Zombie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
99%
Hra - Plants vs Zombies
Video se načítá

Vyzkoušejte si velmi známou pecku se zombíkama! Za úkol budete mít ubránit váš domov před nájezdem hladových zombies. Na obranu pak budete potřebovat rostliny, které můžete zasadit před domek. Rostliny nakupujete za sluníčka, která získáte z oblohy nebo ze slunečnic.

 
94%
Hra - Bitejacker
Video se načítá

Klidné natáčení najednou přerušil hluk a vykopnutí dveří. Místo dveří stála zombie, která se chystá členy štábu napadnout. Na začátku hry si vybereš, kterého z dvojice členů štábu si vezmeš na starost, zda Jonathana Riveru nebo Anthony Carboniho. Tvým jediným úkolem první den bude přežít nátlak zombií.

 
90%
Hra - Zombie Exterminator
Video se načítá

Trochu brutální gameska. V každé úrovni je tvým úkolem zničit zombíky. K jejich zničení máš na výběr celou řadu předmětů - od míčků až po šipky. Zombie sice vypadají neškodně, ale nenech se nachytat a všechny je znič.

 
89%
Hra - Bounzy 2
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Spousty zábavy si užijete u této hry, ve které budete likvidovat zombie! Váš úkol je jasný, zastřelte všechny zombie na hrací ploše. Je dobré využívat zdi, pomocí kterých se kulky odrážejí. Podaří se vám zdolat každý level?

 
88%
Hra - Zombies in Central Park
Video se načítá

Zombie ovládli naši zemi a jsou všude kolem nás. Lidé se jich bojí. Dostali se až do centrálního parku. Vaším úkolem bude poznat zombie slavné osobnosti. Budou se Vám zobrazovat různá jména slavných osobností a vy je budete muset mezi zombie najít. Představte si třeba Césara nebo Bin Ládina jako zombie. Komická představa. A právě taková je i tato hra. Některé postavy najdete hned, jiné budete muset hledat déle.

 
88%
Hra - Zombie Cats
Video se načítá

Klikačky jsou super, a zvláště, když mají nějaký zajímavý příběh jako tato. Psi a kočky se odjakživa nemají rádi. A tím spíš, když ty kočky jsou zombíci. Vaším úkolem bude likvidovat zombie kočky pomocí různých fíglů. Klikejte na věci a ony sami udělají práci za Vás. Musíte ale dobře přemýšlet, jak by se dali zombíci dostat. Jednejte rychle, jinak Vás zombie kočky dostanou.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Farmer vs Zombies
Video se načítá

Na vzdálené farmě se rozhořel neočekávaný konflikt. Ze země začaly vylézat zombie a útočí na farmáře. Můžete si postavit různé budovy, které vám pomohou ve vaší misi. Kupujte si jednotky a vylepšení, abyste zlikvidovali valící se zombie. Máte stanovený limit jednotek, které postupem času navyšujete.

 
86%
Hra - Plants Vs Zombies Christmas
Video se načítá

Plants Vs Zombies Christmas je další skvělá vánoční pecka, ve které se bráníte proti plachtícím zombíkům. Aby vás mohli nějak ohrozit, musí doletět až na zem, což nesmíte dopustit. Sestřelujte balónky, házejte vybuchující třešně nebo je ohrožujte plamenem z papriček.

 
85%
Hra - Zombie Payback 1
Video se načítá

Další zombie hra, ve které tentokrát budete muset dojít co nejdál a přitom se po cestě ubránit hordám nemrtvých příšer. Ze začátku máte sice slabé zbraně, ale pokud zůstanete trpělivý, za vydělané peníze si budete moci pořídit mnohem lepší. Nemluvě o tom, že můžete upravovat vlastnosti postavičky nebo kouzlit.

 
84%
Hra - Zombie Little Mermaid
Video se načítá

Ariel chce vypadat jak strašidelná příšera, pomozte jí s výběrem oblečení a doplňků, aby vylekala všechny v moři.

 
84%
Hra - I Saw Her Standing There
Video se načítá

Staň se svědkem velmi neobvyklého příběhu. To, že se kluk zamiloval do holky, se stává normálně. Ta holka je ale bohužel zombie. Ty ale můžeš být nápomocna tomu, aby se jejich láska stala skutečností - pomož klukovi zavřít jeho vyvolenou do klece.

 
83%
Hra - Zombie Alice Dress Up
Video se načítá

Alice si letos vybrala kostým zombie. Pomozte jí vybrat nejhezčí a nejlepší outfit.

 
83%
Hra - Zombie Belle Dress Up
Video se načítá

Bella by chtěla vypadat jako zombie. Pomůžete jí s výběrem účesu, šatů a doplňků, aby tak skutečně vypadala?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)