Basketbal

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Top Basketball
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máte odhad v oku? Tak to si zkuste hru Top Basketball! Vašim cílem je nastřílet co nejvíce bodů během dvou minut. Navíc se snažte střílet co nejčistější koše, máte za ně pak dvojnásobek bodů.

 
80%
Hra - Trick Hoops: Puzzle Edition
Video se načítá

Zahrajte si super basketbalovou hru, ve které budete mít omezený počet pokusů na to, abyste trefily koš. Přitom musíte sebrat i všechny hvězdičky.

 
80%
Hra - Rio 2016: Basketball
Video se načítá

Jako další letní olympijskou hru si můžete zahrát basket. Budete házet na koš a snažit se proměnit co nejvíce šancí. Pozor si musíte dát na bránícího hráče. Zkuste si hru prvně natrénovat a následně se můžete zapojit do turnaje či duelu.

 
80%
Hra - NBA Pro Hoops
Video se načítá

Milovnicí slavné NBA, mějte se na pozoru. Nejlepší basketbalová online hra je zde. Najděte svůj oblíbený tým z NBA a vyhrajte celou soutěž. Nechybí zde žádná z velkých hvězd NBA. Zakončení při smečování jsou stylová a je jich opravdu mnoho, což nadchne každého hráče.

 
80%
Hra - Giraffe Basketball
Video se načítá

Baví Vás basketbal? V tom případě si zahrejte tuto zábavnou hru, ve které se hraje nejen tento sport, ale zažijete i spoustu srandy s hráči. Ti totiž nejsou lidé, ale zvířátka a to krásná žirafka. Musíte ji pomoci střílet na koš. V každém kole budete mít nějaký úkol, jak body nastřílet. Snažte se, není to zas tak jednoduché jak to na první pohled vypadá.

 
80%
Hra - BasketBalls
Video se načítá

Americká NBA je nejslavnější basketbalovou ligou na světě. V následující hře si můžete vybrat dres jednoho z týmů a zkuste si střelbu na koš. Na začátku máte k dispozici odemčenou pouze první úroveň z osmatřiceti. První tři úrovně jsou jednoduché a mají za úkol vás uvést do světa hry BasketBalls a naučit vás ovládání.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

77%
Hra - Basket Ball A New Challenge
Video se načítá

Ve hře Basket Ball A New Challenge si můžete vyzkoušet hod míče na koš. To však nebude až tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V jednotlivých levelech přibývají nové překážky, takže musíte počítat is odrazem míče.

 
76%
Hra - Dino Basketball
Video se načítá

Dino Basketball je pěkně graficky zpracovaná sportovní hra, ve které si otestujete svou přesnost a zručnost při zápase v basketbalu. Abyste mohli porazit soupeře a tím se stát výhercem šampionátu, je potřeba v každém kole nastřílet více košů, než váš soupeř.

 
75%
Hra - Basketball Street
Video se načítá

Máme tu pro vás menší výzvu. Nastřílejte co nejvíce bodů do koše. Stačí pouze kliknout, nastavit trajektorii přímo do koše a znova kliknout. Myslíte si, že se zvládnete pokaždé trefit?

 
73%
Hra - Ultimate Mega Hoops
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další skvělou hru na postřeh. Tentokrát se jedná o basket a vy budete házet na pohybující se koš. Hra má 10 úrovní a zvyšující se obtížnost.

 
73%
Hra - World Basketball Championship
Video se načítá

Simulátory basketbalu jsou poměrně vděčným tématem v mnoha hrách. Výjimkou není ani titul World Basketball Championship. Cílem je porazit všechny týmy a co nejdříve naházet daný počet bodů. Situace však není zcela jednoduchá, protože míč se pokaždé nachází na jiném místě, což je důvod k tomu, že musíte velmi přesně mířit.

 
72%
Hra - Perfect Fall
Video se načítá

Máme tu parádní pařbu, ve které se budete snažit trefit míč do koše. Míč se však hýbe a i koš nezůstává vždy na jednom místě. Máte omezený počet pokusů.

 
72%
Hra - 3 Point Shootout
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Hoďte si na koš a získejte co nejvíce bodů. Bránit vám v tom bude pouze boční vítr, který se zobrazuje nad košem. Když naházíte dostatek bodů, tak se dostanete do dalšího kola. Jste omezeni časem.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)