Hledání cesty

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

90%
Hra - Prizma Puzzle Challenges
Video se načítá

Vítejte u hry s obrovským počtem zábavných úrovní - Prizma Puzzle Challenges. Herní úrovně jsou rozděleny do několika zón. Nejprve máte odemčenou pouze první úroveň v zelené zóně a ostatní si musíte zasloužit svými kvalitními výkony. Řešte zadané logické úkoly a získávejte za své výkony ocenění. Kolik bodů získáte?

 
85%
Hra - Orbox
Video se načítá

Logická hra Orbox dokonale potrápí vaše mozkové závity. Vaším úkolem je postupně provést kostku až k teleportu, který ji přesune do dalšího levelu. Prvních několik úrovní je brnkačka, ovšem s přibývajícími překážkami a záludnostmi obtížnost dramaticky roste. Zvládnete to?

 
84%
Hra - Lightbot
Video se načítá

Ovládání robota není vůbec jednoduché. Můžete si vyzkoušet ovládání robota ve hře Lightbot. Vaším úkolem bude, s pomocí jednoduchých pokynů, plnit zadané úkoly. Máte před sebou několik úrovní, které nebude jednoduché dokončit. Dostaňte svého robota na modrý čtvereček a použijte žárovku, abyste dokončili úroveň.

 
83%
Hra - Lightbot 2
Video se načítá

Lightbot 2 je pokračování zábavné logické hry, ve které ovládáte vlastního robota. Vaší snahou bude dostat robota na určené místo, za pomoci jednoduchých pokynů. Až splníte všechny autorské úrovně, můžete si vytvářet vlastní. Udělejte si pořádně těžké úrovně, které vás na dlouhou dobu dokáží zabavit.

 
82%
Hra - Ball N Cross
Video se načítá

Ve hře Ball N Cross dostanete na starost malý barevný míček a vaším úkolem bude dostat ho na místo označené křížkem. Abyste se k němu dostali, musíte překonávat různé překážky. Míček může měnit barvu, pokud přejede po malém jinak barevném míčku. Změnu barvy budete potřebovat třeba pro překonání překážek.

 
82%
Hra - Crystal Runner
Video se načítá

Pomůžete hlavnímu hrdinovi najít cestu z bludiště na svou loď? Panáčka ovládáte šipkami a vaším úkolem je procházet chodby tak, abyste se co nejrychleji dostali na loď, ale také abyste posbírali co nejvíce mincí a bonusových předmětů. Někdy bude potřeba chodbou otočit - k tomu vám poslouží mezerník, a stejně tak jej použijete, pokud budete chtít na lodi vyplout. Důležité je také sbírat klíče a osvobozovat jimi své přátele. Nepřátele naopak zničte bombou, kterou položíte písmenem X.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
81%
Hra - BallGame
Video se načítá

Zkusíte osvobodit zajatý červený míček? Pomocí šipek procházejte zdí. Průchod se potom ale hned uzavře a nejde již použít. Musíte prokázat hodně důvtipu a zručnosti, jinak neprojdete všechny potřebné komůrky a pasti.

 
80%
Hra - Golded Intuition
Video se načítá

V této hře si otestujete, jakou máte intuici. Vaším úkolem bude pomoci mladému a odvážnému dobrodruhovi, se kterým budete muset splnit tři úkoly s co největším počtem bodů. Když vám dojdou životy, tak hra končí. Hra vám na konci vypočítá procentuální úspěšnost.

 
80%
Hra - Polar Puzzle Cubes
Video se načítá

Tato mrazivá logická flash hra vám pořádně zavaří mozkové závity. Na první pohled jednoduchá, na druhý ovšem nervy drásající hra. Na začátku každého kola klikněte na čtvereček s kuličkou. Poté pomocí klávesových šipek pohybujte kuličkou tak, aby všechny čtverečky zbělely. Ovšem pozor, na každý čtverec se můžete přemístit pouze jednou.

 
80%
Hra - Choo Choo Puzzle
Video se načítá

Choo Choo Puzzle je logická hra, která obsahuje více než dvacet náročných úrovní. V každé úrovni musíte správně umístit barevné čáry. Hra vám bude počítat počet tahů v jednotlivých úrovních. Čím méně tahů uděláte, tím větší budete mít šanci na získání bonusové medajle. Dokážete si správně promyslet cestu?

 
79%
Hra - Aqua Thief
Video se načítá

Zahrajte si super hru, ve které budete krást drahocenné bubliny. Kliknete na zloděje a tahem vytvoříte cestu přes všechny bubliny. Budete se však muset vyhnout hlídačům, kteří libovolně jezdí po herní ploše. Můžete také využít různé bonusy.

 
79%
Hra - Root Your Way
Video se načítá

Na samém začátku hry Root Your Way si zvolíš obtížnost. Na výběr máš ze dvou možností: Normal a Hard (těžká). Tvým úkolem bude spojit všechny kořeny stromů tak, aby na sebe navazovaly. Čím rychleji budeš mít všechno hotovo, tím více bodů si připíšeš jako bonus za čas. Pozor na časový limit, který se rychle krátí!

 
78%
Hra - Bus Tale
Video se načítá

Joe čeká na autobus a vy mu musíte pomoci dostat se na autobusovou zastávku. V cestě vám však budou stát překážky, které musíte obejít. Pohyb musíte naplánovat tak, aby se vaše cesty nekřížily a vy jste tak nepřešli dvakrát po téže cestě.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)