Kuličky

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

89%
Hra - Fluffy Ball
Video se načítá

V této povedené logické hře budete zachraňovat malou, huňatou kuličku. Budete zapotřebí vaše rychlá reakce, protože kulička je neustále v pohybu a vy jí tvoříte cestu až do cíle. Myslíte si, že na to máte?

 
88%
Hra - Touch the Bubbles
Video se načítá

Zahraj si skvělou postřehovou hru, kde musíš v každém levelu posbírat všechny barevné bubliny. Lehké to nebude, bránit ti budou červené překážky, kterých se nesmíš dotknout a které se většinou hýbají. Dokážeš se dostat přes všechna kola?

 
88%
Hra - Balls Brothers
Video se načítá

V této logické hře budete osvobozovat uvězněné balónky. Ze začátku vám hra přijde jednoduchá, ale později začne přituhovat. Hra je zábavná a jen tak se od ní neodlepíte, dokud jí nedohrajete. Máte na to osvobodit všechny míčky?

 
87%
Hra - Blob's Story
Video se načítá

Přinášíme vám logickou hru, ve které bude vaším hlavním úkolem dostat jednu kuličku až k té druhé. Musíte šikovně přeříznout lano tak, aby po cestě k té druhé kuličce ta vaše vysbírala nejlépe všechny kytičky. Zvládnete všechny levely vysbírat všechny kytičky a shledat se s druhou kuličkou?

 
84%
Hra - Marblelicious
Video se načítá

Pokud máte rádi logické hry tak tato je pro vás přímo jako stvořená. Vaším úkolem bude správně poskládat kuličky podle barev. To si můžete zkontrolovat podle teček, které uvidíte vedle kuliček. Zvládnete je poskládat tak, abyste mohli postoupit dále?

 
84%
Hra - Marble Madness
Video se načítá

Pojďte si procvičit svůj postřeh ve hře s maličkou kuličkou. Před sebou budete mít náročnou trať, kterou musíte s kuličkou projet tak, abyste ji neztratili. Pohybujete se směrovými šipkami. Máte omezený časový limit, během něhož se musíte s kuličkou dostat do jamky na úplném konci dráhy. Dokážete udržet kuličku na trati?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - 3D Tilt
Video se načítá

V této hře je nutné správně nastavit plochu, aby se koule mohla bez problémů dostat skrze bludiště. Dávejte pozor, aby se nikde nezasekla a koule se vždy dostala do svého cíle.

 
83%
Hra - Biff and Baff - Rolling
Video se načítá

Používejte směrové šipky, abyste pohybovali s modrým Biffem a červeným Baffem. Zmáčkněte mezerník, abyste vystřídali Biffa s Baffem. Pomozte Biffovi a Baffovi k cestování napříč šesti světy s pěti úrovněmi v každém světe. S Baffem sbírejte hvězdičky, abyste získali body, zatímco pro Biffa jsou lepší klíče. Odemykat bude Baff.

 
82%
Hra - Touch the Bubbles 4
Video se načítá

Tvým úkolem je odstranění všech kuliček z herního pole v každém levelu. I když to bude nejdřív snadné, časem se to stane těžší a těžší, bude přibývat více červených překážek. Těch se nesmíš dotknout, protože když se ti to povede, přijdeš o život. Zvládneš i tak projít všechny levely?

 
82%
Hra - Jolls
Video se načítá

Jak správně rozmístit barevné kuličky ve hře Jolls, je tou správnou otázkou. Musíte s nimi totiž posbírat malé kuličky, které jsou rozmístěny na mapě. Pokud jedna kulička zůstane, pak opakujete level. Pokud se Vámi umístěná kulička zasekne, ani level nedokončíte.

 
82%
Hra - Sticky Blobs
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si skvělou logickou hru, ve které musíte pomoci lepkavým kuličkám dosáhnout jejich sladké odměny. Pohybujete se tak, že vytváříte další kuličky do řetězu, které jsou na sobě vzájemně přilepené. Na kuličku stačí kliknout a potáhnout libovolným směrem, tím se vytvoří další kulička. Máte však omezenou zásobu černé tekutiny, tak přemýšlejte!!

 
82%
Hra - Day of the Bobteds - logická návykovka
Video se načítá

Útlá minihra, která v sobě skrývá hodiny a hodiny zábavy. To je hra Day of the Bobteds. Zadání je velice jednoduché - vhozenými kuličkami musíte trefit všechny předměty, které jsou různě rozmístěny v důmyslném bludišti. Často budete muset využít odrazů, promyslet počáteční pozice koulí a další věci.

 
80%
Hra - Rainbow Lines
Video se načítá

Cílem této logické hry je spojovat kuličky stejných barev. Aby kuličky zmizely, musíte do rady dostat alespoň čtyři. Po každém pohybu se na ploše objeví nové kuličky, takže si musíte dávat pozor, abyste nezaplnili celou hrací plochu, jinak se nebudete mít kam pohnout.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)