Hledání rozdílů

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Meeting By Chance
Video se načítá

Meeting By Chance je pěkně zpracovaná postřehová hra. Vaším úkolem bude na obrázcích vždy hledat rozdíly za pomocí svítící hvězdičky. Za každou správně nalezenou položku se vám přičte k dobru 100b. a za každou špatně nalezenou položku se vám odečte 10b.. Naštěstí budete mít k dispozici nápovědu, která vám v případě nutnosti pomůže.

 
80%
Hra - Lilith A Friend At Hallows Eve
Video se načítá

V této hře si procvičíte vaší pozornost a postřeh. Dokážete najít 6 rozdílů v každém levelu?

 
80%
Hra - Museum Of Thieves
Video se načítá

Do muzea přišli zloději a ukradli nebo vyměnili pár věcí, porovnejte současný stav s originálem a najděte odlišnosti.

 
79%
Hra - Kung Fu Panda 2 - Spot the Difference
Video se načítá

Filmová postava Kung-Fu Panda ožívá v této hře. Vaším úkolem bude objevit rozdíly mezi obrázky. Za každý správně objevený rozdíl dostanete padesát bodů, za každé špatné kliknutí se vám deset bodů naopak odečte. Pokud kliknete třikrát špatně, hra se ukončí a vy prohrajete. Kolik dokážete nasbírat bodů?

 
79%
Hra - Dreams 5 Differences
Video se načítá

Máš rád svět draků, rytířů a bitev? A myslíš, že máš i dobrý postřeh? Tak tato hra je přímo pro tebe. Princip je jednoduchý, odkryjí se ti vždy dva na první pohled stejné obrázky, ale při bližším prozkoumání zjistíš, že se liší pěti detaily. Tvým úkolem je tyto rozdíly najít a označit. Najdeš-li všechny, postupuješ do dalšího kola a odemkne se ti další obrázek. Vyzkoušej, kolik zvládneš nasbírat bodů a kolik dalších obrázků s draky zvládneš odemknout.

 
79%
Hra - Love in Paradise
Video se načítá

Dva úplně stejné obrázky. Ale jen na první pohled. Pokud se podíváte pozorněji, je možné, že najdete menší rozdíly. A o to právě v této hře jde. Snažte se v co nejkratším čase najít všechny rozdíly, kterými se obrázky od sebe liší. Některé rozdíly jsou vidět na první pohled a jiné budete hledat déle. Na rozdíl jednoduše kliknete a máte ho nalezený.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

79%
Hra - The Simpsons Movie Similarities
Video se načítá

Najděte 5 rozdílů a postupujte levely. Obrázky vám budou určitě povědomé, protože jsou vystřižené s celovečerního filmu.

 
79%
Hra - Butterfly fantasy
Video se načítá

Najděte několik rozdílů na obrázcích. Podaří se vám všechny najít v dostatečném předstihu?

 
78%
Hra - Frosty Morning 5 Differences
Video se načítá

Další z řady her, kde hledáte rozdíly mezi dvěma skoro stejnými obrázky. Hra má spoustu úrovní, pokud je budete chtít projít, musíte plnit úkoly postupně. Abyste totiž odemkli další obrázek, musíte splnit předcházející. Za správně nalezené rozdíly získáte body, za špatně identifikovaný problém se vám naopak body odečtou.

 
78%
Hra - Butterfly fantasy 2
Video se načítá

V druhém pokračování této hry se zaměříte na hledání rozdílů. Aby to nebylo tak jednoduché, musíte to zvládnout v časovém limitu. Zvládnete to?

 
78%
Hra - Titanic Museum
Video se načítá

Podaří se vám v každém kole najít všechny požadované předměty ze seznamu? Hledat budete na palubě známého Titanicu! Jednou za čas můžete využít i nápovědy.

 
74%
Hra - Shrek Forever After Similarities
Video se načítá

Zlobr se zlobí. Nejznámější zlobr je dozajista Shrek. Aby se uklidnil, musíte mu pomoct najít na obrázku stejné znaky. Ano, je to tak, skutečně. V této hře nehledáte odlišnosti, ale naopak věci, které obrázky spojují. Za každý správný klik získáte padesát bodu. Pokud kliknete špatně, odečte se vám 25 bodů.

 
74%
Hra - Governor of Difference
Video se načítá

Pokud si chcete procvičit svůj postřeh a rychlost najít rozdíl, zahrajte si tuto jednoduchou flash hru, která vás stoprocentně prověří. Vaším úkolem je kliknout na květinku, ve které se zobrazené květinové schéma liší. Buďte co nejrychlejší, ať získáte co nejvíce bodů a dostanete se v levelech, co nejdále.