Zloděj

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

90%
Hra - Money Movers 2
Video se načítá

Zkuste si zahrát druhý díl této super logické hry, ve které budete opět pomáhat těmto bratrům. Jsou ve vězení a chtějí se od tam dostat, jenže musíte najít i jejich otce. Takže v každém levelu sbírejte peníze a snažte se dostat až k východu. Máte na to se dostat z vězení?

 
89%
Hra - Money Movers
Video se načítá

Staňte se uprchlíkem a snažte se vykrást banku. Budete ovládat dva bratry, kteří unikli z vězení a snaží se vykrást banku. Vaším cílem bude odnést všechny peníze a dostat se až k východu. Nebude to snadné, musíte překonat stráže a nespustit alarm!

 
80%
Hra - Zloděj Bob
Video se načítá

Zloděj Bob je schopný ukrást úplně všechno. V této skvělé adventuře musíš s Bobem co nejvíce domů vykrást a získat tak peníze. Vyhýbej se kamerám a strážným a snaž se dostat k plánovanému cíli! Byla bys úspěšný zloděj?

 
77%
Hra - Thief Hidden Game
Video se načítá

Oblíbili jste si hry, ve kterých musíte na obrázku hledat skryté předměty nebo postavy? Pokud ano, pak si nenechte ujít hru Thief Hidden Game, v níž budete vyhledávat skryté zloděje. Za každé správné kliknutí se vám na konto přičte deset bodů, ale za každé špatné kliknutí, které nepovede k nalezení zloděje se vám body odečtou.

 
75%
Hra - Bob the Robber 2
Video se načítá

Chtěla bys být zlodějkou, ale přeci jen - to se prostě nedělá? Teď si můžeš za zloděje zahrát. Čeká tě mnoho domů a firem, které musíš vykrást. V každém z nich jsou cenné předměty nebo alespoň informace. Pozor si ale musíš dát na alarmy, strážce a další věci, které tě mohou zastavit.

 
73%
Hra - Super Sneak
Video se načítá

Staň se zlodějem v této skvělé akční hře. V každém kole musíš nasbírat dostatečné množství peněz. Ty buď nacházíš na zemi, nebo je získáváš vykrádáním domů. Musíš si ale samozřejmě dát pozor na hlídkující policisty, neměli by tě chytit.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)