Ninja

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

97%
Hra - Ninja Miner 2
Video se načítá

V druhém díle hry Ninja Miner tě opět čeká sbírání drahokamů. Není to tak jednoduché, v cestě ti bude stát mnoho překážek. Ty musíš zdolat za pomoci různých nástrojů nebo pák, díky kterým můžeš regulovat hladinu vody. Promysli si pečlivě každý pohyb, protože se můžeš pohybovat pouze od stěny ke stěně.

 
91%
Hra - Ninja Miner
Video se načítá

V této hře hrajete za neohroženého ninju. Cílem hry je vysbírat všechny diamanty, abyste postoupili do dalšího levelu. Pokud to bude možné tak vysbírejte i všechny hvězdičky. Dávejte si pozor, když se hýbete. Protože jakmile se hnete tak ninja se zastaví, až narazí do zdi, takže pozor na bodáky, využívejte žebříky, které vás zastaví. Zdoláte všechny levely?

 
90%
Hra - Rogue Soul 2
Video se načítá

zachraňte vesničany! Ujměte se role zachránce nevinných ze spárů krutých nepřátel. Překonávejte překážky, sbírejte mince a vylepšujte hrdinu. V každém kole budete muset splnit řadu úkolů, pro dosažení nejlepšího výsledku.

 
88%
Hra - Rogue Soul
Video se načítá

Máme tu pro vás velmi neobvyklou skákačku, která vás bude určitě bavit. Hrajete za lupiče, který chce být nejznámější v celém okolí. Takže vaším úkolem bude zničit každého, kdo se vám připlete do cesty, po cestě můžete krást peníze, čím dále doběhnete, tím lépe. Máte na to 3 životy. Hra má spoustu akce a možností, které se vám budou zaručeně líbit.

 
87%
Hra - Nano Ninja
Video se načítá

Pomstěte svého pána jako pravý ninja! Vloupete se do sídla vraha vašeho pána. V každém patře na Vás čekají různé nástrahy, pasti, a nepřátelé, které musíte překonat aby, jste si to mohli vyřídit s vrahem vašeho pána. Doporučujeme ovládat myší. Jakmile dohrajete hru, tak si to můžete dát znovu se svým stínem. Dokážete se probojovat až nahoru a zabít vraha vašeho pána?

 
85%
Hra - Ninja Slash
Video se načítá

Staňte se neohroženým ninjou v této oblíbené postřehové hře, která je hodně známá hlavně ze smartphonů. Vyzkoušejte své reflexy při rychlé likvidaci protivníků. V cestě vám navíc budou stát nejrůznější překážky a útočníci.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
83%
Hra - Lego Ninjago The Final Battle
Video se načítá

Máme tu další skvělou LEGO hru. Tentokrát bude bojová, možná spíš pro kluky, ale třeba tě taky bude bavit. Lego ninja má obávanou zbraň, meč jménem katana. Ty budeš muset ničit nepřátele a sbírat orby, které ti pomohou změnou tvých schopností. Zkus porazit všechny nepřátele.

 
81%
Hra - Ninja Balance
Video se načítá

Ninja je japonský bojovník, který musí být skvěle fyzicky i psychicky připravený. Na cestě za fyzickou dokonalostí jste dostali úkol hodný mistra. Uprostřed místnosti se nachází velká koule se znakem jing a jang. Vy na ní musíte balancovat a nesmíte spadnout. Jak dlouho dokážete ninju udržet na kouli?

 
75%
Hra - Ninja Delivery
Video se načítá

Staň se ninjou! Za úkol budeš mít doručení důležitého balíčku do nepřátelské vesnice místnímu agentovi. Cesta to nebude jednoduchá, čeká tě mnoho překážek, u kterých budeš muset vymyslet, jak je překonat. Každé kolo je jiné, někde je třeba hodně přemýšlet, jinde být rychlá. Zvládneš to?

 
74%
Hra - Final Ninja
Video se načítá

Akční skákačka, ve které budeš pomáhat ninjovi, aby zvládl překonat všechny překážky. K tomu mu pomáhá vystřelovací lano a další speciální schopnosti, třeba hvězdice. Také je samozřejmé, že ninja umí skákat po stěnách. Dostaneš ho do cíle?

 
68%
Hra - 3 foot ninja
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V této bojovce tě čeká sbírání pěti prastarých svitků. V cestě ti ale samozřejmě budou stát ninjové, kteří rozhodně nebudou přátelští. Podaří se ti to?

 
62%
Hra - Ninja Stealth
Video se načítá

Kdo říká, že dívky nemají rády bojové hry s trochou té nekompromisní akce? Opusť na chvilku oblíkačky a dekorační hry a vydej se na dobrodružství s tímto malým ninjou. Postav se hromadě nepřátel a ukaž jim, zač je toho loket.

 
62%
Hra - Bowja the Ninja
Video se načítá

Parádní logická pařba, ve které budete ovládat malého ninju, se kterým se snažíte infiltrovat do nepřátelských pozic. Musíte však předtím projít mnoho překážek a logicky je vyřešit.