Retro

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

90%
Hra - Cuboy Quest
Video se načítá

Ukažte rychlé reflexy a přesnou mušku ve hře Cuboy Quest. Dostanete na starost virtuálního kovboje, který se chce dostat do dveří. V první úrovni tam jednoduše dojdete, ale v dalších úrovních už budete muset střílet na cíl, abyste odemkli uzavřené dveře. Nenechte si červené cíle uletět, jinak selžete.

 
85%
Hra - Azaela's 1940s Fashion
Video se načítá

Super hra, ve které si budete moci obléci slečnu jako ze 40. let z magazínu. K dispozici budete mít mnoho druhů šatů a doplňků. Budete si taky moci volit vzory a barvy. Změnit můžete i účes nebo make up.

 
83%
Hra - Happy Dessert
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které budete mít vlastní podnik, kde budete hostům připravovat lahodné dezerty. Ze začátku máte jen jeden stůl, ale čím více zlaťáků vyděláte, tím více vylepšení můžete nakoupit. Důležití pro vás jsou vaši sběrači, kteří shánějí potřebné suroviny na výrobu dezertů.

 
83%
Hra - Mario Forever Flash
Video se načítá

Zavzpomínejte na staré časy a zahrajte si nejznámější hru světa. Společně s Mariem budete překonávat různé překážky a nepřátele. Během cesty musíte sbírat mince a houby, které vám dodají sílu a energii. Podaří se vám dostat do cíle?

 
83%
Hra - Island Survival
Video se načítá

Dokážeš přežít ve hře Island Survival? V první misi dostaneš za úkol přežít na ledovém ostrůvku, který hrozí každou chvíli roztáním. Sbírej sněhové vločky a ostrůvek se začne zvětšovat. Musíš přežít půl minuty a můžeš se vydat do druhé úrovně. Ve druhé úrovni se pod tebou bude propadat podlaha, opět musíš vydržet půl minuty.

 
82%
Hra - Enough Plumbers
Video se načítá

Zajímavá skákačka. Tvým úkolem je dopravit hlavního hrdinu do cíle, který je označený vlajkou. Pomůže ti i to, že peníze, které cestou posbíráš, vytvoří klon hlavní postavičky, a tak budeš muset postav najednou ovládat několik. Do cíle ale můžeš dorazit jen s jednou.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Cat and Ghosts
Video se načítá

Pomůžete slečně dopřát klidný spánek? Každou noc ji ruší více a více duchů, které musíte zahnat pomocí kočky, která je opravdu mrštná.

 
80%
Hra - Away From Home
Video se načítá

Cílem hry je pomoci mladé dívce, která se musí dostat přes řadu překážek. Nacházejte proto předměty a darujte je zvířatům kolem. Pejsek ocení kost a veverka pro změnu žalud. Dokážete si poradit se všemi výzvami a postoupíte v herním příběhu dále?

 
80%
Hra - Enough Plumbers 2
Video se načítá

Zahrajte si parádní skákačku, ve které budete muset využít vlastních klonů, abyste se dostali dál. Vždy, když seberete minci, tak se objeví jeden váš klon. Díky těmto klonům pak můžete plnit úrovně, ve kterých musíte využít jejich počet.

 
80%
Hra - Super Mario 63
Video se načítá

Postavička Mario je velmi oblíbeným hrdinou, kterého si oblíbili všichni. Znají ho všude. Zahrejte si s ním jedno z jeho dobrodružství a uvidíte, že se rozhodně nebudete nudit. Ovládejte postavičku, sbírejte penízky a vyhýbejte se protivníkům, kteří se Vás snaží zastrašit a zneškodnit. Snažte se být co nejrychlejší.

 
79%
Hra - Gravity Cat
Video se načítá

V této logické skákačce budete mít za úkol dostat kočičku na konec každého kola a získat tak jídlo, které se tam nachází. Protože vaše kočička se dokáže pohybovat ve všech směrech, musíte vždy vystihnout tu pravou chvíli, kdy přeskočit z jedné plošiny na druhou.

 
79%
Hra - Minecraft Tower Defense
Video se načítá

Zahraj si skvělou tower defense vycházející z Minecraftu. Tvým úkolem bude ubránit se hromadě děsivých příšer, které na tebe budou nabíhat. Kvůli tomu budeš muset postavit desítky obranných věží, které ti pmohou zničit nepřátele.

 
79%
Hra - It's Raining Swords 2
Video se načítá

Je tu druhé pokračování hry It is Raining Swords 2, kde bude vaším úkolem vyhýbat se nebezpečným nožům, které na vás posílá zlý mrak. Abyste měli větší šanci přežít, najdete tam několik vylepšení, které vás před útokem ubrání.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)