Dinosauři

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Dino Home
Video se načítá

Dvojice dinosaurů žila šťastně v lesích. Zde chtěli dinosauři vysedět vejce, ale jednoho dne se vzdálili, když šli hledat jídlo. Po návratu zjistili, že vejce odnesl veliký pták. Podívej se s nimi po ptákovi a pokus se dostat jejich dinosauří vajíčko zpátky tam, kam patří. Dokážeš si logicky poradit se všemi obtížemi?

 
86%
Hra - Rex Racer
Video se načítá

Tyranosaurus Rex si vyrobil motorku a chystá se závodit. Na začátku hry si vyberte ze dvou typů motorek. Cestou na závodní dráze sbírejte bonusy ve tvaru vajíček. Za perfektní jízdu dostanete bonusové body. Hra mě několik na sebe navazujících úrovní, dokážete je projet všechny, aniž byste zničili motorku?

 
84%
Hra - Me and My Dinosaur
Video se načítá

Překonávejte společně s Rexem tajuplné překážky a nepřátele, kteří se vás budou snažit zabít. Rex bude chodit za vámi neustále, pokud mu hodíte kostičku.

 
84%
Hra - Kids Zoo Jurassic
Video se načítá

V této hře budete mít za úkol postarat se o tři dinosaury To však nebude vůbec jednoduché, protože neustále je alespoň jeden z nich hladový, žíznivý nebo potřebuje uklidit. Musíte být proto stále ve střehu a docílit, aby byli všichni spokojeni.

 
84%
Hra - Run Dino Run
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovku, ve které bude vaším úkolem se dostat co nejdál. Sbírejte vajíčka, bonusy a hlavně se vyhýbejte překážkám, kterých je všude spousta.

 
84%
Hra - Baby Dino Daycare
Video se načítá

Vraťte se do doby dinosaurů a vyzkoušejte si, jaké by to asi bylo, mít takové malé dinosauří mládě na starost. Teda ne jen jedno, ale hned tři. Musíte o ně dobře pečovat, aby nepřišla velká máma a nebylo zle. Mláďátka si sami budou určovat, co chtějí, některé chce napít, jiné zase dudlík. Vy musíte pomocí myši a různých pohybů jejich přání uspokojovat. Neváhejte ani minutu, protože mláďátka chtějí mít vše hned. Jakmile nebudete dostatečně rychlí, skončíte.

 
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

83%
Hra - Frankie Dino
Video se načítá

Dinosauři sice už na naší planetě nežijí, nicméně si s nimi můžeš zahrát alespoň v následující hře. Hlavním cílem hry je vyhodit do vzduchu červenou a modrou bombu poblíž vejce. Některými předměty můžeš pohybovat. Jakmile budeš mít všechno připraveno, stačí kliknout na Start a sledovat, co se stane. V některých prohlížečích může mít hra problém s rozlišením.

 
82%
Hra - Jeep In The Jungle
Video se načítá

Šílený voják se ocitnul s džípem v džungli a došlo mu palivo. Dalších sto mil neexistuje žádná čerpací stanice, a proto vojáka napadlo, že si cestu urychlí hozením granátu pod kola svého auta. Vaším úkolem bude dostat vojáka z nepříjemné situace. Dokážete cestou sbírat hvězdičky? Máte omezený časový limit.

 
80%
Hra - Dino Shift 2
Video se načítá

Dino Shift 2 je druhé pokračování skákačky, ve které bude vaším úkolem dostat se do cíle. To se vám podaří jen tehdy, jestliže posbíráte dostatek krabic a to stejné Frabo, jakou mě v dané chvíli váš Dino.

 
80%
Hra - Jurassic Baby Care
Video se načítá

V dávné době, žili na Zemi místo lidí dinosauři. Jenže jednou vymřeli a nyní už neexistují. Proto se vy musíte snažit, aby neumřeli a pečovat o mláďátka dinosaurů. Krmit je, očkovat, česat je. A to všechno pomocí různých pohybů myši. Pohyby jsou vždy nakresleny u jednotlivých dinosaurů. Ale nesmíte zahálet. Mláďátek je spoustu a všichni potřebují tu správnou péči.

 
80%
Hra - Dino Rush
Video se načítá

V této zajímavé hře budete hrát za dva dinosaury. Postupem času je nutné spolupracovat a aktivovat různé kladky a překážky. Cílem je sbírat mince, které najdete po cestě a také najít klíče, s jejichž pomocí budete otevírat dveře. Dokážete přijít na všechny záludnosti a poradit si se všemi nástrahami?

 
80%
Hra - Dino Duet
Video se načítá

Dino duet je velmi hezky udělaná hra, která zauje všechny milovníky chodících her. Hlavními hrdinami je zde duo dinosaurů. Větší dinosaurus nese na zádech menšího. V různých situacích se mohou rozpojit. Po cestě budete muset s dinosaurama sbírat různé předměty a peníze, které se Vám budou hodit. Snažte se posbírat všechno, co jen jde.

 
79%
Hra - Dinosaur Slacking
Video se načítá

Anna pracuje v archeologickém ústavu, kde se musí starat o nepodstatné věci. Pomozte jí, aby se zabavila s živými dinosaury bez nejmenších problémů. Postarejte se aby ji šéf neviděl.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)