Hledání rozdílů

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
49%
Hra - BFFs Big Adventures
Video se načítá

Vypravte se na veliké dobrodružství. Hledejte na obrázcích rozdílnosti. Na začátku hry si vyberte ze tří nabízených obtížností hry - easy (jednoduchá), medium (střední), hard (těžká). K dispozici budete mít několik nápověd. Dokážete úspěšně projít všemi obrázky a najít na nich větší i menší odlišnosti?

 
47%
Hra - Mad Difference
Video se načítá

Následující hra perfektně prověří tvoje rychlé reflexy a také bystrý pohled na hrací plochu. Tvým úkolem totiž bude vyhledávání rozdílných symbolů na dvou takřka totožných hracích plochách. Jakmile objevíš rozdíl, klikni na čtvereček s chybou. Pokud klikneš na nesprávný rozdíl, obdržíš časovou penalizaci.

 
45%
Hra - Word Play - 5 Differences
Video se načítá

Ve hře Word Play - 5 Differences se musíš vyrovnat s poměrně obtížným úkolem. Je potřeba najít všechny rozdíly mezi dvě na první pohled stejnými obrázky.

 
45%
Hra - Winx 2 Trova le Differenze
Video se načítá

V této hře dostanete vždy originální obrázek na kterém budete muset najít 5 rozdílů. Možná se to zdá jako jednoduchá věc, ale musíte být skutečně pozorní, abyste všechny z nich našli.

 
36%
Hra - Najdi 5 rozdílů
Video se načítá

Pokud máte rádi Hannah Montanu, pak pro vás máme hru, ve které musíte najít pět rozdílů mezi dvěma fotografiemi. Někdo udělal na fotografiích chyby a vaším úkolem je najít odlišnosti dřív, než půjdou fotografie do tisku. Zachráníte pověst Hannah Montany? Máte možnost získat nápovědu, ale ztratíte tím nárok na bonusové body.

 
34%
Hra - Peppa Pig 35 Differences
Video se načítá

Pomozte prasátku Pepině s nalezením rozdílů na obrázku. Pokud ho najdete stačí kliknout a Pepině vám ho zakroužkuje.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

31%
Hra - Smiley Difference 2
Video se načítá

Ve hře Smiley Difference bude vaším úkolem pozorně prozkoumat dvojici takřka stejných obrázků, na nichž musíte objevit vždy určený počet rozdílů (Differences). Dávejte si pozor, abyste se trefovali přesně, při špatném kliknutí ztratíte drahocenný čas. K dispozici máte několik nápověd, pokud si nebudete vědět rady (Hints).

 
31%
Hra - Differences Mania
Video se načítá

V této hře budete na jednom z obrázků hledat 6 rozdílů. V každém kole máte také omezený počet životů, ale můžete využít i nápovědu.

 
58%
Hra - Here and There
Video se načítá

Jak rychle dokážete najít rozdíly mezi obrázky? V této hře najdete spoustu velmi milých a barevných obrázků, které vás jistě potěší, a navíc můžete ukázat svou schopnost najít nesrovnalosti. Na hledání čtyř chyb máte velice omezený čas, proto se dlouho nekochejte roztomilými obrázky a dejte se do práce. Jakmile jeden budíček najde druhého, je váš čas u konce.

 
74%
Hra - Hammie the Painter
Video se načítá

Logická hra Hammie the Painter je určená především pro všechny milovníky her, kde je hlavním úkolem hledání rozdílů. V této hře je pro vás přichystaný příběh roztomilého křečka, který bojuje proti zlé vráně. Na 12-ti stranách příběhu musíte najít ve stanoveném čase všechny rozdíly a hlavně nesmíte dělat chyby!

 
75%
Hra - Smart Owl
Video se načítá

Pomoz těmto hloupým sovám najít jejich knihu tím, že najdeš rozdíly na obrázcích. Klikni na ty rozdíly a získej body! Nešťastné sovy ale musí ještě knihu rychle prostudovat, proto musíš spěchat, nemají moc času.

 
78%
Hra - Shopping Season
Video se načítá

Myslíte si o sobě, že máte postřeh? Dokážete se zorientovat i v málo přehledném prostoru? Jestliže ano, pak tu pro vás máme velkou výzvu! Ve hře Shopping Season budete v několika úrovních hledat předměty podle zobrazených nápověd. Nápověda vypadá tvarově úplně stejně jako hledaný předmět, pouze je stínovaná.

 
72%
Hra - Spot the Difference: Paintings
Video se načítá

Jestliže máte v oblibě hledání rozdílů na dvou takřka totožných obrázcích, pak tu pro vás máme zábavnou hru. Dostanete před sebe dvě skoro stejné malby a musíte na nich najít a označit rozdíly. Během hry máte omezený časový limit, ale také několik nápověd. Hra vám odpočítává, kolik vám zbývá odhalit rozdílů.