Hledání rozdílů

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Devilish Valentine
Video se načítá

Hledej rozdíly v další zábavné devilish hře! Ďáblice chce znepříjemnit život své sestře andílkovi. Myslíš si, že se jí to povede? Sleduj její příběh a zároveň hledej na každém obrázku šest rozdílů. Když něco nebudeš moct najít, klikni na lupu a dostaneš nápovědu.

 
87%
Hra - Natural Art 5 Differences
Video se načítá

Zvládnete najít 5 rozdílů na každém z obrázků? No tak se o tom můžete přesvědčit v této hře. Je to jednoduché, stačí vám pouze myš a dobrá pozornost.

 
86%
Hra - Devilish Christmas
Video se načítá

Jsou Vánoce a andílek by si ráda udělala pěkný večer, pohostila Santu a tak. To by ale nebyla ďáblice, aby jí to nechtěla zkazit. Nech se překvapit, jestli a jak se jí to povede. Na každém obrázku musíš najít šest rozdílů. Když si nebudeš vědět rady, klikni na lupu a dostaneš nápovědu.

 
86%
Hra - Dora Care Baby Giraffe
Video se načítá

Dora je milovnice zvířat, a proto si tentokrát vzala na starost malou žirafu. Své síly přecenila, a proto potřebuje tvou pomoc s péčí o ni. Žirafa si zvolí v bublinkách, co chce dělat a vaším úkolem je, jí to splnit. Budete například hledat rozdíly, krmit žirafu, uklízet po ní nebo dokonce psát sms-ku.

 
86%
Hra - Mad Difference
Video se načítá

Následující hra perfektně prověří tvoje rychlé reflexy a také bystrý pohled na hrací plochu. Tvým úkolem totiž bude vyhledávání rozdílných symbolů na dvou takřka totožných hracích plochách. Jakmile objevíš rozdíl, klikni na čtvereček s chybou. Pokud klikneš na nesprávný rozdíl, obdržíš časovou penalizaci.

 
82%
Hra - Terrific Halloween
Video se načítá

Hallowwen přichází a s ním i tato tématicky laděná logická hra. Vaším úkolem v každém kole bude najít pět rozdílů mezi dvojicí obrázků. V případě, že si vážně nebudete vědět rady, použijte nápovědu, která je umístěna v pravém dolním rohu hrací plochy.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Princess Juliet Zoo Escape
Video se načítá

V této hře navštívíte s princeznou Juliet Zoo. Přišli jste se podívat na opici, která vám však nechce předvést žádný ze svých kousků, dokud její nepřinesete dostatek ovoce. Navštivte proto i ostatní zvířátka, splňte rozličné úkoly a za odměnu vždy získáte jeden kousek ovoce.

 
80%
Hra - The Love Pup Park Adventure
Video se načítá

Máte ostříží zrak a neunikne Vám sebemenší chybka a nejasnost? Pokud ano, bude tato flashová hra pro vás hračka, pokud ne, můžete si své dovednosti prostřednictvím této hry zlepšit. Vaším úkolem je co nejrychleji najít rozdíly mezi dvěma, na první pohled stejnými, obrázky. Počet chyb v obrázku je jasně dán, stejně tak i počet kliků, které můžete provést. Abyste hru neměli příliš obtížnou, máte i několik nápověd k dobru.

 
79%
Hra - Happy Holiday
Video se načítá

Lucy a Lily chtějí cestovat a rozhodli se, že nyní je ten správný čas, kdy by mohly navštívit nejznámější kouty světa. Pomozte jim během cesty, aby si vydělali dost peněz na oblečení nebo další cesty.

 
79%
Hra - D-Finder 2
Video se načítá

V této logické hře budete mít za úkol najít tři rozdíly mezi dvojicí téměř stejných obrázků. Na každý level máte omezený časový limit, tak se pospěšte. Ve hře máte na výběr tři obtížnosti, avšak doporučujeme vám začít od té nejlehčí.

 
78%
Hra - Bunny & Turtle
Video se načítá

Vaším úkolem v této hře bude hledat rozdíly mezi dvojicemi téměř identických obrázků. Snažte se každé kolo dokončit v co nejkratším čase, abyste získali dobré hodnocení. Pokud nebudete moci najít další rozdíl, můžete využít dostupnou nápovědu.

 
78%
Hra - Butterfly Fantasy 3
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou hru s názvem Butterfly Fantasy 3. Vaším úkolem bude hledat rozdíly na několika obrázcích. Body získáte za zbývající čas u každého obrázku. Pokud kliknete na špatné místo, tak přijdete o body. Můžete využít i nápovědy.

 
78%
Hra - The Conjuring Hide And Seek
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovou hru, ve které si budete moci procvičit vaše reakce a postřeh. V horní obrazovce naleznete úlomky z fotky, které budete muset hledat na originálu pod nimi. Budete také omezeni časem, takže musíte rychle reagovat.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)