Video se načítá

Vezměte si na starost osud malého ptáčka. Nejprve se s ním musíte naučit létat, což vám hra při prvním spuštění popíše. Snažte se proletět skrz drahokamy, budete je potřebovat. Jakmile ptáčkovi nastavíte, kudy má letět, můžete stisknout mezerník k odletu. Cestou můžete narazit na překážky, jimž se musíte vyhnout.

 
80%
Hra - Sugar, Sugar 3
Video se načítá

Podaří se vám dostat do všech šálků požadovaný počet zrnek cukru? V některých úrovních musíte rozdělit cukr podle barvy.

 
80%
Hra - Rollercoaster Creator
Video se načítá

Vžijte se do role stavitele horských drah. V této hře za pomocí myši, kreslíte horské dráhy, tak aby se pasažéři dostali ze startu až do cíle živí. Není to tak jednoduché, protože musíte dráhu nakreslit tak, aby vozíky s cestujícími vysbírali zlaťáky po cestě. V každém kole na Vás čekají různé úkoly, které musíte splnit aby, jste se dostali do dalšího kola. Tak na co čekáte?

 
80%
Hra - Free Rider 3
Video se načítá

Máme tu další parádní závodní hru, ve které si dokonce můžete nakreslit vlastní terén! Ovšem nechybí ani již přednastavené úrovně, které si jistě užijete. Tak rychle nasednout na kolo a zdolat všechny nerovnosti a překážky!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)