Scooby Doo

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

95%
Hra - Scooby Doo Snackmachine
Video se načítá

Znáš pejska Scooby Doo? S ním je vždy legrace! A legrace je i s touto hrou! Pomoz získat Scooby Doo jeho milované jídlo. Nastav pásy a kola a další součásti tak, aby se jídlo dostalo do pejskovy misky! Ale musíš dát pozor, aby se jídlo nerozdrtilo v drtiči! V této logické hře tě čeká trocha přemýšlení, ale i hromada zábavy. Tak neváhej a nakrm hladového Scooby Doo!

 
92%
Hra - Scooby Doo 1
Video se načítá

Vydejte se na dobrodružství se psem Scooby Doo. Na cestě se vás budou snažit odradit různá monstra, proto nenechte známé strašpytle Scoobyho a Shaggyho utéct. Na cestě budete muset řešit spoustu logických rébusů a hádanek. Různě po zemi se válí předměty, které můžete sebrat a později je využít ve svůj prospěch.

 
89%
Hra - Scooby Doo Shaggys Midnight
Video se načítá

Znáte Shaggyho? Je to přece nejlepší kamarád Scooby Doo! A to znamená, že je tato hra plná strašidýlek, tajemna, ale i zábavy! Tvým úkolem je dovést spícího Shaggyho pomocí směrovek a skákajících pružin cíle. Potrap si svůj mozek v této logické hře, sbírej lahodné sendviče a důležité klíče a zažiješ se Shaggym spoustu zábavy!

 
89%
Hra - Pirate Ship of Fools
Video se načítá

Další ze série dobrodružství se Shaggym a psem Scooby Doo, tentokrát čtvrtá epizoda. Pomozte jim projít sérií interaktivních akcí a logických puzzlí. K úspěchu musíte sledovat obrazovku a najít všechny předměty, které byste mohli v budoucnu použít. Nenechte se ničím vyděsit, to je jeden z klíčů k úspěšnému dokončení hry.

 
89%
Hra - Scooby Doo 2
Video se načítá

Scooby Doo a Shaggy je nerozlučná dvojka. Prostřednictvím těchto dvou postaviček procházíte celou hru a plníte úkoly. Úkolem je sbírat předměty, které po cestě uvidíte a poté je správně použít. Nebezpečí v podobě strašidel a nebezpečných hadů číhá na každém rohu. Celá hra je pěkně graficky zpracována a ovládá se pohodlně pomocí klávesnice

 
89%
Hra - Scooby Doo 4
Video se načítá

Scooby Doo je se svým nejlepším přítelem zpátky v další, naprosto úžasné, logické hře! Projdi tajemným chrámem a nenech se vyděsit nastraženými strašáky! K tomu, abys hru dokončila, ti pomůžou různé předměty, které musíš po cestě sbírat. Ty ti pomohou k bezpečnému průchodu hrou! Tak zapoj svůj mozek a dobře se u hry Scooby Doo 4 bav!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
87%
Hra - Scoobyho dobrodružství 4
Video se načítá

Zahrajte si tuto zábavnou adventuru v hlavní roli s vašimi oblíbenými hrdiny Shaggym a Scoobym! Tito známí žrouti chilli se rozhodli navštívit posvátný mayský chrám, ve kterém se prý podle legendy má nacházet nejostřejší chilli na světě. Možná to jsou strašpytlové, ale co by neudělali pro pořádnou baštu. Pomozte jim se dostat skrz různé pasti až k posvátnému chilli!

 
86%
Hra - Scooby Doo and the Creepy Castle
Video se načítá

Scooby Doo a jeho nejlepší kamarád se vydávají na další bláznivé dobrodružství. Dvojice kamarádů si myslí, že zbytek party byl uvězněn v strašidelném hradu. Scooby dostal za úkol jít na průzkum. Dokážete během tří pokusů najít zbytek party? Udržujte si duchy co nejdále od těla. Scooby čenichá, ale duchové ho vždy vystraší.

 
84%
Hra - Scooby Doo 3
Video se načítá

Kdo by neznal věčně bojácného psa Scooby-Doo a jeho nešikovného kamaráda Shaggyho, kterým se vždy nějakou náhodou povede ze všeho vybruslit? V této logické hře se dostanete do prostor mayského chrámu, ze kterého musíte najít cestu ven. Budete dost chytří na to, abyste zvládli tento nelehký úkol nebo to prostě vzdáte hned na začátku?

 
81%
Hra - Scooby-Doo! Dinner
Video se načítá

Scooby si otevřel novou restauraci, z níž chce udělat tu nejlepší ze všech. Avšak aby se mu to podařilo, potřebuje vaši pomoc s obsluhou zákazníků, podávání jídel as usazováním hostů. Každý den musíte vydělat určitý počet peněz, ze zbylých si můžete do restaurace zakoupit něco nového.

 
81%
Hra - Scoobyho dobrodružství 8
Video se načítá

Zkuste si zahrát tuto povedenou adventuru s těmito dvěma posery Scoobym a Shaggym. Musíte se prozkoumat mořské dno a najít tajnou chodbu do tajemného chrámu. Zvládnete vyřešit jeho tajemství a bezpečně dorazit domů?

 
81%
Hra - Scooby Doo Over-Board
Video se načítá

Kdepak je Shaggy? Zase se ztratil. Pomozte Scoobymu najít jeho ztraceného kamaráda. Během své cesty si dávejte pozor na piráty a strašidelné překážky. Na vodě můžete stát na raftech a dalších plovoucích objektech. Buďte rychlí, čím dříve vysvobodíte Shaggyho, tím více bodů na konci hry dostanete na své konto.

 
81%
Hra - Scooby Doo Zombie Hunter
Video se načítá

Scooby Doo a Shaggy se vydávají za dobrodružstvím. Jejich soupeřem budou nebezpečné oživlé mrtvoly - zombie. Vaším úkolem je opsat zobrazené slovo, abyste Shaggyho zachránili před naštvanými zombie. Pokud slovo nenapíšete správně, zombie na Shaggyho zaútočí. Podaří se vám odrazit všechny útoky zombie?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)