Draci

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video se načítá

Zahrajte si postřehové hru společně s drakem Spyrem. Společně se budete vyhýbat nástrahám a sbírat diamanty. Diamanty jsou rozčleněny podle barvy, některé vám přidají na rychlosti jiné vás zpomalí. Příjemnou zábavu.

 
86%
Hra - How To Train Your Dragon Swamp Accident
Video se načítá

Pomozte dráčkovi a jeho jezdcem s ošetřením a omytím ran, aby se mohli vydat do jiného dobrodružství.

 
85%
Hra - Dragon Maker
Video se načítá

Máš ráda draky? Protože tady si můžeš vytvořit vlastního podle svých představ! Vyber mu nejen barvu, ale i tvar hlavy, křídel, předních i zadních nohou a dalších různých částí těla. Nakonec si můžeš obrázek uložit do počítače.

 
81%
Hra - Outcast Attack
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovou hru, ve které budete hrát za draka. Váš úkol je jasný, snažte se vyhnout všem překážkám, sbírejte mince a zachraňujte malé dráčky. Dávejte pozor, draci nejsou nezranitelní. Podaří se vám doletět co nejdále?

 
80%
Hra - Drake And The Wizards
Video se načítá

Pokud máte rádi skákací hry, pak si rozhodně nenechte ujít hru Drake and the Wizards. Ve hře se pohybujete s malým drakem, skáčete, létáte, plavete, padáte a chrlíte oheň. Po cestě také sbíráte různé bonusy - např. sbíráním mincí získáte nárok na extra život (poté, co jich nasbíráte sto), okřídlená modrá kulička vám zlepší letové dovednosti.

 
77%
Hra - Editor's Pick: Posing In The Dessert
Video se načítá

Pomozte s výběrem oblečení mladé modelce, která má představit novou kolekci.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
77%
Hra - Run Hopy Run
Video se načítá

Zlé monstrum ukradlo dětem všechno ovoce. V roli malého dráčka se rozhodnete ovoce získat zpět. Než se však k monstru dostanete, bude muset překonat náročnou cestu plnou protivníků a záludných překážek. K zničení nepřátel můžete využít svůj ohnivý dech.

 
77%
Hra - A Dralien Day
Video se načítá

Skvělá online hra! Dralien je malý nešťastný drak, který cestuje nepřátelskou planetou plnou nebezpečí a nelítostných vetřelců. Hledá totiž svoji matku, kterou unesli ďábelští lovci. Pomoz mu porazit nebo přelstít mimozemšťany a zachránit ji!

 
76%
Hra - Toothless Flu Doctor
Video se načítá

Cílem hry Toothless Flu Doctor je vyléčit draka. Nejprve jej však musíte vyšetřit. Změřte mu tedy teplotu a také poslechněte srdíčko. Následně můžete přistoupit k aplikaci léků, které mají draka vyléčit.

 
75%
Hra - Draconis Siirexus
Video se načítá

Vytvořte si i vy bájné zvíře, které údajně žilo v období rytířů a princezen. Vybrat mu můžete tvar hlavy, nohou, křídel či dokonce změnit barvu šupin. Bude váš drak ten nejkrásnější?

 
75%
Hra - Egg 2 Mom
Video se načítá

Zajímavá hra Egg 2 Mom je určena pro hráče, kteří si rádi prověřují své schopnosti myšlení. Cílem je dostat vejce k drakovi tak, aby po cestě posbíralo ještě co nejvíce hvězdiček. Docílíte tohoto tak, že budete posunovat a odebírat předměty, které se vejci stavějí do cesty. Pokud se však rozhodnete špatně, musíte kolo opakovat.

 
74%
Hra - Tiny Dragon Dress Up
Video se načítá

Oblíkačky jsou velmi populární a oblíbené. Všichni je znají a samozřejmě očekávají krásnou modelku, která bude předvádět super moderní oblečení. Tady je ale menší změna, která je veli příjemná. Místo půvabné slečny je zde roztomilý dráček, kterého můžete upravit podle své fantazie. Vyberte mu barvu těla, oči, ocas a pozadí. Tuto hru si oblíbí všichni, kdo mají rádi roztomilé dráčky.

 
70%
Hra - Dragon Care
Video se načítá

Našel se dráček, který je špinavý, hladový a unavený, dokážete se o něj postarat a poskytnout mu vše, co bude potřebovat?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)