Vanilla Love 5 Differences

13 hlasů
84%

Spuštěno: 7706x | 7,33 MB
 

Ovládání hry - Vanilla Love 5 Differences

Hledání rozdílů

Popis hry - Vanilla Love 5 Differences

Vanilla Love 5 Differences Úkolem této hry je hledat a označovat rozdíly na vyobrazených obrázcích. Na obrazovce se ti načtou dva obrázky, které sice na první pohled vypadají úplně stejně, ale při bližším a podrobnějším zkoumání zjistíš, že v určitých drobných detailech se od sebe nenápadně liší. Jakmile takové, pro obrázky netotožné, místo najdeš, tak ho označíš, čímž se rozdíl smaže. Když jsou obveny všechny vyskytující se rozdíly, tak se automaticky objeví odkaz na vstup do dalšího kola. Myslíš, že tě tvé pozorovací schopnosti dostanou až na konec hry? Zahraj si a uvidíš!

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

World of Tanks
Video se načítá

Komentáře

Nikča13(Máme rádi písničky♫♫)

Nechci aby umřela moje rodina a vzpomíky na ně jsou nádherný i chvíle prožitý s nimi mám je moc ráda a nikdy už se k nim nebudu chovat jinak než bych měa díky téhle hře a písničce i uvedouji že jsem s nechovala nejlíp ale naopak a mám je moc ráda nikdy na ně nezapomenu jsou vždy má rodina i kdyby jse cokoli stalo oni jsou tu pro mě a já pro ně ale už tu psát nebudu rozbrečela jsem se tu lítostí a vím že vm přibadám jako blbec ale já jsem se jen vypsala ze svých cit a ze svého srdce.A hlavně dík mamce která by pro mě udělala téměř všechno na světě dokonce i dala k vánocům me nej dary 3 nich jsou:Batoh do školy.bunda a mé černé povleční které jsemsi tolik pála za to díky i kamarádkám paní učitelkám které mě toho spoustu naučily babičce i své ségřeMám je všechny moc a moc ráda.
Vím že mě nikdy nezradí.Pomůžou mi s tím co nevím a neumím a naučili mě toho spoustu ale nikdo z mích kamarádů neví jaká dopravdy jsem myslí si že jsem člověk kterého nic nezničí s nic iz ničeho nedělal já jsem ciltlivá Ještě jednou dík mímamce kterou mám ze všech nejradši naučila mě vše koupí mi vše co potřebuji je s ní srada a tak dále.

Nikča13To se mi líbí +3 To se mi nelíbí

Nikča13(Máme rádi písničky♫♫)

Ten obrázek s tím medvídkem je taky supovej roztomilej mám podobního medvídka plyšovího doma od babičky k narozeninám stál asi 400-450 Kč.A tu hudbu mám puštěnou na plno jinak to nejde ne nádherná che se mi brečet hrozně t vyvolává všechny vzpomínky jak s kamarádkama.klukama tak rodinou.
ismůj pláč a kvůli čemu jsem kdy plakala a proč coo mě rozbrečelo nebo co se stalo nebo čeho je mi líto neb dokonce koho je mi líto ale to by jste to četly d večera.Neb taky co pro mě udělala má maminka a jak se ke mě chovala milenebo jak mi je líto mí otravní ale milí ségri je otravná ale milá a moje ségra věřím že mě má moc ráda a já jí maminu i babičku mámráda chovají se ke mě tak hezky a já se k ním tak hezky nechovám připadám si jako de**l chco jim to někdy opltit no prostě všechno je to hrozně smutná hra.Aj písnička

Nikča13To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.