Vyrovnávací

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

83%
Hra - Mighty Fin
Video se načítá

Tato skvělá oddychová hra tě určitě skvěle zabaví. Vyber si bláznivou postavu, s kterou chceš hrát, a jen to odstartuj! Staň se na chvilku rybkou, putuj tryskovou rychlostí skrz moře a u toho se snaž nasbírat co nejvíce bublin. Je to jednoduché, mezerníkem udržuješ rybku u dna, takže ho postupně pouštíš nebo mačkáš podle toho, kde jsou bubliny. Ale dávej pozor a vyhýbej se všem nebezpečným stvořením, jako jsou raci nebo racci! Tak hraj, postupuj koly a otvírej si nové postavy!

 
80%
Hra - Mr. Flap
Video se načítá

V této hře musíte proletět skrz co nejvíce překážek.

 
78%
Hra - Pigs Dream
Video se načítá

Opět tu máme velmi zábavnou hru. Ve hře Pigsy Dream se snažíte s prasátkem uletět co největší vzdálenost. Pohánět ho můžete prděním a ve vzduchu sbíráte papričky, mince a oříšky.

Hra nemusí v prohlížeči Google Chrome fungovat. Vyzkoušejte proto jiný prohlížeč.

 
75%
Hra - Safari Park Apeldoorn
Video se načítá

Mladý lev se rozhodl uprchnout ze své rezervace. Vybral si střechu auta, takže mu pomozte držet rovnováhu. Obzvláště si dejte pozor na překážky ve vzduchu.

 
75%
Hra - Balance
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu skvělou hru, ve které se budete snažit udržet plošinu co nejvíce vyrovnanou. Každých 30 vteřin se zvýší úroveň hry.

 
75%
Hra - Tilt Balance
Video se načítá

V této na pohled poněkud jednoduché hře bude vaším úkolem udržet balanc. Prvních 8 levelů zvládne jistě každý z vás, ale další už nebudou tak snadné.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
72%
Hra - Flappy Bird
Video se načítá

Flappy Bird je postřehová hra, ve které bude vaším úkolem dostat malého ptáčka, co nejdále to jenom půjde. Nebude to jednoduché, protože napřed se musíte naučit, jak ho správně vyrovnávat. Dávejte pozor, abyste nenarazili do žádných překážek, jinak začínáte znovu. Podaří se vám nahrát TOP skóre?

 
72%
Hra - Helicopter
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajte si parádní vyrovnávací hru, ve které ovládáte vrtulník. S ním se snažíte uletět v jeskyni co největší vzdálenost. Musíte si však dávat pozor na překážky, které se navíc zvětšují.

 
70%
Hra - The Impossible Dream
Video se načítá

Ve hře The Impossible Dream osedláte tubu s barvami, která slouží jako dopravní prostředek. Cílem je vyhnout se všem překážkám a doletět co nejdále. Máte několik životů, o které však můžete velmi rychle přijít. Za mince, které sbíráte si v obchodě můžete koupit také vylepšení. Dokážete proletět až na konec podivného snu?

 
69%
Hra - Flappy Gran
Video se načítá

Tentokrát si můžete zahrát jednodušší verzi Flappyho s babičkou se kterou hra bude zábavnější. Podaří se vám odstát až do cíle?

 
68%
Hra - Flappy Granny
Video se načítá

Cílem hry Flappy Granny je proskákat co nejvíce sloupů v řadě. Hra je určena pouze pro jedince, kteří nejsou nervově podrážděni, protože hrozí, že si rozbijete počítač. :-)

 
67%
Hra - Tweet Tweet
Video se načítá

V hlavní roli počítačové hry Tweet Tweet si zahraje malý modrý ptáček, který právě vylétnul z hnízda a vydává se na dobrodružnou výpravu. Pomozte mu dolétnout daleko a nespadnout. Ptáček bude automaticky padat a vy mu za pomoci myši musíte pomoci, aby nedopadl až na zem. Dokážete cestou sbírat bonusy?

 
67%
Hra - Flappy Pony
Video se načítá

Zabavte se známou hrou Flappy, která je náročná na postřeh a vytrvalost. Avšak na místo ptáka budete hrát s poníkem. Podaří se vám ho donést až na konec?