Házení na cíl

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

93%
Hra - Bubble Guinea Pop
Video se načítá

Zahraj si vtipnou hru - malá zvířátka se spikla proti velkým a chtějí je všechna olepit žvýkačkou. Had vystřeluje zvířátka za těmi velkými, třeba za slonem, a ta rozžvýkají žvýkačku a udělají bublinu. Zvířata vystřeluješ kliknutím na hada.

 
91%
Hra - Angry Birds Cannon 3
Video se načítá

Zahrajte si další díl této super hry, ve které tentokrát budete sbírat zamilované samičky. Pro ty z vás co nikdy hru nehráli tak se ovládá pouze myší. Klikněte na prak a pohybem myši ho natáhněte tam, kam chcete a pusťte levé tlačítko. Podaří se vám zdolat všechny levely?

 
89%
Hra - Bounzy 2
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Spousty zábavy si užijete u této hry, ve které budete likvidovat zombie! Váš úkol je jasný, zastřelte všechny zombie na hrací ploše. Je dobré využívat zdi, pomocí kterých se kulky odrážejí. Podaří se vám zdolat každý level?

 
87%
Hra - Monkey Temple
Video se načítá

Osud opičího paláce leží jen ve vašich rukou! Házejte po nepřátelských jednotkách banány a získávejte za to peníze. Za peníze, které nasbíráte, můžete vylepšovat munici a další podporu. Zvládnete ubránit tento krásný palác za každou cenu?

 
87%
Hra - Little Ninja
Video se načítá

Zahrajte si tuto hru, ve které budete hrát za ninju, který se snaží vypudit armádu z pekel. Budete mít na výběr ze dvou zbraní a teleportu, který vás přenese kamkoli na mapě. Používejte myš k míření, určení úhlu a síly hodu. Zvládnete se probojovat až na konec?

 
86%
Hra - Giraffe Hero
Video se načítá

Pomozte žirafě zachránit uvězněná zvířata! Váš úkol je jasný, sbírejte hvězdy a ničte klece pomocí kamene. Podaří se vám je zachránit všechny?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Water Sons
Video se načítá

Léto je tady! A není příjemně teplé, ale naopak velmi kruté a suché a proto nikdo nemá vodu. Dostaň vodu ke všem. Budeš mít k dispozici dvě postavy, jedna háže vodu, druhá kameny. Zvládneš vyřešit všechna kola?

 
85%
Hra - Angry Bird Special Cannon
Video se načítá

Fanoušci série Angry Birds se mohou radovat, protože přichází hra Angry Bird Special Cannon. Cílem je vystřelit ptáky tak, aby sestřelili všechny ptáky, prasata, která jsou na hrací ploše. Dávejte si pozor na překážky. Také počet ptáků, které můžete vystřelit je omezený.

 
85%
Hra - Bloons Player Pack 3
Video se načítá

Opička, která se ocitla v oblacích, musí prasknout balónky, které jsou všude kolem ní. V každém levelu má předem daný počet balónků, kteé musí pomocí klasických šipek prasknout. Někdy bude ale dost složité všechny požadované balónky prasknout, protože budou mnohdy schovány a vy musíte vymýšlet, jak je sestřelit.

 
85%
Hra - Angry Birds Halloween Boxs
Video se načítá

Ptáci se v této hře pořádně naštvali. Sestřelujte všechny krabičky s rozzuřenými ptáky. Když všechny krabice spadnou, úroveň se ukončí. Hra má osmnáct zajímavých a obtížných úrovní. Dokážete projít všechny? Na každou úroveň máte předem stanovený časový limit, který musíte splnit, jinak se vám nepodaří úroveň splnit.

 
84%
Hra - Crate Crash 2
Video se načítá

Prinášíme vám logickou hru, ve které bude vaším cílem odstranit všechny krabice z pole. Zní to jako brnkačka, jenže později ve hře se prověří vaše schopnosti. Klikáním myši způsobíte exploze, které je vymrští pryč nebo je můžete chytnout a vystřelit ručně. Máte na to zvládnout všechny levely?

 
84%
Hra - Risky Darts
Video se načítá

Házení šipkami na terč je velmi oblíbenou zábavou. Pokud se ale do středu terče připevní člověk a vy se do něj nesmíte strefit. Musíte pouze trefovat terče, které jsou rozmístěny kolem člověka. Kolo se bude čím dál tím rychlej točit, takže bude růst i náročnost strefovat se do terčů. Snažte se terče strefit co nejmenším počtem pokusů.

 
82%
Hra - Tommy Slingshot
Video se načítá

Kdo z vás má rád logické hry tak si může užít i tuto. Budete hrát za mladého chlapíka jménem Tommy. Pomozte mu zabít všechny kostlivce. Dávejte pozor, abyste neničili věci kolem, jinak dostanete méně peněz.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)