Hledání rozdílů

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
62%
Hra - Point and Click Dora
Video se načítá

Ráda trápíš svůj mozek logickými hrami? Tak to si zkus zahrát tuto hru, kde máš za úkol hledat rozdíly na dvou, jinak shodných obrázcích. Veselé obrázky to zlepší tvůj den a hra tě bude zaručeně bavit! Nenech se porazit! Najdi v časovém limitu všechny rozdíly, které jsou na obrázku schované a získej co nejvyšší skóre!

 
61%
Hra - School Is Over Differences
Video se načítá

Pojďte s námi hledat rozdíly na dvou takřka totožných obrázcích školy. Nejprve dostanete na výběr úroveň hry - easy (jednoduchá), medium (střední), hard (těžká). Poté již můžete začít hledat rozdíly. Na nejnižší úrovni dostanete k dispozici nápovědu a musíte najít celkem pět rozdílů. Až úspěšně vyřešíte první obrázek, můžete pokračovat dalším.

 
59%
Hra - Monster Mirror
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem hledat rozdíly na dvou stejných obrázcích. Rozdílů je mnoho a vás tlačí čas. Můžete však využít jednou za čas nápovědu. Čím více rozdílů najdete, tím více obrázků odemknete.

 
58%
Hra - Farm Hero
Video se načítá

Zemědělská farma je plná domácích zvířátek a je tu i spousta rozdílů. Dokážeš rozdíly rychle najít, kliknout na ně a tak získat body? Můžeš i soutěžit s kamarády, kdo jich získá víc. K tomu v téhle online hře i hraje pěkná hudba.

 
57%
Hra - Messy Barbie
Video se načítá

Dokážete se postarat o Barbie, která přišla k úrazu. bude třeba ji ošetřit všechny rány a samozřejmě také upravit oblečení. Vytahejte tedy všechny trny a samozřejmě musíte zaledovat také modřiny. Dívka jako barbie, potřebuje vždy vypadat skvěle, takže hurá do toho.

 
56%
Hra - Dora The Explorer Spot The Difference
Video se načítá

Ve hře Dora The Explorer Spot The Difference musíš najít pět rozdílů mezi dvěma, na první pohled skoro identickými obrázky. Hra prověří jak tvůj postřeh, tak trpělivost, protože hledání se někdy prodlužuje.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

54%
Hra - Gimme 5 Dogs
Video se načítá

Dokážete najít pět rozdílů na dvou skoro stejných obrázcích s pejsky? Nebude to nic snadného. Pokuste se zaostřit své oči a najít odlišnosti. Aby to nebylo tak těžké, máte pět nápověd na začátek. Čím rychleji odhalíte pět rozdílů, tím více bodů získáte. Klikáním naprázdno se vám odečítá čas. Jakmile čas vyprší, prohráli jste.

 
54%
Hra - Dora Care Baby Giraffe
Video se načítá

Dora je milovnice zvířat, a proto si tentokrát vzala na starost malou žirafu. Své síly přecenila, a proto potřebuje tvou pomoc s péčí o ni. Žirafa si zvolí v bublinkách, co chce dělat a vaším úkolem je, jí to splnit. Budete například hledat rozdíly, krmit žirafu, uklízet po ní nebo dokonce psát sms-ku.

 
53%
Hra - Spot The Differences Circus
Video se načítá

Dokážeš najít všechny rozdíly ve hře Spot The Differences Circus? Musíš si dávat velký pozor abys neklikla vedle, protože jinak se Ti odečtou body. Zpočátku půjde hledání rychle, postupem času to bude těžší a těžší.

 
50%
Hra - Animal Park
Video se načítá

Zoologická zahrada pořídila fotografie. Obě dělí jen několik vteřin, ale během těch několika vteřin se pár věcí změnilo. Dokážete je najít všechny? Máte omezený časový úsek. Také můžete využít tři nápovědy (Hint). Nesmíte však zběsile klikat po celé obrazovce, protože jinak se vám hra ukončí a prohrajete.

 
50%
Hra - 6 Differences
Video se načítá

Hledání rozdílů na dvou obrázcích prověří Váš postřeh. Ve hře 6 Differences to však nebude také jednoduché, protože některé obrázky se pohybují. Čím dříve rozdíly uhodnete, tím vyšší bude samozřejmě i Vaše skóre. Pokud si budete připadat bezmocní, pak si můžete pomoci s nápovědou.

 
50%
Hra - The Conjuring Hide And Seek
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovou hru, ve které si budete moci procvičit vaše reakce a postřeh. V horní obrazovce naleznete úlomky z fotky, které budete muset hledat na originálu pod nimi. Budete také omezeni časem, takže musíte rychle reagovat.

 
49%
Hra - The Love Pup Park Adventure
Video se načítá

Máte ostříží zrak a neunikne Vám sebemenší chybka a nejasnost? Pokud ano, bude tato flashová hra pro vás hračka, pokud ne, můžete si své dovednosti prostřednictvím této hry zlepšit. Vaším úkolem je co nejrychleji najít rozdíly mezi dvěma, na první pohled stejnými, obrázky. Počet chyb v obrázku je jasně dán, stejně tak i počet kliků, které můžete provést. Abyste hru neměli příliš obtížnou, máte i několik nápověd k dobru.