Chytání věcí

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Fishing Maniac!
Video se načítá

Nachytejte co nejvíce ryb, budete mít seznam, podle kterého se budete orientovat. Jakmile splníte požadované množství tak se odeberte ke splávku, který vás přenese dále. Jenže to nebude snadné, protože moře je plné predátorů, kteří po vás půjdou. Zvládnete zdolat každý level?

 
82%
Hra - Elsa Pokemon Go
Video se načítá

Elsa se vydala do města chytat pokémony. Několik jich je schovaných a vy je musíte najít. Jakmile pokémona najdete, tak na něj hodíte pokeball a chytíte ho. Kliknutím na pokeball se pak můžete podívat na svoji sbírku.

 
80%
Hra - Illegal Drive City On Fire
Video se načítá

Práce záchranářů je příliš nebezpečná, ale na druhou stranu nepostradatelná. Dokážete řídit tým hasičů, kde budete chytat lidi vyskakující z hořících domů. Je nutné si poradit a poté dopravit pacienty k doktorům.

 
79%
Hra - Hat Stacker
Video se načítá

Ve hře Hat Stacker je cílem sbírat na hlavu klobouky, které padají z nebe. Mají několik tvarů a podle toho se také pohybují vzduchem. Kromě toho padají také závaží, která Vám však zničí hned několik klobouků najednou. Je nutné se vyhnout také ptákovi, který vždy odnese horní klobouk.

 
78%
Hra - Penguin Panic
Video se načítá

Tučňáci se ocitli v potížích. Padají z ledové skály přímo do moře. Abyste jim pomohli, pohněte s loďkou za pomoci myši a pokuste se pochytat padající tučňáky. Vaším cílem je pochytat minimálně třicet tučňáků, abyste se probojovali do další úrovně. Na každou úroveň máte předem stanovený časový limit!

 
77%
Hra - Tom and Jerry in Super Cheese Bounce!
Video se načítá

Tom and Jerry in Super Cheese Bounce! Princip této hry je velmi jednoduchý a to za pomoci Jerryho přenést sýry do kolečka. Za každý odraz dostanete body, které se vám neustále počítají. Překážet vám v tom bude Tom, který vám bude házet například pánev nebo jiné předměty, kterým se budete muset vyhnout.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
76%
Hra - Pomme Pomme
Video se načítá

Ve hře Pomme Pomme musíte odrážet padající ovoce. Vždy jste limitováni časem. V tomto čase je potřeba odrazit požadovaný počet ovoce. Každý druh ovoce se před odrazem nebo po něm chová zcela jinak. Dokážete je odrazit všechny?

 
76%
Hra - Garfield Coop Catch
Video se načítá

Oranžový kocour Garfield se vydal na venkov. Na venkově se však nemůže pouze jen tak válet doma a musí také přiložit ruku k dílu. Pomozte Garfieldovi sbírat vejce od slepiček v kurníku. Použijte myš k pohybu po obrazovce a chytejte vejce do připraveného košíku. Dávejte si pozor na rajčata a melouny, jsou příliš těžké.

 
76%
Hra - Sue srdíčka
Video se načítá

V této hře si zdokonalíš postřeh a procvičíš rychlost svého reagování. Úkolem je nasměrovat padající předměty do správné krabice. Každému předmětu přísluší čínský znak, který uvidíš napravo na obrazovce. Také každá z krabic, co leží na zemi, je opatřena znakem, který značí, jaký předmět do krabice patří. Ty už jen musíš zařídit, aby předměty padaly do správné krabice. Zvládneš-li umístit většinu spadlých předmětů do jejich krabice, aniž bys přišla o všechny životy, postupuješ do dalšího kola, kde se ti počet krabic zvýší. Tak trénuj a propracuj se až do posledního kola!

 
75%
Hra - Catch My Burger
Video se načítá

Super hra, ve které budete chytat ingredience na hamburger a snažit se sestavit více burgerů než počítač.

 
75%
Hra - Putins Olympic Game
Video se načítá

Mnoho zábavy si užijete ve hře Putins Olympic Game. Netradiční zimní olympiáda, kde prim hraje tak trochu jiné krasobruslení. Cílem je chytat padající předměty. Některé z nich jsou pro Vás nebezpečné, těm se vyhněte. Čím více předmětů v řadě chytnete, tím rychleji postupujete do dalšího kola.

 
75%
Hra - My Sweet Baby 3
Video se načítá

Zajímavá hra, ve které se staráte o malé dítě. Myslíte si, že něco podobného není problém? Vyzkoušejte si to na vlastní kůži, jaké to je, když Váš malý svěřenec potřebuje na záchod, musí chodit spát a spousty dalších přání a potřeb, které byste přeci tomu malému nemohli odepřít. Je jen na Vás, jak bude Vaše dítko prospívat.

 
74%
Hra - Dora Item Catch
Video se načítá

Pokuste se zachytit co nejvíce padajících předmětů. Čím více jich naskládáte na sebe, tím vyšší bude také odměna za jejich doručení. Dokážete si poradit s tímto na první pohled jednoduchým úkolem?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)