Detektiv

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - Lost Teddy Bear
Video se načítá

Staňte se detektivem a najděte ztraceného plyšového medvídka. Na vaší cestě za jeho objevením, budete muset zajistit množství stop, v podobě různých předmětů. Tyto předměty musíte najít co nejrychleji, protože vám běží časomíra.

 
80%
Hra - Detective Slacking
Video se načítá

Vaším úkolem v této postřehové hře bude pomoci hlavní hrdince, která se hraje na detektiva splnit několik náročných úkolů. Během plnění jednotlivých úkolů si musíte dávat pozor na zlého detektiva, který vás nesmí zpozorovat.

 
80%
Hra - Paranormal Files: Parallel World
Video se načítá

Staňte se detektivkou a pokuste se vyřešit všechny případy. Aby se vám to podařilo, musíte sbírat důkazní materiál. Předměty, které hledáte budou většinou nacházet mezi spoustou dalších věcí, takže úkol to nebude snadný. Pomoci vám může nápověda, která označí oblast, kde se jeden z hledaných předmětů nachází.

 
80%
Hra - Rizzoli and Isles: The Masterpiece Murders
Video se načítá

Znáte detektivní seriál Rizzoli and Isles? Vžijte se v této opravdu dobře propracované hře do role vyšetřovatelek a pokuste se vyřešit vraždu. Použijte všechny své znalosti v oblasti kriminalistiky, nejnovější technologii a hlavně logické uvažování.

 
79%
Hra - Fashion Expert 3 Christmas Reunion
Video se načítá

Najděte dávno ztraceného bratra této rodině. Budete hrát za jeho sestru a vydáte se do světa ho hledat. Vydělávejte peníze na módních přehlídkách. Cílem je mít na sobě dražší věci než ta druhá. Hledejte důkazy a snažte se ho najít za každou cenu.

 
76%
Hra - Sherlock Holmes
Video se načítá

Vyřešte zločin za pomoci Sherlocka Holmese a zjistěte, kdo stojí za tajuplnou vraždou v obchodě s čajem. Nezapomínejte, že podezřelý je každý, usvědčit ho však mohou jen důkazy, které musíte najít.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Pilar Detective
Video se načítá

Chceš být detektivem? Pomoc najít s Pilar jablíčka, ovečky, želvičky, mrkev, zajíčky či slepičky. Jestli umíš aspoň trošku anglicky, máš vedle lupy napsáno, co v jakém kole máš hledat. Vpravo zase kolik kusů. Jestli ne, neboj, rychle na to přijdeš, když klikneš správně, věc zmizí. Sovička a prasátko se tě budou snažit mást, ale nedej se a najdi vše, co ti tato super on-line hra určí.

 
73%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video se načítá

Pouze dobrý postřeh Ti pomůže ke splnění úkolu v této hře. Dokážeš najít všechny hvězdy, které se nacházejí na hrací ploše? Jsou ukryty na pozadí, která mají tématiku Halloweenu.

 
72%
Hra - A Night in Crazyville
Video se načítá

Pokud máte rádi logické hry, určitě vás zaujme Night in Crazyville, kde bude vaším úkolem pomoci Jasonovi najít jeho ztracené auto. Abyste auto mohli najít musíte získat iformácie od tamních obyvatel.

 
72%
Hra - Private Eye Sisi
Video se načítá

Využij své detektoivní schopnosti a pomoz soukromému očku Sisi v jejím nelehkém úkolu. Má za úkol najít schovaná malá zvířátka. Použij lupu a pečlivě prohledávej všechna místa a hledej zvířátka.

 
70%
Hra - Sherlock Holmes 2
Video se načítá

Zahrajte se na světoznámého detektiva Sherlocka Holmese a vyřešte vraždu, která nemá téměř žádné stopy. Abyste případ mohli uzavřít a najít vraha, musíte následovat stopy. Dokážete se ke všem dobrat?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)