Santa

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - Snowline
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem dopravit Santa Clause do cíle a přitom sbírat všechny dárky, pozor si musíte dávat na propasti.

 
86%
Hra - Santa's Real Haircuts
Video se načítá

Vyzkoušejte si parádní kadeřnickou hru, ve které budete upravovat vous samotnému Santovy. Jeho krásný plnovous můžete oholit nebo jen na krátko ostříhat. Pak můžete použít nějakou z pestrých barev a udělat mu třeba melír.

 
85%
Hra - Santa's Journey
Video se načítá

Dostaňte Santa Clause na konec náročné cesty v této postřehové hře. Během běhu si musíte dávat pozor na různé překážky, ale také nebezpečné nepřátele. Nezapomeňte sbírat mince, které vám poslouží na nákup vylepšení.

 
85%
Hra - Christmas Gifts
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat Santa Clause do cíle a přitom mu pomoci posbírat všechny dárky. Abyste Santu dostali tam, kam potřebujete, musíte prořezávat lana a správně využívat rakety a další herní prvky.

 
83%
Hra - Santa Slice
Video se načítá

Máme tu skvělou hru, ve které budete muset zničit všechny panáčky Santa Clause. Vždy musíte vybrat správný prvek a přeříznout ho tak, aby nezranil jiné postavy než je Santa.

 
83%
Hra - Santa Makeover
Video se načítá

Ve hře Santa Makeover se stanete stylistou, který má tu čest, aby upravit Santu na Vánoce. Je třeba věnovat se všemu, včetně péče o pleť, výběru oblečení a doplňků a v neposlední řadě také úpravě účesu.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Santa Snowboards
Video se načítá

Zajezděte si na snowboardu se Santou. Vaším úkolem je s postavičkou Santy přeskakovat na sjezdovce nastražené překážky ze sněhových koulí a ze snowboardu nespadnout. Kromě zvládnutí překážet také sbíráte po celou dobu jízdy bonusové body, abyste dosáhli co nejvyššího skóre. Hru ovládáte pouze pomocí mezerníku na klávesnici.

 
82%
Hra - Santa Claus Makeover
Video se načítá

Změňte Santu k nepoznání. V této hře mu můžete vlasy, ale i bradu stříhat barvit, natáčet, ale i žehlit. Nakonec mu k účesu můžete vybrat pěkný kostým a nezapomeňte ani na Rudolfa.

 
80%
Hra - Xmas Fever
Video se načítá

Blíží se Vánoce a vy máte možnost zahrát si skvělou postřehovou hru s vánoční tématikou. Vaším úkolem bude vystřelovat Santu do vzduchu a sbírat přitom vánoční dárky. Důležitý bude zejména dobrý postřeh, který vám umožní dostat Santu co nejvýš.

 
80%
Hra - Santa Claus hair salon
Video se načítá

Máte dobrou představivost? Udělejte Santovy nějaký šílený účes! Na výběr máte různé natáčky či kulmu a širokou paletu barev. Pohrát si můžete i s jeho vousem! Na konec můžete vybrat i obleček či doplněk.

 
80%
Hra - Murpyho zákony 3
Video se načítá

Murphyho zákony označují spoustu různých rčení, jejichž hlavním spojovatelem je: Co se může pokazit, to se pokazí. Vy se v následující hře stanete zlomyslnou osobou, která se snaží udělat všechno tak, abyste zničili vše dobré. Klikejte na věci a aktivizujte všechny možné činnosti. Dokážete najít všechno?

 
79%
Hra - SANTA ROCKSTAR HD
Video se načítá

Dokonce Santa podlehl hudbě a učí se hrát na klávesy a na kytaru. Dokážete zahrát všechny melodie a stát se hudební celebritou? Zvolit si můžete také úroveň. Pro nováčky radíme, zvolte raději nejjednodušší.

 
79%
Hra - Santa Claus At The Doctor
Video se načítá

V této hře budete pomáhat zraněnému Santovi. Vy jako doktor ho budete ošetřovat tak dlouho, dokud se mu neudělá lépe. Na co ještě čekáte? Ošetřete Santu a zachraňte Vánoce!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)